Top Gun graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 875 000 $.00
Motyw:
Filmy, celebryty, sport

Top Gun Darmowe Gry Online Recenzja

Zajmij skórzaną kurtkę i odcienie lotników, ponieważ nadszedł czas, aby uzyskać zamek rakietowy w strefie zagrożenia i zebrać miłe nagrody pieniężne. Na podstawie hitu Smash o tej samej nazwie z 1986 roku, najwyższe miejsce na pistolecie jest jednym z najpopularniejszych licencjonowanych automatów Playtech i grą średniej/wysokiej wariancji z 243 sposobami wygrania, które spodoba się najbardziej doświadczonym graczom. Zagraj w prawdziwe pieniądze na smartfonie, komputerze lub tablecie na wciągające i uczciwe (94.93% RTP) Doświadczenie gniazda z nagrodami, które mogą przenieść ponad 500 000 punktów na spin!

Podobnie jak film, maszyna do gniazda na najwyższym poziomie da ci skrzydła, aby zakryć plecaki i pozwoli ci wystrzelić pociski, tylko tutaj możesz zarabiać więcej niż czek na wynagrodzenie pilota. Z setkami sposobów wygrania, dzikim prysznicem i darmowym bonusem spinów z ulepszonymi dodatkami, otrzymasz wszystkie szanse, aby zwiększyć bankroll za pomocą świeżych torebek monet. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach bonusowych, nagrodach i limitach zakładu, nie krępuj się przeczytać naszą pełną recenzję Top Gun autorstwa Playtech.

Kontrola i konfigurację gniazda pistoletu

Bez względu na to, jakie urządzenie chcesz użyć, aby go odtworzyć, maszyna do gniazda na najwyższym poziomie będzie łatwo się cieszyć. Aby zacząć grać na prawdziwe pieniądze, musisz skonfigurować tylko jedną kontrolę BET, która określa rozmiar całkowitego zakładu i wartość twoich monet. Ponieważ zakład jest ustalony przy 25 monetach na spin, minimalny zakład jest ustawiony na 0.25 punktów lub 0.01 kredytów na monetę. Ale jeśli chcesz grać jak wysoki wałek, możesz również znaleźć wiele wyższych zakładów do wyboru, do 125 punktów na rundę.

Niezwykłe w automatach to mechanika wypłaty, która daje w sumie 243 sposoby, w jakie możesz wygrać nagrodę zamiast zwykłych 20, 25 lub 50. Po prostu rozważ liczbę linii wygranych i niektóre nagrody oferowane przez jego symbole, a zdasz sobie sprawę, jak satysfakcjonujące może być najwyższe miejsce. Podczas gdy ikony kart nie płacą zbyt wiele, udzielanie nagród od 5 do 50 monet za sekwencję, symbole obrazów zdecydowanie płacą o wiele więcej. Ponieważ nagrody zaczynają się od 15 monet za sekwencję i wzrośnie do 500 i 1000 monet, będzie mnóstwo soczystych wypłat, na które można się spodziewać. Jeśli chcesz przyjrzeć się bliżej każdego symbolu i jego wypłaty, po prostu naciśnij przycisk "Informacje" na ekranie.

Dla graczy mobilnych PlayTech oferuje zoptymalizowaną wersję automatu do najwyższej klasy, którą można gładko odtwarzać zarówno na tabletkach i smartfonach z systemem Android. Kontrole są takie same bez względu na to, czy grasz na telefonie komórkowym, czy stacjonarnym, ułatwiając przełączanie między urządzeniami.

Top Gun Bamepala i funkcje bonusowe

Nagrody w Top Gun Academy można zdobyć nieco inaczej niż w przypadku większości automatów. Zamiast prosić o zbieranie symboli na liniach płacowych, to miejsce zapłaci za każdym razem, gdy przynajmniej trzy z tych samych symboli pojawiają się na trzech lub więcej sąsiednich rolkach, niezależnie od ich pozycji. Ale ponieważ wypłaty można wygrać tylko od lewej do prawej, pierwszy symbol każdej dopasowanej sekwencji będzie musiał zacząć na lewej kołowrotku, aby móc uruchomić nagrodę.

Oprócz zwykłych ikon, szczelin. Dzikie mogą również płacić nagrody do 1500 monet, gdy nie zastępuje innych ikon. A gdy na ekranie nie ma wystarczającej liczby dzikich, gniazdo może losowo stworzyć niektóre z funkcją premii. Ta funkcja może być aktywowana losowo podczas każdego spinu, aby twój skrzydłowy przeleciał przez rolki i stworzyć od 1 do 15 nowych dzikich.

Kolejnym specjalnym symbolem warte twojej uwagi jest symbol myśliwca, który tutaj działa jak symbol rozproszenia. Zbierz trzy myśliwce na rolkach pierwszych, trzech i pięciu, a możesz wygrać dostęp do bonusowej gry z 8 darmowymi spinami. Ta bonusowa gra przenosi Cię do nowego zestawu kołowrotków, w którym będziesz grać w melodię strefy zagrożenia autorstwa Kenny Loggins i cieszę się premii ulepszonych dzikich psa, które pojawiają się częściej i dają więcej dzikich symboli dla większych zwycięstw.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Gra dla wszystkich fanów jednego z klasycznych filmów, ale także tych, którzy szukają niestabilnej akcji, najwyższe miejsce w gronie może rozmawiać z szeroką gamą graczy, chociaż nie tych, którzy po raz pierwszy wypróbowują automaty. Pomimo 243 linii wygranych, najwyższym szczeliną pistoletu to gra o średnim/wysokiej wariancie z obniżoną szybkością trafienia, co sprawia, że nie jest odpowiednia dla tych, którzy nie lubią ryzykownych maszyn. Oznacza to jednak również, że gra może zapłacić znacznie dobrze, gdy tak się dzieje, zabranie Cię do dużych nagród o ponad 500 000 kredytów!

Jeśli nie lubisz automatów do gier wysokiej wariancji, Playtech ma również mnóstwo gier średniej i o niskiej mocy, możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej strony. W przypadku kolejnego licencjonowanego automatu, ale takiego, który jest mniej ryzykowny, masz niesamowitą maszynę do gniazda sopranos, która daje darmowe bonusy spinsów, mnożniki wygrane i ekscytujące gry boczne, w których możesz otrzymać dodatkowe wypłaty od samego Tony'ego Soprano. A dla czegoś naprawdę niskiej wariancji, masz miejsce na noc, w którym podobnie będziesz cieszyć się darmowymi spinami i ładnymi dzikimi wypłatami, ale także bocznymi betami, które aktywują specjalne jackpoty.

Powiązani partnerzy kasyna

Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Train 3
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Maya
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starlight Princess
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropical Tiki
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shake It
RTP:
94.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni