Treasure Of Shaman graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 835 000 $.00
Motyw:
Dżungla, Aztek

Skarb szamana - przegląd automatu

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o odkrywaniu tropikalnego lasu deszczowego Amazon, masz teraz szansę na to i wygrać pieniądze prosto z komfortu domu dzięki nowej grze w slotie Shaman. Dzięki swoim najważniejszym nagrodom Treasure of Shaman ma więcej niż wystarczające, aby przyciągnąć większość graczy, aby wypróbować grę. Ale kiedy dodasz dodatkowe bezpłatne obroty, mnożniki wygrane, bonusy kliknięcia i gry podwójne lub niczego, ten gniazdo fugaso staje się jeszcze trudniejsze do zignorowania.

Jak gra skarb szamana?

Niekoniecznie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia w graniu w miejsca. Zanim zaczniesz się spinować, będziesz musiał użyć kontroli zakładów po obu stronach ekranu, aby wybrać wartość monet i wybrać, ile monet na linię płacową chcesz wydać. Najmniejszy zakład, który możesz umieścić, to tylko 0.20 punktów, podczas gdy maksymalny udział to 200 punktów na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Istnieje 20 linii wygranych, które mogą wywołać nagrody i możesz zobaczyć każdy z nich, naciskając liczby siedzące obok rolki. Możesz wygrać pieniądze, zbierając dziesięć różnych symboli, z których niektóre mogą również wywołać specjalne funkcje bonusowe. Zagraj tylko jedną monetą na linii płac w dowolnym kasynie Real Money, a możesz cieszyć się wypłatami od 5 monet do maksymalnie 10 000 monet na sekwencję. Ale jeśli grasz wszystkimi dziesięcioma monetami, nagrody te wzrosną dziesięciokrotnie, dając ci szansę na wygrane do 100 000 monet! A jeszcze bardziej interesujące jest to, że automat daje wyjątkową szansę na podwojenie każdej nagrody, którą zbierasz dzięki specjalnej funkcji hazardowej - czegoś, czego nie dostaniesz w wielu innych automatach online.

Podczas gry na telefonie doświadczenie nie różni się od korzystania z komputera do gry. Większość automatów Fugaso została zbudowana do płynnej pracy na dowolnym urządzeniu mobilnym iOS lub Android, a skarb szamana nie jest wyjątkiem. Kontrola spinowa wrażająca na dotyk pozwala odtwarzać swoje rundy podczas ruchu, podczas gdy dedykowana funkcja autoodplay pozwala zrobić sobie przerwę i zagrać w slotce sekwencji rund dla Ciebie.

Skarb bonusów szamańskich i darmowe spiny

Aby wygrać trochę pieniędzy na Treasure Shaman, będziesz musiał stworzyć sekwencje dwóch lub więcej identycznych symboli na linii płac, zaczynając od najbliższej zwężu. Istnieją tylko dwa symbole, które płacą za kombinację dwóch osób i oferują najlepsze nagrody w grze. Najcenniejszym ich symbolem jest dziki symbol, ponieważ może zastąpić wszystkie oprócz dodatkowych symboli, aby ukończyć sekwencje i zarabiać. A kiedy to nie zastępuje, ten symbol może zapłacić do 10 000 monet, a to tylko wtedy, gdy zakładasz pojedynczą monetę na linię.

Kolejnym symbolem bonusowym, który możesz zebrać, jest rozproszenie szamana. Ten symbol może zapłacić do 5000 monet, niezależnie od jego lokalizacji, ale także wywołać wolny bonus Spins. Po zbierzesz co najmniej trzy rozproszenia na ekranie, miejsce przyznaje ci 12 bezpłatnych spin. A najlepsze jest to, że bezpłatne obroty mogą zostać ponownie zaprezentowane podczas funkcji bonusowej dla nieokreślonej liczby razy.

A ostatnim specjalnym symbolem jest twój dodatkowy symbol i uruchamia wielopoziomową funkcję wybierania. Kiedy trzy symbole są gromadzone na linii płac, szczelina uruchamia tylko grę bonusową. Ale kiedy zbierasz cztery lub pięć symboli bonusowych, możesz również wygrać mnożniki dla swoich premiowych nagród odpowiednio 5x i 27x. Zagraj w pierwszy etap gry, aby zebrać natychmiastowe wypłaty gotówkowe, ale postępy do drugiego etapu, a możesz wygrać dodatkowy mnożnik wypłaty, aby wygrać do 14 175 monet podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność dla skarbu szczeka szamana

Ta przyjazna dla urządzeń mobilna maszyna do automatów jest pakowana w bonusy i może płacić nagrody do 100 000 monet za sekwencję, gdy grana jest za prawdziwą gotówkę w kasynach mobilnych online, w zależności od poziomu zakładów. Mimo to nie powinieneś spodziewać się, że kolosalne wypłaty będą łatwe podczas gry, ponieważ w końcu szczelina nadal zachowuje wysoką wskaźnik trafień. Średnia zmienność i 95.98% RTP powinno oznaczać, że spiny są bardziej spójne niż znajdziesz w innych automatach online.

Skarb szamana - werdykt i podsumowanie

Treasure of Shaman autorstwa Fugaso został zbudowany, aby przyciągnąć szeroką gamę graczy dzięki prostym funkcjom bonusowym, rozgrywce średniej wiarygodności i szerokim limitom zakładów. Jeśli szukasz automatów, które mogą płacić dobre nagrody bez zbyt dużego ryzyka w najlepszych kasynach online, skarb szamana odpowie na Twoje potrzeby.

Z drugiej strony, jeśli możesz ryzykować szansę na osiągnięcie ogromnych nagród, Fugaso ma również kilka gier o wysokiej czcionce, które możesz chcieć sprawdzić. Revenge of Cyborgs to jedna z najbardziej wciągających automatów w studio, które oferują bardziej ryzykowną rozgrywkę, ale także różnorodne funkcje bonusowe. Mumia 2018 i karuzela są również popularnymi wyborami, podobnie jak szalona bot. Sprawdź naszą stronę automatów, aby uzyskać jeszcze bardziej popularne automaty Fugaso, które możesz zagrać za darmo, ale także wiele innych najlepszych gier od innych dostawców oprogramowania.

La Cucaracha
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah Lucky Bells
RTP:
92.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Rock Star
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond King Gold
RTP:
96.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blazing Mammoth
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trump It Deluxe
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal League - Neptune’s Harem
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bonanza Megapays
RTP:
96.40%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki