Tiki Infinity Reels Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Tropikalna wyspa

TIKI Infinity Reels Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Twórca gier online, Yggdrasil i ich partnerskie studio, Reelplay, zabiorą Cię na przygodę na południowych morzach dzięki automatowi TIKI Infinity Reels Megaways. Jasno kolorowe głowy tiki pojawiają się na 3 rolkach, z różną liczbą symboli na każdym. Daj zwycięską kombinację i pojawiają się kolejne rolek, potencjalnie poprawiając wygraną bez górnego limitu. Progresywne funkcje mnożnika z każdym nowym kołowrotkiem.

Inne ekscytujące cechy obejmują dzikie podstawienia i bezpłatne obroty bonusowe, w których mnożnik nie resetuje się na końcu sekwencji kołowrotków nieskończoności.

Możesz ubiegać się o nagrody o wartości 10 000 razy w swoim zakładce z maszyny do gniazda MEGAWAS TIKI Infinity Reels. To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.07%. Możesz zagrać w to niezwykle popularne miejsce na komputerach lub telefony komórkowe w najlepszych kasynach online.

Jak grać w automat do megawysu Tiki Infinity

Symbol 3x3 siedzi na bujnej tropikalnej plaży, otoczonej bambusem, w towarzystwie żywej melodii w stylu hawajskim. Symbole karty do gry niższej wartości wyglądają jak kawałki pomalowanego drewna driftowego, a wyższe opłacające głowy Tiki są dostępne w różnych kolorach i stylach. Te animowane postacie uśmiechają się, marszczą brwi lub warczą na ciebie z sieci, i jest to gra, która wygląda równie dobrze na iOS, Android i Windows Mobiles, jak na komputerach PCS.

Grasz 30 monetami za 0.30 i 15.00, a rozpoczęcie zajmuje tylko kilka kliknięć. 3 linie na dole gry prowadzą do różnych poziomów zakładów, a także zakładkę okrągłej strzałki, która wywołuje automatyczne obroty, oraz przycisk "I", który otwiera wypłatę.

Ta tabela zawiera wszystkie szczegóły na temat tego, ile wygrasz z dopasowanych symboli w dowolnym miejscu na wszystkich 3 rolkach, z najwyższymi nagrodami z czerwonego lub fioletowego tikis. Wulkan to symbol rozproszenia, który płaci w dowolnej miejscach, a złote tiki to dziki.

System Megaways losowo umieszcza między 2 a 7 symbolami na każdym kołowrotku i łatwiej jest wygrać z większą liczbą wierszy.

Bezpłatne obroty i inne Funkcje automatów MEGAWAY TIKI Infinity

Wpadnij na zwycięską kombinację, a system Infinity Reels pojawia się w akcji. Blokada rolki na miejscu, a gra się rozszerza, gdy kolejna kołowrotek jest dodawana po prawej stronie. Jeśli to poprawia zwycięstwo, otrzymasz kolejną rolkę, a to działa, dopóki nie pojawi się dalszy przykład zwycięskiego symbolu.

Mnożnik wznosi się o 1x na każdym nowym kołowrotku, dzięki czemu możesz zbudować ogromne nagrody, zanim ta funkcja się kończy. Następnie otrzymujesz zapłatę, podczas gdy liczba bębnów i mnożników jest resetowana. Istnieje specjalna bonus nieskończoności 888x twój zakład, oprócz każdej innej wygranej, za 12 lub więcej dodanych rolki.

Wulkan w dowolnych 3 lub więcej miejscach płaci 6x Twoim zakładowi, a następnie przyznaje 10 darmowych spinów. W tej rundzie mnożnik nie resetuje się i zamiast tego rośnie do końca darmowych gier. Wulkan wygrywa dodaj 4 dodatkowe spiny do ogół.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Tiki Infinity Reels Megaways Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

W prawdziwym świecie w rzeczywistości nie dodasz dodatkowych bębnów i mnożników dla nieskończoności, ale maksymalna możliwa wygrana jest nadal fantastyczna 10 000 razy na Twoim zakładce. Zagraj w 15.00 na spin, aby wygrać 150 000.00, z tą liczbą najprawdopodobniej na końcu funkcji darmowych gier.

Tiki Infinity Reels Megaways to wysoki poziom zmienności ze średnim zwrotem do procentowego procentowego 96.07%. To poważny procent zwrotu, ale nic świetnego.

Nasza ocena automatów Tiki Infinity Reels

Jasne symbole i pielęgnacja słońca plaża wystarczą, aby automat Megaways Tiki Infinity. Wysoka zmienność utrudnia wygranie kombinacji wygranych, a to jest odesłane przez hojne przeciętne nagrody, a także szansa na zdobycie ogromnych zwycięstw z dodatkowych funkcji.

Bonus 888x nieskończoności wskazuje na to, jak trudno jest zdobyć 12 dodatkowych bębnów w grze, ale nawet 2 lub 3 bębny nieskończoności wystarczy, aby dobrze wygrać. Darmowe gry z coraz większymi mnożnikami są miejscem, w którym możesz wylądować największe wypłaty, zwłaszcza jeśli zwiększysz liczbę gier z dodatkowymi rolkami lub wulkanami.

Weź Tikis na spin i zagraj w tę ekscytującą grę na najlepszych miejscach online.

Jaka jest rozszerzająca się funkcja szpule Tiki Infinity Role Megaways?

Zwycięstwo kombinacji na 3 bębnach zablokuje symbole na miejscu, gdy kolejna kołowrotek pojawia się po prawej stronie. Jeśli ma to zwycięski symbol i poprawia wygraną, proces się powtarza, bez górnego limitu. Ta funkcja gniazda Megaways TIKI Infinity Rols widzi również mnożnik z każdą nową rolką.

Jakie symbole są używane w maszynie do gałęzi MEGAWAY TIKI Infinity?

Slot Tiki Infinity Reels Megaways oparty jest na kulturze Pacyfiku. Funkcja Bright Tiki Heads wraz z kolorowymi symbolami kart do gry. Część go na tropikalnej plaży otoczonej palmami.

Ile mogę wygrać grając w automat Tiki Infinity Reels Megaways?

Maksymalna wygrana z megaways Tiki Infinity Role.00 na najwyższym pakiecie. Ponieważ zakłady są ograniczone do 12.00, sumuje się mniej niż można znaleźć w wielu innych grach.

Czy automat Megaways Tiki Infinity Reels ma bezpłatną funkcję bonusu spinów?

A Symbol rozproszenia wulkanu nagrody 10 darmowych spins. Zamiast resetować na końcu funkcję rozszerzenia kołowrotka, mnożnik wzrasta w całej rundzie, i tutaj gracze częściej osiągają maksymalne wypłaty.

Czy mogę zagrać w megaways Tiki Infinity Reels na moim telefonie komórkowym z Android?

Tak, możesz. Zagraj w megaways TIKI Infinity Reels na Androidzie, Windows lub iOS Mobile, a możesz cieszyć się tym samym stylem, dodatkowymi funkcjami i potencjałem do wygrania jako gra stacjonarna.

Ile linii płacowych ma slot tiki infinity megaways?

Nie znajdziesz tutaj linii płac. Zamiast tego maszyna do gniazda TIKI Infinity, automat do gry w megawysie, za każdym razem, gdy lądujesz co najmniej 3 przykłady tego samego symbolu na sąsiednich bębnach z lewej.

Jakie gry są podobne do maszyny do gniazda Tiki Infinity Reels?

Gry o podobnym stylu do automatów Megaways Tiki Infinity Reels to Tiki Paradise z Playtech i Aloha! Klaster płaci Netent. Jeśli chcesz grę o wielu takich samych funkcjach, ale w innym stylu, koniecznie zagraj w guzach z tytułu Egiptu.

Czy muszę pobrać automat online Tiki Infinity Reels?

Nie musisz pobierać automatu TIKI Infinity Reels Megaways, aby grać. Łatwo się do niego dotrzeć za pośrednictwem pulpitu lub przeglądarki mobilnej.

Który deweloper sprawia, że TIKI Infinity Reels MEGAWAYS?

Slot tiki Infinity Reels Megaways pochodzi od Yggdrasil i ich partnera, Reelplay. Znajdziesz go na najlepszych kasynach Yggdrasil, a także resztę tego niezwykle popularnego zakresu. Inne trafienia Yggdrasil to Valley of the Gods, Holmes i skradzione kamienie oraz Gator Gold Gigablox.

Kiedy została wydana gra Tiki Infinity Reels Megaways?

Maszyna automatów Megaways Tiki Infinity Rolet została wydana 25 listopada 2020 r.
Shimmering Woods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire in the Hole
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
It Came From Venus Slot Sites
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
The Mask
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Knight
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rick and Morty Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni