Transformers - Battle for Cybertron Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Filmy, komiksy, akcja/przygoda

Transformers Battle for Cybertron Online Glot Review

Jeśli nie znasz przygody science fiction Optimus Prime, Bumblebee i Megatron, wówczas automat do Cybertron online prawdopodobnie nie przekształci cię w fan. Jednak dla każdego, kto podobał się klasycznej serii kreskówek, kupił zabawki, a teraz ogląda hitowe filmy, jest to automat do wideo online, którego nie chcesz przegapić.

The Transformers Battle for Cybertron Slot Machine to 5-linowa, 40-liniowa gniazdo z IGT. Podobnie jak wiele ich gier, opiera się na słynnych postaci. Ale w przeciwieństwie do wielu automatów IGT, które znajdziesz tylko w kasynach lądowych, Transformers Battle for Cybertron jest w pełni zoptymalizowany do gry online, na iOS i Android Mobiles.

Oznacza to, że możesz dołączyć do akcji w niektórych z najlepszych witryn kasyn online. Podobnie jak kreskówki i film, The Transformers Battle for Cybertron Slot z IGT jest pełen przygód. Autoboty i Decepticony stoją przeciwko sobie w epickiej bitwie, ponieważ niszczą symbole na rolkach, wyzwalają darmowe gry i wypłacają wygrane, które mogą osiągnąć aż 50 000.00.

Czy będziesz w stanie pomóc Optimus Prime pokonać Megatron? Przeczytaj naszą recenzję automatów do automatów do cybertron.

Transformers Battle for Cybertron Slot Controls and Configuat

Jedną z rzeczy, które sprawia, że maszyna do gniazda jest tak popularna, jest szeroki zakres zakładów. Oznacza to, że gracze wszystkich budżetów mogą znaleźć zakład, który im odpowiada, a transformatorów bitwy o automat do cybertron.40 na spin, aż do 500.00.

Jest to bardzo łatwe miejsce do skonfigurowania, co czyni go idealnym dla nowych graczy. Po prostu kliknij przyciski na panelu sterowania, aby ustawić wybrany poziom BET, a będziesz gotowy wejść do bitwy. Gra oferuje opcje automatycznie obracania rolki, przyspieszają akcję w trybie Turbo i dostosować jakość grafiki. Ta ostatnia opcja jest świetna, gdy grasz na iOS lub Android Mobile i nie masz idealnego połączenia, ponieważ utrzymuje gładką i niezawodną rozgrywkę.

Masz również opcję przeglądu tego, co warto każdy symbol, gdy wylądujesz 3 lub więcej od lewej do prawej przez dowolną z 40 linii. Paytable wymienia każdą możliwą kombinację, a także podaje informacje o rundach bonusowych.

The Transformers Battle for Cybertron Slot Machine wykorzystuje wysokiej klasy grafikę, aby ożywić postacie. Nie do końca zależy od standardów serii filmowej, ale ogromna poprawa kreskówek z lat 80., która po raz pierwszy wprowadziła Transformers na świat.

Transformers Battle for Cybertron rozgrywki i funkcje bonusowe

W tej grze jest wiele dodatkowych funkcji, z których niektóre występują w każdym zwycięskim obrotach, niektóre pojawiają się losowo, a inne muszą być wywołane przez specjalne symbole. Pierwszą funkcją, którą prawdopodobnie spotkasz, są symbole swobodnego.

Zasadniczo wszelkie symbole, które składają się na zwycięską kombinację, znikną, co pozostawia luki na rolkach. Powyższe symbole opadają, aby wypełnić luki, a nowe pojawiają się z góry widoczny ekran. To może prowadzić do kolejnej wygranej, co wywołuje kolejny swobodę. To fantastyczny sposób na zdobycie wygranej po wygranej z jednego palika.

Znajdziesz także symbol Allspark, źródło mocy transformatorów. To dziki symbol, który może zastąpić innych, kończąc zwycięskie linie, gdy ląduje w odpowiednich miejscach.

Ponadto uważaj na Optimus Prime i Megatron. Ci faceci zniszczą wszelkie symbole swoich zaprzysiężonych wrogów na rolkach, co doprowadzi do kolejnej swobody i być może kolejnej wygranej. Shockwave i Grimlock również niszczą dla ciebie losowe symbole.

Ale Bitwa Transformers o Cybertron ma jeszcze więcej bonusu, który traktuje rękawa robotów. Planeta Cybertron działa jak symbol bonusowy, wywołując wolne obroty, gdy ląduje w dowolnych 3 lub większej liczbie miejscach. Masz wybór bezpłatnych funkcji spinów, z 4 opcjami. Każda opcja zawiera inną liczbę gier bonusowych, a także inny mnożnik dołączony do wszystkich zwycięstw.

Możesz wybrać aż 15 bezpłatnych gier, w których wszystkie zwycięstwa są podwojone, lub zaledwie 5 spinów, ale wygrane są zwiększane o 15x. Twój wybór zmienia zmienność rundy bonusowej, pozostawiając odpowiedzi za rozgrywkę. Ogólnie rzecz biorąc, jest to gra o średniej zmienności, w której powrót do odsetka graczy jest bardzo hojny 96.47%.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Jeśli lubisz franczyzę Transformers lub jesteś po prostu w dowolnym rodzaju science fiction, wówczas bitwę transformatorów o cybertron od IGT może stać się natychmiastowym ulubionym. To ekscytująca przygoda, rozgrywana z oszałamiającą grafiką i animacje. Wybuchy rozbijają rolki w swobodnych opadach, a kiedy różne roboty wysadzają się w bity, podczas gdy symbole stają się animowane, gdy są częścią linii zwycięskiej.

Ścieżka dźwiękowa jest doskonale zaprojektowana tak, aby pasowała do akcji, więc gra wygląda i brzmi świetnie na komputerach stacjonarnych i telefonach komórkowych.

Mikrogaming ma równie ekscytującą grę o tematyce science fict. Ta pełna akcji gra oparta jest na ponownie uruchamianej wersji hitu telewizyjnego, a nie oryginału z lat 70. Rzeczywiste obrazy obsady będą widoczne na 5 rolkach i 243 sposobach wygrania, które na nich napotykają. Darmowe gry z mnożnikami, różnymi trybami gry i ułożonymi dzikimi symbolami to tylko niektóre z funkcji czekających na odkrycie.

Znajdziesz Battlestar Galactica i Transformers Battle for Cybertron Machines w niektórych z najbardziej znanych kasyn online, takich jak te przedstawione na tej stronie. Pamiętaj, aby rozpocząć swoje przygody w kosmosie, zbierając premię powitalną, otwierając nowe konto kasynowe.

Powiązani partnerzy kasyna

Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf Christmas Special
RTP:
97.34%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Wild Riches
RTP:
96.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Hot Offer
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Gems Megaways
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly on the Money
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki