Thunderstruck Wild Lightning graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
240 000 $.00
Motyw:
Nordycka mitologia, Wikingowie

Thunderstruck Wild Lighting Online Glot Recenzja

Thunderstruck Wild Lightning Online Aktualizuje jeden z największych tytułów z zakresu mikrogamingu z ulepszoną grafiką i funkcjami wybuchowymi. Rozegrał ponad 5 bębnów i 40 liniów wypłat, jest to tematyczne wokół Norse Boga, Thora i wygląda spektakularnie na platformach stacjonarnych i mobilnych.

Seria bezpłatnych spinów występuje stopniowo odblokowywanie podczas gry, z zwycięstwami do 8 000 razy możliwej w ostatniej rundzie. Istnieje również ekscytująca gra Link amp; Win Respins, która może prowadzić do jackpotów w wysokości 15 000 razy więcej niż.

Thunderstruck Wild Lightning to gra o wysokiej zmienności ze średnim procentem zwrotu 96.10%.

Jak grać w gniazdo dzikiej błyskawicy

Thunderstruck i Thundstruck II są jednym z największych szczelin mikrogamowych od wielu lat. Opracowany we współpracy z Stormcraft Studios, Thunderstruck Wild Lightning aktualizuje grafikę z wygenerowanym komputerowo obrazem Thora, jego młotem, magicznymi kulami i kanałami.

Możesz podjąć widok na telefony PCS, Android, Windows i iOS, ze wszystkimi stylami, funkcjami i opcjami sterowania wspólnymi dla dowolnego urządzenia. Standardowe sterowanie mikrogamingiem obejmują stos monet, które klikasz, aby ujawnić opcje zakładu od 0.20 do 16.00 na spin. Przycisk błyskawicy uruchamia tryb FastPlay, a okrągłe strzałki aktywują funkcję automatycznych spinów.

Spójrz na wypłatę za pomocą 3 małych linii, aby zobaczyć, ile wygrywasz, gdy 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu ziemi na dowolnym z 40 linii z lewej kołowrotka. Thor jest najcenniejszy i jest wart 200 -krotnego swojego zakładu za 5 na linii.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda piorunów

Potężny Thor jest także dzikim symbolem, który w razie potrzeby działa jak inni, aby ukończyć wygraną i pomnoży dowolną kombinację przez 2x lub 5x. Jako dodatkową ucztę może wyglądać jako ułożony dziki, co ułatwia ukończenie wygranej.

Młot Thora to symbol rozproszenia, który płaci 3x, 20x lub 200x twój zakład, gdy wyląduje w dowolnym 3, 4 lub 5 miejscach. Następnie odblokowuje bezpłatną rundę bonusowych spinów i istnieje 5 osobnych funkcji, które stopniowo stają się dostępne podczas gry. Gdy osiągniesz poziom, pozostaje on odblokowany tak długo, jak grasz w tym samym kasynie.

Zacznij od spinów Jotunheim, z 15 gier i wygraj mnożniki 2x, 3x lub 5x. Następnie postęp przez darmowe gry Vanaheim i Alfheim, do funkcji Nidavellira, w której mnożniki są teraz ustawione na 5x, 8x lub 12x. Ostateczna runda Svartalfheim składa się z jednego swobodnego spinu, ale funkcja dzikiej burzy zmienia losowe rolki w pełni dzikie dla zwycięstw do 8 000 x.

Thunderstruck Wild Lightning ma również funkcję Hold amp; Win Ress, która zaczyna się, gdy 6 lub więcej błyskawicy pojawia się w tym samym spinu. Ujawniają mnożniki wygranych i blokują się, gdy otrzymujesz 3 respiny, w których używa się tylko więcej kuli lub pustych śladów. Wszelkie nowe kule również pozostają na miejscu i zresetują licznik spinowy.

Jeśli zbierzesz 15, 20, 25 lub 30 kule, odblokuj nowe rzędy, dając więcej pozycji symbolicznych do wypełnienia jeszcze większą liczbą symboli. Pod koniec respins wszystkie wartości są dodawane i opłacane. Mini, niewielkie i główne kule jackpotów mogą płacić wyższe nagrody, a jeśli wszystkie stanowiska są wypełnione, otrzymasz ogromną nagrodę Grand Jackpot o wielkiej 15 000 -krotności we wszystkich najlepszych kasynach online.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność dzikiej błyskawicy Thunderstruck

Jackpot 15 000x może zapłacić nawet 240 000.00. Thunderstruck Wild Lightning to gra o wysokiej zmienności, więc nie zdziw się, jeśli masz kilka przegranych spin. Długoterminowy procent zwrotu 96.10% jest rozsądne, ale nic specjalnego.

Nasz werdykt z dziką piorunem Thunderstruck

Opracowanie kontynuacji tak popularnej gry nie może być łatwe, ale Mikrogaming i StormCraft Studios wykonały znakomitą robotę w gniazdku Thunderstruck Wild Lightning. Zaktualizowana grafika wok naprawdę dobrze na komputerach stacjonarnych i mobilnych gry, przy czym komputer animowany Thor jest szczególną atrakcją.

Funkcje darmowych gier, które stają się lepsze, odblokowując więcej rund, a bonus popularny Hold amp; Win Respins może zapewnić fantastyczne nagrody. Maksymalny zakład 16.00 na limity spinowe potencjalne wygrywa, ale 240 000.00 Jackpot jest nadal imponujący.

Ujawnij moc Thora i zagraj w Thunderstruck Wild Lightning Slot na najwyższych miejscach online.

Jaka jest funkcja Hold amp; Win funkcji maszyny do gniazda pioruna Thunderstruck?

Zagraj w gniazdo Thunderstruck Wild Lightning w zalecanym kasynie, a możesz wejść do funkcji Hold amp; Win w dowolnym momencie podczas gier podstawowych. Jest to respins runda, w której symbole monety z nagrodami mnożnikowymi i pojawiają się monety jackpot. Na końcu możesz wygrać do 15 000 razy.

To część gniazda z dzikim piorunem części serii?

Tak to jest. Thunderstruck Wild Lightning Maszyna jest kontynuacją oryginalnego gniazda piorunkowego i Thunderstruck II. Te gry pozostają niezwykle popularne i są pełne dodatkowych funkcji. Thunderstruck Wild Lightning aktualizuje grafikę i dodaje jeszcze więcej bonusów.

Ile linii płacowych ma Thunderstruck Wild Lightning?

To jest 40-liniowa gra, więc masz 40 zdefiniowanych ścieżek działających z lewej kołowrotka. Wygrywasz, gdy dopasowujące symbole przekraczają linię, pomógł Thora, który może działać jak inne w razie potrzeby. Płaci również 200 -krotnie zakład, jeśli ląduje przez linię bez stania po drugiej.

Czy gra Thunderstruck Wild Lightning Game ma bezpłatną funkcję Spins?

Błyskawica gniazdo piorunów ma 5 bezpłatnych obrotów, które odblokowują jedno jednocześnie. Win mnożniki zwiększają każdą funkcję, a ostatnia darmowa gra składa się z jednego spinu, w którym można wygrać do 8 000 razy palika z pełnych dzikich rolk.

Powinienem zawsze postawić maksimum na maszynie do gniazda pioruna Thundstruck?

Maksymalny możliwy zakład wynosi 16.00, czyli mniej niż wiele innych gier. Zawsze powinieneś grać w gniazdo dzikim piorunom lub jakiejkolwiek innej grze, na wygodnym poziomie i nigdy nie możesz sobie pozwolić na przegraną. Minimalny udział to 0.20.

To Thunderstruck Wild Lightning to dobra gra?

Maszyna do gniazda błyskawicy Thundstruck to doskonała gra, z ulepszoną grafiką i funkcjami. Fani oryginałów pokochają tę wersję, z jej ekscytującymi darmowymi gierami i respinsami bonusowymi rundami.

Jakie symbole używa Thunderstruck Wild Lightning Glot?

Na podstawie mitologii nordyckiej, Thunderstruck Wild Lightning Machine ma Thora, jego młotek i różne magiczne kule. Symbole niższe płatne to zbiór emblematów kart do gry na kanale.

, Który sprawia, że grzbiet piorunowy Błyskawica online?

Grzbiet piorunowy Thunderstruck Wild Lightning jest wynikiem współpracy między mikrogamingiem i StormCraft Studios. Partnerstwo daje graczom większy wybór, a StormCraft może korzystać z rozległej sieci mikrogamji, aby przekazać swoje gry do możliwej publiczności.

Kiedy został wydany gniazdo dzikiego pioruna?

Możesz zagrać w gniazdo pioruna ThundSturruck na najlepszym komputerze stacjonarnym i mobilnym kasynach z 27 lipca 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Safari Sam
RTP:
97.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Dynamite Riches Megaways
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Little Bighorn
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
10000 Wishes
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni