Toro 7s graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Meksyk, kreskówki

Recenzja automatów online Toro 7s

Elk Studios biorą dwie najpopularniejsze postacie do Las Vegas w automatach Toro 7S. Szalona gwiazda Bulla i uśmiechnięta w kilku niezwykle udanych grach od tego programisty, a fani mogą teraz spotkać się z nimi na 3 bębnach i 17 wypłatach na swoich komputerach lub telefonach komórkowych.

Toro 7S zawiera również tradycyjne owoce, bar i 7 symboli, chociaż rozgrywka i funkcje są aktualne. Naganie dzikich symboli z mnożnikami pomoże ci zdobyć duże wygrane w grach podstawowych, a istnieje bezpłatna funkcja spinów, w której zbierasz 7s, aby wspiąć się na drabinę nagrody. Wejdź na szczyt, a wygrasz 10 000 razy swój zakład.

Jest to gra o wysokiej zmienności i ma średni powrót do procentowego procentowy 95%. Uwolnij byka na najlepszych miejscach Elk Studios.

Jak grać w automatach Toro 7s

3 kołowrotki i 3 rzędy symboli znajdują się pod animowanym znakiem "Welcome to Fabulous Las Vegas", a zobaczysz jasne światła miasta, a także toczące kości i palmy. Autostrada rozciąga się za grą, otoczona kolejką górską i drogowskazami, a w tle rozgrywa się wesoła melodia w stylu meksykańskiego.

Załaduj gniazdo Toro 7s na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile w dowolnym z najlepszych kasyn online, a ty również ujawniasz klasyczne symbole wiśni, cytryny i śliwki, obok niebieskiego, czerwonego i zielonego, acie Logo gry. Uważaj na byka i Matador, ponieważ ci faceci dodają odrobinę humoru do gry, a jednocześnie łączą ją z innymi z serii Wild Toro.

Aby rozpocząć, kliknij stos monet na elementach sterujących, a następnie wybierz poziom zakładów z zakresu 0.20 do 100.00. Stuknij przycisk dużego spinu lub naciśnij kartę Auto, aby samodzielnie ustawić kołowrotki obracające się. 3 małe linie powyżej rolki otwierają wypłatę, która szczegółowo opisuje różne funkcje bonusowe, takie jak szturchanie dziczy, i pokazuje, ile wygrasz z 3 dopasowanych symboli w dowolnym z 17 linii. Czerwone 7 są najważniejsze, przy 10 -krotnym twoim zakładaniu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda Toro 7s

Matador i Bull są dzikimi symbolami, które mogą działać jak inne, aby wypełnić wszelkie luki w zwycięskiej sekwencji, a każda z nich wyzwala specjalną funkcję. Zobaczysz Matadora na środkowej kołowrotku, a on wyzwala sztuczną funkcję respins, przesuwając się po jednym rzędzie, aż będzie poza widokiem.

Byk ląduje tylko na Reurze 3, a on robi to samo, ale tym razem z mnożnikiem 5x przymocowanym do wszystkich zwycięstw, które pomaga ukończyć. Jeśli obie postacie pojawią się w tym samym spinu, byk blokuje się na miejscu, aż Matador nie wyruszy.

Jeśli logo gry wyląduje w 3 miejscach jednocześnie, otrzymasz 10 darmowych spin. Istnieje kolejna szczęśliwa funkcja Sevens, która rozpoczyna się, jeśli 3 symbole logo pojawiają się w dowolnej darmowej grze. Zielony, niebieski i czerwony miernik wygranej pojawia się nad kołowrotkami i wypełniasz każdy poziom, jeśli zbierzesz odpowiedni kolor 7s na rolkach w ciągu początkowych 3 spinów. Za każdym razem, gdy zbierasz 7, otrzymasz kolejne 3 darmowe gry, a jeśli dotrzesz na szczyt zielonych, niebieskich lub czerwonych sekcji miernika, wygrasz odpowiednio 1500x, 2500x i 10 000x.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Toro 7s

Maksymalna wygrana 10 000x stanowi 1 000 000.00 na najwyższym stawce 100.00, chociaż runda kończy się, jeśli osiągniesz ten cel. Toro 7S to gra o wysokiej zmienności, która jest oceniana na poziomie 8/10 na poziomie zmienności Elk Studios, a średni powrót do procentowego procentowy jest nieco niski, na poziomie 95%.

Nasza ocena automatu Toro 7s

Podczas gdy gniazdo Toro 7s może wyglądać jak zwykła 3-z-zorowa maszyna owocowa, z kilkoma postaciami z kreskówek, aby ją ożywić, to w rzeczywistości znacznie więcej. Dzikie mnożniki, szturchające dzikie, zamknięte symbole i wolne obroty, w których wszystkie wygrane są mnożone przez 5x, zamień go w grę wypełnioną funkcją. Funkcja Lucky Seven to wisienka na torcie, a po uruchomieniu zwycięstwo jest prawie pewne.

Dołącz do Bull i Matador w ich przygodach Vegas i zagraj w automatu online Toro 7s.

Inne gry Elk Studios

Gdzie mogę zagrać w automat online 7s?

Możesz zagrać w gniazdo Toro 7s w jednych z najlepszych kasyn online przedstawionych tutaj na. Pamiętaj, aby odebrać swoje hojne oferty bonusowe powitalne, kiedy dołączysz do tych zatwierdzonych stron.

Ile mogę wygrać z automatu Toro 7s?

Możliwe jest wygranie nagrody o wartości 10 000 razy całkowitego zakładu z automatu Toro 7s. To jest dostępne w funkcji Lucky Seven Free Games, a jeśli grasz na maksymalnym zakładach 100.00 W przypadku spinu wyzwalającego stanowi wygraną w wysokości 1 000 000.00.

Jaka jest sztuczna funkcja dzikich gniazda Toro 7s?

Zarówno symbole Matador i Bull są dzikie, więc w razie potrzeby mogą przeciwstawić się innym. Matador szturcha jeden rzęd. Ziemia zarówno jednocześnie, jak i Bull blokuje na miejscu, aż Matador nie będzie poza zasięgiem wzroku.

Jaki jest powrót do procentowego graczy graczy Toro 7S Game?

Uznany jako liczba długoterminowa, maszyna do gniazda Toro 7S zwraca 95% stawek w nagrodach pieniężnych. To jest trochę poniżej 96% lub więcej, które lubimy widzieć z takich gier o wysokiej zmienności, ale nie za daleko.

Jak wygrać z automatu online Toro 7s?

Slot Toro 7s to 3-z-z-rela gra, w której wygrywasz z dopasowanych symboli na wszystkich bębnach, na dowolnej z 17 wypłat. Wilds pomagają, działając jako inne w razie potrzeby, a najcenniejszym symbolem jest czerwony 7, przy 10 -krotnym całkowitym zakładach.

Jest kompatybilnym z gniazdem Toro 7s?

Tak to jest. Możesz odtwarzać automat Toro 7S na systemie Android, Windows i iOS i cieszyć się tym samym stylem, funkcjami i nagrodami, które znajdują w wersji komputerowej. Sprawdź to w najlepszych mobilnych kasynach tutaj.

Dlaczego gniazdo Toro 7s jest tak popularne?

Popularne postacie zmieszane z tradycyjnymi owocami, barem i 7 symbolami sprawiają, że gniazdo Toro 7s wyglądają dobrze, ale ma również kilka znakomitych funkcji bonusowych, które sprawiły, że był to wielki hit. Wśród nich są szturchanie dziczy, darmowe gry i jackpoty 10 000 razy.

Jest częścią serii Toro 7s?

Gniazdo Toro 7s jest częścią szeregu gier, które mają te same symbole byka i matadoru. Inne to oryginalne Wild Toro, Wild Toro 2 i egipska książka Toro. Każda gra jest pełna zabawnych animacji i funkcji.

, Który tworzy automat Toro 7s?

Podobnie jak inni z serii, gra w automatach Toro 7s pochodzi od szwedzkiego programistę, Elk Studios. Są też za udanymi gierami, takimi jak Nitropolis, Tahiti Gold, Noc.

Kiedy wydano gniazdo Toro 7s?

Elk Studios uruchomił gniazdo Toro 7s w zatwierdzonych witrynach komputerowych i mobilnych kasyna 22 listopada 2021.
Reel 'em In Lobster Potty
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Columbus
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Garden Party
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn Extreme
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni