Timelines graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
CA 237 500 $.00
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Klejnoty, science fiction, nauka

Tameleines Darmowe Gry Online Recenzja

Timeleines to komputer stacjonarny i mobilny automat z mikrogamingu, a ich partnerskie studio, Northern Lights Gaming, Precious Klejnots i urządzenia podróżne pojawiają się na 5 rolkach i 3 rzędach, gdzie wygrywasz z dopasowanych przedmiotów na wszystkie z 243 sposobów.

Mnożniki mogą zwiększać nagrody do 5x, a one osiągają do 10x podczas rundy wolnych obrotów, podczas gdy kilka może łączyć swoje wartości. Miernik powyżej kołowrotków zawiera wyniki poprzednich spinów, a zegary mogą zwrócić symbole do gry, aby stworzyć zwycięskie kombinacje. Mogą one obejmować diamenty o wartości do 4000 razy więcej, a ogólne wygrane mogą trafić na rozległe 9500x!

To gra o średniej zmienności ze średnim zwrotem 96.17%, które można grać na telefonach PC, iOS, Androida lub Windows w najlepszych witrynach kasynowych mikrogamji.

Jak grać w grę w automatach czasowych

Motyw podróży w czasie ustawia rolki przeciwko wirowom, który wygląda jak początek dr. Who Episode. Tutaj znajdziesz klejnoty o niższej wartości, wraz z kolorowym wyborem kostek, kuli, zegarów i symboli mnożników, z wysokim standardem grafiki i animacji na całej planszy.

Warto wskazać niektóre szczegóły dotyczące kołowrotków, ponieważ te odblokowanie pomysłowych funkcji bonusowych. Na górze gry zobaczysz 5 bloków, które zawierają obrazy ostatnich 5 wyników spinów. Miernik "epickiego strajku" jest poniżej tego i możesz wygrać ogromne nagrody, gdy się wypełni.

Spójrz na panel sterowania, a zobaczysz stos monet. Kliknij to, aby ujawnić opcje zakładu od 0.10 do 25.00 na każdym obrotu kołowrotków automatów do gniazda osi czasu. Jest to szybki i łatwy sposób na rozpoczęcie, podczas gdy możesz również wywołać kilka innych opcji sterowania, takich jak szybkie i automatyczne tryby spinu, w których pozwalają lokalne przepisy dotyczące hazardu.

Stuknij 3 linie na elementach sterujących, aby otworzyć płatnik, który zawiera wszystkie szczegóły na temat tego, ile możesz wygrać z różnych symboli. Maszyna do gier harmonogramów wypłaca się, gdy zobaczysz 3 lub więcej pasujących symboli w dowolnym wierszu, na sąsiednich bębnach z lewej, i najcenniejszą płacę do 10 razy w twoim pakiecie.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do automatów

W tej grze nie ma dzikiego symbolu, ale wiele innych, które pomogą ci wygrać dodatkowe nagrody. Symbole mnożnika warte 2x do 5x mogą lądować w dowolnym obrotu, a te wartości nagrody Boost według odpowiedniej kwoty. Kilka mnożników na rolkach łączy ich wartości.

Wielokolorowy klejnot jest epickim symbolem strajku, a jeśli wylądujesz w dowolnym 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 lub 10 miejscach, wygrywasz nagrodę o wartości 1x, 3x, 10x, 30x, 80x, 200x, 1 000x lub odpowiednio 4000 razy udział. Miernik powyżej kołowrotków śledzi, ile wygrasz z tej funkcji.

Wyniki ostatnich 5 spinów są pokazane w polach powyżej rolki, a one przenoszą jedną pozycję w lewo po każdym. Jeśli pojawi się symbol zegara, przynosi przykłady jednego rodzaju symbolu z przeszłości i umieszcza je na rolkach. Można było zobaczyć całą sieć 5x3 wypełniając się tym samym symbolem dla gwarantowanej wygranej.

Wszelkie 3 lub więcej symboli rozproszenia wiru będą wywoływać 10 darmowych spinów. Możesz teraz skorzystać z symboli mnożnika do 10x w trakcie rundy, a symbol zegara pojawia się częściej niż w grach podstawowych. Nie możesz jednak odnieść tej funkcji, więc po rozegraniu 10 darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Automaty czasowe maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Z odpowiednią kombinacją symboli i wolnych mnożników spinów, zwycięstwa mogą osiągnąć 9500 razy w swoim pakiecie w miejscach automatów. Stosunkowo niski maksymalny stawkę 25.00 oznacza, że możesz zdobyć nagrodę w wysokości 237 500.00. Tamenety mają średnią zmienność, więc w perspektywie długoterminowej, gdy porównujesz ją z innymi gniazdami, płaci się przy średniej częstotliwości, a nagrody są zwykle średniej wartości.

Powrót do procentu graczy to 96.17%, co jest hojnym poziomem i sprawia, że jest to gra, w którą możesz grać dłużej, z mniejszym ryzykiem dla swojego bankrolla.

Nasze harmonogramy oceny automatów online

Dziwne obiekty na rolkach maszyny do gniazda czasu dają wskazówkę do niezwykłego motywu podróży w czasie. To uderzająca gra z pomysłowymi funkcjami. Migawki poprzednich spinów, z symbolami zwróconymi do rolki przez symbole zegara, mogą prowadzić do dużych wygranych, szczególnie jeśli wypełnisz większość, a nawet wszystkie pozycje symboliczne.

Mnożniki i funkcja Epic Strike są cennymi dodatkami, a podczas bezpłatnych gier z wygranymi wygranymi przez 10x symbole można wybrać największe nagrody.

Czy mogę wygrać pieniądze z maszyny do gniazda harmonogramów?

Możesz wygrać do 9500 razy swój udział w serialu online. Jest to gra 5-orowa z 243 sposobami na wygraną, a ty wygrywasz z dopasowanymi symbolami na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej. Symbole bonusowe płacą w dowolnych miejscach.

Jaka jest funkcja migawek gniazda harmonogramów?

Zagraj w gniazdo harmonogramów, a gra przechwytuje migawki ostatnich 5 spinów. Jeśli na rolkach pojawia się symbol zegara, zbiera wszystkie przykłady losowego symbolu z poprzednich spinów i zwraca je do rolki, potencjalnie wypełniając całą grę.

Jakie inne funkcje ma maszyna do gniazda harmonogramów?

Inne cechy slotu harmonogramu obejmują epicki symbol uderzenia, który płaci do 4000 razy w stosunku, gdy wyląduje w wystarczającej liczbie miejsca jednocześnie. Istnieją również losowe symbole multiplora i bezpłatna runda bonus.

Dlaczego lot harmonogramu jest tak popularny?

Dzięki niezwykłemu tematowi podróży w czasie, świetnym designom i ekscytującym funkcjom, gniazdo czasu jest wielkim hitem w jednych z najlepszych kasyn online. Wypróbuj to dla siebie, a wkrótce zobaczysz, dlaczego tak wielu graczy cieszy się tą grą.

Czy mogę odtwarzać gniazda harmonogramów na telefonie komórkowym?

Gniazdo czasu działa na wszystkich popularnych platformach mobilnych. Możesz odtwarzać to na urządzeniach iPhone'ach, iPadach, Androida i Windows oraz oczywiście wersje mobilne i komputerowe są dokładnie takie same, więc nic nie przegapisz.

, Czy powinienem grać w gniazdo harmonogramów na maksymalnym zakładach?

Maksymalny zakład na szczelinie czasu jest stosunkowo niski 25.00 na spin. Powinieneś jednak bawić się pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić, i nie ma potrzeby wystawiać się na tyle, jeśli nie ma to w ramach twojego budżetu. Minimalny zakład wynosi tylko 0.10.

Gdzie powinienem grać w grę w grę na harmonogramy?

Sprawdź kasyna online przedstawione na tej stronie, aby zobaczyć, gdzie zagrać w automat. Witryny te mają najlepsze oferty bonusowe, najszerszy wybór gier, a także najwyższe standardy uczciwości i obsługi klienta.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda harmonogramów?

Podróż w czasie jest niezwykłym tematem, ale gniazdo harmonogramów jest podobne do takich gier, jak Tygrysy w czasie Yggdrasil, Hyper Strike z GameBurger Studios i 10x Rewind, który pochodzi z 4ThePlayers.

, Kto tworzy listy czasowe online?

Gniazda harmonogramów pochodzi z mikrogamingu i gier Northern Lights. Inne automaty z tego udanego partnerstwa to między innymi Aztec Falls, 4 zakątki Rzymu, magiczne rolki i wszystko.

Kiedy został wydany automat do gniazda harmonogramu?

Gniazdo harmonogramów dotarło do naszych zalecanych witryn kasyn online 7 lipca 2022 r.
House of Doom 2 - The Crypt
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temujin Treasures
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nitropolis
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Giza Infinity Reels
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki