Time Machine graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
906 800 $.00
Motyw:
Steampunk

Czas na automat online przegląd automatu online

Time Machine to fantastyczny komputer stacjonarny i mobilny gier z Reflex Gaming we współpracy z Yggdrasil. Na 5 rolkach pojawiają się różne symbole w stylu steampunk, na początkowych 3 rzędach i 243 sposobach wygrania. Będziesz cieszyć się większą liczbą rzędów i zwycięskimi sposobami kolejnych zwycięstw.

Osiągnij maksymalną ekspansję, a uruchomisz bezpłatną rundę bonusową spinsów, w której masz pełne 16 807 sposobów na maksymalny potencjał wygranej.

Jest to gra o niskiej zmienności, która może płacić częste nagrody, a gniazdo czasu ma średnio 95 zwrotów.5%. Weź czas na spin, a możesz wrócić z ogromną nagrodą o wartości 27 471x całkowitej zakładu w naszych najwyżej ocenianych kasynach. Odwiedź zatwierdzoną stronę już dziś, jutro lub wczoraj!

Jak grać w automatach czasowych

Reflex Gaming i Yggdrasil połączyły swoje umiejętności, aby wprowadzić czas na iOS, Android i Windows, a także komputery PC, o doskonałym stylu. Gatunek science fiction retro, spopularyzowany przez autorów z czasów wiktoriańskich.G. Wells i Jules Verne, widzi książki, lornetkę i symbole kart na rolkach. Zobaczysz także samą maszynę, zainspirowaną projektem używanym w filmie z lat 60. i remake'u 2000.

Rury, wskaźniki ciśnieniowe i świecące kable otaczają siatkę symboli, a ścieżka dźwiękowa to elektroniczna melodia, która wydaje się trochę zbyt aktualna, ale nie jest to przełom.

Stuknij przyciski strzałek po obu stronach wskaźnika "kołtu", a odsłaniasz zakres zakładów 0.20 do 100.00 na najwyższych miejscach online, z 10 pomiędzy opcjami. Kliknij przycisk Autooduplay, a możesz obrócić rolki bez potrzeby dalszych danych wejściowych, chociaż musisz wcześniej ustawić limit strat.

Innym przyciskiem sterowania, który sugerujemy, kliknij, jest "ja", który otwiera wypłatę. Wygrasz nagrodę z szczelin czasowych z 3, 4 lub 5 przykładami tego samego symbolu na sąsiednich bębnach z lewej strony, a one mogą znajdować się na dowolnych rzędach. Neon-efekt dziki symbol zastępuje każdą inną, aby ukończyć wygrane. Jeśli logo gry tworzy kombinację 3, 4 lub 5 z.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów online

Specjalny mechanizm płac jest kluczem do rozgrywki i bezpłatnych funkcji spinów. Za każdym razem, gdy zdobywasz zwycięską kombinację, liczba wierszy wzrasta o 1, a rolki odpowiadają za darmo. Sposoby wygrania również wzrosną z podstawowych 243, do 1024, a następnie 3125, 7776 i 16 807, gdy liczba wierszy z 3, do 4, 5, 6 i 7. Nie zwycięski respin kończy funkcję Rise-Rise, a rolki kurczą się do 3 wierszy i 243 sposobów wygrania.

Jeśli uda ci się rozszerzyć grę na maksymalny rozmiar w ciągu 4 rent. Dostajesz 7 bonusowych obrotów, wszystkie rozegrane na pełnych 7 rzędach i 16 807 wygranych sposobów, a kiedy pojawia się symbol "+1" na odcinkach 1 lub 5, do ogółem dodaje się jedna dodatkowa darmowa gra.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność szczelin czasowych

Wypełnij rolki gry w szczelinie czasowej idealną mieszanką symboli i zwycięskich sposobów na zebranie nagrody o wartości do 27 471x swojego zakładu lub 2 747 100.00 Jeśli grasz 100.00 na spin spinu.

Jest to jedna z niższych gier na automatach zmienności, w których ogólnie wypłaty są dość małe, ale można je wylądować częściej niż w grach o wyższej wariancji. Odpowiada graczom, którzy nie mają nic przeciwko większej częstotliwości zwycięstw kosztem ogromnych nagród, chociaż maksymalna wypłata jest nadal imponująca. Powrót do procentowego procentowy 95.5% jest dość typowe dla gier o niskiej zmienności.

Nasze przemyślenia na temat automatu czasu

Ostra grafika, z ogromnym poziomem szczegółowości do symboli i otoczenia, nadają szczelinę czasu prawie 3D. Wygląda fantastycznie na komputerach i telefonach komórkowych. Rozszerzanie bębnów o respins to ekscytują. Pełne 16 807 sposobów wygrania w 7 rzędach może prowadzić do wielu zwycięstw podczas funkcji.

Jeśli podoba ci się motyw steampunk lub ogólnie science fiction, wejdź na szczelinę Time Machine w najlepszych kasynach online Yggdrasil i Reflex Gaming. Pozyskaliśmy najlepszych witryn, z najbardziej satysfakcjonującymi ofertami premii powitalnych.

Jaki jest mechanizm pensjonatu w automatach internetowych?

System wynagrodzeń rozpoczyna się za każdym razem, gdy wygrana. Czaszki rozszerzają się z 3 wierszy do 4, a liczba sposobów wygrania z 243 do 1024 za darmo. Jeśli wygrasz ponownie, pojawia się piąty rzęd.

Czy szczelin?

Po osiągnięciu maksymalnej liczby wierszy i sposobów wygrania otrzymasz 7 bezpłatnych obrotów do szpilki do automatów. Gra pozostaje w pełni rozszerzona, a specjalny symbol +1 dodaje dodatkową grę do suma, ilekroć pojawia.

Czy mogę odtwarzać gniazdo czasu na telefonie komórkowym?

Gniazdo czasu jest kompatybilne z telefonami i tabletami z systemem Android i Windows, a także iPhone'ami i iPadami. Działa również na komputerach i innych platformach stacjonarnych, bez zmian w stylu, rozgrywce lub funkcjach.

Jaki jest minimalny zakład w grze szczelin czasowych?

Możesz obrócić rolki szczelin.20. Szybkie i łatwe jest wybrać kołek, a maksimum to 100.00 na spin, co czyni go grą, która pasuje do większości budżetów i bankrollów.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, kiedy gram w szczelinie czasowej?

Na pewno możesz! Zagraj w szczelinę czasową, a możesz wygrać prawdziwe nagrody pieniężne, gdy 3 lub więcej przykładów tych samych symboli zatrzymuje się na sąsiednich bębnach z lewej strony. Istnieje początkowe 243 różne sposoby, w jaki może się to zdarzyć, i wiele innych w serii respins.

To gniazdo czasu to dobra gra?

Slot czasowy to doskonała gra dla każdego, kto lubi science fiction lub gatunek steampunk. Ma również kilka znakomitych funkcji bonusowych, takich jak rozszerzające się rolki i darmowe spiny. Sprawdź styl i funkcje, aby sprawdzić, czy jest to Twoja gra.

Jakie gry są podobne do gniazda czasu?

Gry podobne do gniazda wehikułu czasu obejmują dziką maszynę z pragmatycznej gry, ciekawy maszyna Betsoft i mechaniczny pomarańczowy z BGAMING. Każde z tych popularnych automatów ma własne specjalne funkcje i nagrody.

Którzy twórcy gier tworzą czas online automat?

Machine Time pochodzi z gier odruchowych we współpracy z Yggdrasil. Możesz grać w innych w tym zakresie, takich jak desperate Dawgs Slot, 3021 The Bounty Hunter i Celtic Spirit Deluxe, na naszych zatwierdzonych kasynach stacjonarnych i mobilnych.

Kiedy wydano szczelinę czasu?

Dzień uruchomienia dla szczelin czasowych był 10 lutego 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Wonderland Protector
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni