Tokidoki Lucky Town graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 000 $.00
Motyw:
Fantasy, azjatyckie, dziwaczne/dziwne

Tokidoki Lucky Town Darmowe Gry Online Recenzja

Oparte na słynnej japońskiej ofercie odzieży i akcesoriów, automat Tokidoki Lucky Town z IGT jest wypełniony kolorowymi postaciami z kreskówek. Prawdopodobnie rozpoznasz niektóre z nich, gdy pojawiają się trenerów, torby, koszulki i artykuły papiernicze na całym świecie.

Ale nie musisz być fanem tych dziwnych kreacji z kreskówek, aby cieszyć się automatem Tokidoki Lucky Town. To jest gra 5-zbiórka przekroczona przez 40 liniów wypłat. Unikalna funkcja odkrycia kołowrotka może prowadzić do modernizacji symboli, mnożników, rozszerzania dzikich symboli lub dodatkowych dzikich.

Każda z tych nagród jest przekazywana przez inną postać z kreskówek, ale nawet w grach podstawowych odkryjesz mnożniki i więcej.

Mieszanka popularnej marki, szalonej designu i specjalnych funkcji połączyły się, aby slot Tokidoki Lucky Town był ogromnym hitem dla IGT. Na szczęście nie będziesz musiał też go zagrać, ponieważ niektóre z naszych ulubionych kasyna online niosą gamę IGT. Możesz zagrać w gniazdo Tokidoki Lucky Town z IGT na twoim komputerze, iOS lub urządzeniach mobilnych z Androidem.

Jeśli lubisz zwariowany design, jasne kolory i ekscytujące funkcje, przeczytaj naszą recenzję, a następnie zagraj w Tokidoki Lucky Town i zobacz, jakie nagrody możesz zdobyć z tego miejsca inspirowanego anime.

Tokidoki Lucky Town Slot Controls i konfiguracja

Możesz grać w tę grę w ciągu kilku sekund od załadowania. To takie proste, że nawet jeśli nie masz doświadczenia w automatach, zauważa się, że się martwi. Po prostu zdecyduj, ile chcesz postawić na każdy obrót rolki, klikając plus i minus przyciski i jesteś gotowy.

Opcje wahają się od tylko 0.60 do 12.00 na spin, co może nie wystarczyć na wysokie wałki, ale powinno być dla większości z nas przy skromniejszych budżetach. Grasz z 60 monetami, które obejmują 40 linii, z dodatkowymi 20 potrzebnymi ze względu na ogromną różnorodność dodatkowych funkcji i zwycięskiego potencjału z Reel.

Jeśli chcesz dostosować swoje stawki między spinami, aby przestrzegać strategii, automat Tokidoki Lucky Town od IGT pozwólcie, że zmienisz zakład tak często, jak chcesz.

Inne przyciski aktywują automatyczne obroty, które mogą działać aż 50 razy, dając szansę odpoczynku, jak to oprogramowanie działa. Przydatną opcją, która jest wspólna dla mobilnych gniazd IGT, jest to, że możesz zmienić jakość grafiki. Utrzymuje rozgrywkę gładką i niezawodną, nawet przez słabe połączenie.

Pamiętaj, aby spojrzeć na wypłatę automatu Tokidoki Lucky Town, zanim zagraj za prawdziwą gotówką. Wymienia, ile wypłacają różne symbole, gdy lądujesz w linii od lewej strony. Przycisk pod kołowrotkami otwiera tabelę, a zobaczysz także, jak działa specjalna funkcja Reel Reporting.

Tokidoki Lucky Town rozgrywka i funkcje bonusowe

Tokidoki Lucky Town używa jasnych kolorów podstawowych, więc niezależnie od tego, czy grasz w tym gorącym gnieździe na komputerze stacjonarnym, iOS lub Android Mobile, wyróżnia się z ekranu. Odpowiednio dziwna i cudowna ścieżka dźwiękowa towarzyszy gra, dodając do kreskówek stylu.

Podobnie jak wiele innych gier, Tokidoki Lucky Town korzysta z ikon karty od 10 do A jako symbole o niższej wartości. Są tak samo kolorowe jak reszta gry, więc idealnie pasują.

Być może znasz imiona dziwnych postaci, które zwracają wyższe nagrody, ale nie robimy tego, więc powiemy ci, że misie, ktoś ubrany jak kaktus, ktoś inny w stroju krowiego i psychodeliczny jednorożec pojawić się.

Najcenniejszym symbolem jest pirackie serce i krzyżowe, które płaci do 500-krotnej zakładu. Jest to również dziki symbol, który jest w stanie działać jak inne, oczekuj żółtej wersji tego samego symbolu, który podwaja wygrane, gdy zastępuje i kończy kombinację.

Bonus Reel Reveal jest tak samo wyjątkowy jak projekt i nazwa automatu Tokidoki Lucky Town. Jeśli widzisz winylowy rekord pojawia się na kołowrotku prawej, zielone ręce kreskówkowe pojawiają się z góry, przesuwając rolki w lewo. To odkrywa nową rolkę, która zawiera na nim różne postacie i zarabiasz bonusy w zależności od tego, kto się pojawia.

Część mogą przesuwać się tylko raz lub do 5 razy, z każdym ujawnieniem nowych funkcji. Paytable podaje te nazwy znaków, dzięki czemu możemy powiedzieć, że po pierwszym ujawnieniu Carmellia zwraca się do 3 losowych symboli Wild i Trufl.

Punk Inicorn Pogo obróci 2 rolki w lewo w pełni dzikie na każdym trzecie. Jeśli otrzymasz piątą i ostateczną rolkę, wszystkie symbole postaci na rolkach zamieniają się w dodatkowe dziki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Lucky Tokidoki Tokidoki nie będzie dla wszystkich. Z pewnością jest to dziwne i prawdopodobnie cudowne, ale nawet jeśli nie podoba ci się styl, bonusy Reel Reveal nadal sprawiają, że warto grać. Jest to średnia zmienność, więc powinieneś widzieć zwycięskie obroty, a RTP 96.2% to hojna średnia.

To nie jest jedyne miejsce z IGT z zabawnym, kreskówkowym stylem. Spójrz na baloniaki, w których unoszące się symbole balonu zwierzęcego i pojawiają się, gdy tworzą zwycięskie kombinacje. Prowadzi to do powstania nowych symboli, aby wypełnić przestrzenie, co może prowadzić do dalszych zwycięstw. Jest wyposażony w dzikie symbole i funkcję popu z nagrodami natychmiastowej gotówki.

Jeśli chcesz animowanych przygód, zagraj w balloonie i automat Tokidoki Lucky Town z IGT w najlepszych miejscach online. Te przedstawione na tej stronie dają najcieplejsze zaproszenia, a fundusze bonusowe lub bezpłatne gry czekają na zebranie po przyłączeniu.

Power of Thor Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lord Merlin and the Lady of the Lake
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spanish Eyes
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gemscapades
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Primal Hunt
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Ticket 2
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Icy Wilds
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni