TNT Tumble graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, akcja/przygoda

TNT Tumble Darmowe Gry Online Review

Ta najnowsza oferta z relaksu Gaming to wrażenia wydobywcze osadzone w pięknej dolinie, w której gracze muszą negocjować żelazny wałek kopalni, aby odblokować kryształy i inne cenne klejnoty, aby wygrać nagrody pieniężne i bonusowe poziomy spinu.

Gdy gracze rozpoczynają grę, tylko 4 najwyższe poziomy rolki mają kombinacje, z dolnymi trzema składającymi się z brązowego kamienia, ale gdy wirujesz i odblokowujesz więcej, dolne 3 poziomy kamienia będą eksplodować, prowadząc do 7 wierszy do połączenia symboli. Połączenie 3 identycznych symboli prowadzi do zwycięstw, a wylądowanie kombinacji na TNT prowadzi do eksplozji, zwiększając szanse na duże nagrody pieniężne (do 2 088 x udziałów) z naszymi zalecanymi kasynami online.

Jak grać w gniazdo online TNT

Jak można się spodziewać po grach relaksowych, TNT Tumble to stosunkowo łatwy automat do gry i ma zręczne i ekscytujące funkcje. Gracze po prostu wybierają swój udział (0 USD.10 - 100 USD) i rozpocząć wydobycie. Zgodnie z oczekiwaniami, w większości urządzeń, w tym na iOS, Androida i tablecie, i jest to przyjemne wrażenia z mobilnego kasyna.

Gdy symbole zapadają się w szyb, ten efekt upadku może stworzyć kilka nagród gotówkowych w jednym Go. Gracze mają również możliwość zakupu na poziomie bonusowym, ale to kosztuje (70x stawka).

Auto-spinów jest funkcją w tym gnieździe, która może być warta zbadania, ponieważ osiągnięcie niższych poziomów kopalni może zająć trochę czasu, i dokładnie tam, gdzie chcesz być!

Gracze muszą połączyć co najmniej trzy takie same symbole, albo pionowo lub poziomo, aby wygrać nagrodę pieniężną. Symbol dzikiego wiertła jest tutaj twoim przyjacielem, ponieważ gdy jest używany do wygranej, pozostaje w grze, zbliżając się dalej w kierunku rzędów kamieni. Gdy te dziczy uderzają w dno, są następnie usuwane z gry.

Funkcje TNT i darmowe obroty

Ten ekscytujący automat ma wiele unikalnych funkcji, które można wywołać, prowadząc do fantastycznego poziomu darmowych spinów. Podobnie jak większość automatów, nazwa gry łączy symbole w klastry i wtedy gra staje się wybuchowo ekscytująca. Jeśli możesz pracować z klastrem, aby wylądować na dole, niszczy rząd powyżej, co prowadzi do nowego zestawu, zwiększając w ten sposób szansę na nagrody pieniężne.

Symbole naturalnie mają różne poziomy wartości dla graczy. TNT Tumble zawiera srebrne i złote samorodki - zielone, niebieskie, pomarańczowe i czerwone klejnoty, przy czym czerwony klejnot jest najcenniejszym, ponieważ łączenie siedmiu z nich może prowadzić do nagrody piętnastokrotnie Twojego palika.

Uderz jeden z losowo umieszczonych wiązek TNT w brązowym kamieniu, a cały rząd ciemnych bloków zostaje zniszczony. Gdy gracz zniszczy wszystkie kamienie na dole wału kopalni, wejdzie na poziom wolnych spinów. Tutaj użytkownik może wybrać, jaki poziom zmienności chcą (średni, wysoki lub bardzo wysoki), a nowy różowy symbol kryształowy może prowadzić do wysokiej wypłaty! Istnieje również dodatkowe obroty, w których niebieskie kamienie mogą dodać między jedną a dziesięć dodatkowych gier dla gracza.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca
  • Kup bonus

TNT Tumble maksymalna wygrana, RTP i zmienność

TNT Tumble gra ze średnią do wysokiej zmienności, więc w grze są naturalnie różne razy między wygranymi, chociaż gracze mogą wybrać własny poziom w rundzie bonusowej, jak już wspomniano. Gracze mogą wybierać między średnim, wysokim i bardzo wysokim poziomem zmienności w tej rundzie.

Domyślna maksymalna wygrana to zdrowa 2 088 x Twoja stawka, częstotliwość trafienia jest stosunkowo wysoka, a RTP wynosi 96.11%. Ta oferta z pewnością będzie rywalizować z najlepszymi gier na rynku w tej chwili.

TNT Tumble Verdict i podobne automaty online

Relaks Gaming stworzył tutaj gładką, ekscytującą i wybuchową grę w automatach w formie TNT Tumble, która jest po prostu świetną zabawą do gry. Gniazdo łączy piękne ustawienie, niektóre zręczne funkcje, a rozgrywka staje się bardzo ekscytująca, gdy akcja jest w toku, a kilka dzikich wiertar. Wybuchowy charakter uderzenia w TNT jest estetycznie przyjemną cechą, ale co ważniejsze, gra graczy, którzy nie są bliżej nieskazitelnych bonusowych rund spinowych.

Te automaty pasują do wszystkich poziomów graczy z ekscytującymi misternymi szczegółami złożonymi przez stosunkowo łatwe do gry w naturze gry. W przypadku bardziej tradycyjnych graczy wśród ciebie zalecamy sprawdzenie Mega Fortune lub Battle of the Gods Darmowe Gry Online.

Midas Coins
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jamba
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hot to Burn Extreme
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Double Da Vinci Diamonds
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Moon Princess - Christmas Kingdom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
It's Magic
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Ultimate 5
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki