Tiger's Claw graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Recenzja automatów online Tiger's Claw

Zaprojektowany do gry na dowolnym urządzeniu, telefonie komórkowym, tabletu lub laptopa, pazur Tiger można cieszyć się nawet w przeniesieniu do banknotów poważnych nagród pieniężnych. Z 720 sposobami wygrania i wypłat do 5000 monet na sekwencję można zebrać obie strony, to miejsce jest w stanie zapłacić nagrody do ogromnych 800 000 monet za spin!

Zamiast polegać tylko na jednej atrakcyjnej funkcji, takiej jak liczne linie wygrane, pazur Tiger rzuca również atrakcyjne bonusy, aby wszystko było jeszcze bardziej ekscytujące. Zagraj w prawdziwą gotówkę, a możesz wygrać więcej za swoje pieniądze, zdobywając bonusy do 96 darmowych spin.

Jak grać w gniazdo Tiger's Claw

Pomimo tego, że pojawił się inaczej, pazur Tiger jest naprawdę prosty do gry. Łatwe w użyciu elementy sterujące BET po lewej stronie są tam, aby wybrać preferowany rozmiar monety i umożliwić obstawianie do pięciu monet na rundę, podczas gdy wszystkie elementy sterujące spinem można znaleźć po prawej stronie. Ponieważ automat pobiera stały zakład 50 monet za udzielenie 720 sposobów zarabiania pieniędzy, zakład początkowy jest ustawiony na 0.50 punktów na spin, a maksymalny zakład jest wysoki 250 punktów.

Ponieważ nie ma tu żadnych linii płacowych, nie będziesz musiał się martwić, czy twoje symbole podążają jakimkolwiek szlakiem, czy nie. Paytable składa się z dziewięciu różnych symboli, z których wszystkie mają wypłaty w monetach, które zwiększają więcej monet na spin, zakładasz. Za pomocą tylko jednej monety możesz zbierać nagrody o wartości od 5 do 1000 monet na sekwencję podczas gry na najlepszych automatach online. Jeśli jednak użyjesz pięciu monet podczas gry za prawdziwe pieniądze, otrzymasz wypłaty, które wzrosną do 5000 monet za pięć dopasowanych symboli. A nawet lepsze jest to, że automat oferuje wypłaty w obu kierunkach, w przeciwieństwie do większości automatów online, co daje większe szanse na uruchomienie nagród niż gra po lewej do prawej.

Oczywiście, jak w przypadku każdej nowej gry na automatach Betsoft, Tiger's Claw można również cieszyć się na wszystkich urządzeniach mobilnych na iOS lub Androida, w tym starszych modelach smartfonów. Dostajesz to samo wrażenia z gry podczas gry w podróży, w tym wbudowane sterowanie automatyczną zabawą. Kolejnym plusem jest to, że gniazdo mobilne można odtwarzać zarówno w trybie krajobrazu, jak i w trybie portretowym, aby idealnie pasować do ekranu urządzenia.

Funkcje pazurów tygrysa i darmowe spiny

Aby wygrać wypłatę w tej grze, musisz utworzyć sekwencję trzech lub więcej pasujących symboli na trzech lub więcej sąsiednich rolkach, niezależnie od ich lokalizacji lub kierunku. Najbardziej dochodowymi symbolami, które możesz zebrać, są tygrys, orła i maska, ponieważ płacą najwyższe nagrody, gdy grasz za prawdziwe pieniądze. Pomaganie w ukończeniu zwycięskich sekwencji i uzyskaniu lepszych wypłat to dziki symbol, który pojawia się na kołowrotkach na dwa cztery i substytuty wszystkich ikon oprócz innych symboli bonusowych.

Gniazdo ma tylko dwie dodatkowe ikony bonusowe: symbol rozproszenia i symbol wolnych obrotów. Symbol rozproszenia może płacić nagrody do 50 -krotnie Twój całkowity zakład w dowolnym miejscu na ekranie, podczas gdy symbol darmowych spin. Na każde pięć bezpłatnych symboli spinów, które zbierasz na pięciu indywidualnych rolkach, możesz zdobyć nagrodę w wysokości 1 -krotnego swojego zakładu plus 8 darmowych spinów. Ze wszystkimi różnymi pozycjami na ekranie, masz szansę dostać się do 96 darmowych spin. Bezpłatne bonusy spinów można również ponownie uruchomić, gdy zaczną zarabiać do maksymalnie 240 obrotów bonusowych.

Ostatnią dodatkową funkcją, którą możesz uzyskać w tym automatu, jest gra bonusowa podwójna. Ta gra staje się dostępna po każdej wygranej i można ją uzyskać, naciskając"Podwójnić się" przycisk po prawej stronie. To, co robi ta funkcja, to umożliwienie grania nagród (lub 50% z nich) w grze z monety. Stracić jednak monetę, a stracisz wypłatę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt pazurowy tygrysa i podobne automaty online

Tiger's Claw autorstwa Betsoft to gra dla każdego fana nowoczesnych automatów, która nie ma nic przeciwko podejmowaniu ryzyka wygrania większych nagród. Z wypłatami obu drogi i bonusami do 240 wolnych od bonusowych spin. Połącz właściwe funkcje z odpowiednimi symbolami, a w jednej rundzie możesz wygrać do 800 000 monet. Niska stopa trafienia zdecydowanie wskazuje, że te duże wypłaty są możliwe, chociaż nie przyjdą bez znaczącego ryzyka, ponieważ w końcu jest to gra na wysokim poziomie gni.

Jeśli nie jesteś fanem ryzykownych automatów i wolisz zagrać w bardziej zrównoważoną grę, Betsoft ma kilka automatów o średniej wolności, które również oferują więcej sposobów wygrania, w które możesz być bardziej zainteresowany. Weź udział w fa fa bliźniaków, aby uzyskać 243-drogową grę z równie wysokimi nagrodami i funkcją bliźniaczych rolki, lub wypróbuj Slotfather II dla inspirowanego mafii automatem, który oferuje 243-dróg, wiele bonusowych gier i wypłaty UP. do 1 210 500 punktów. Znajdziesz te automaty i wiele więcej na dowolnej stronie na naszej liście najlepszych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Jackpot Ultra
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Juan
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spin-Vention
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Atem WowPot
RTP:
93.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Casinomeister
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thor Infinity Reels
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni