Treasure Room graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
25 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, starożytny Rzym

Przegląd automatu online pokój skarbów

Jeden z pierwszych produktów Betsoft, slota Treasure Room była pierwszą grą w katalogu studia, który był progresywny Jackpot. Dostępne zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach, ten gniazdo o tematyce skarbów da ci smak klasycznej zabawy. Zestaw 5-relacji, 20 aktywnych linii wypłat i mechaników obu drogi, Treasure Room zapewni wiele możliwości zarabiania pieniędzy, gdy będzie grał w prawdziwej gotówki i nagrodach, które mogą wzrosnąć do 100 000 monet na spin. I to tylko wtedy, gdy wykluczysz jackpot.

W ramach kolekcji Jackpot Studio Treasure Room oferuje również progresywną nagrodę, którą można wygrać jako bonus, jednocześnie obstawiając więcej pieniędzy na spin. Ale nawet jeśli chcesz wydać minimum, ten gniazdo nadal da ci coś, na co warto czekać dzięki funkcji bonusowej kliknięcia i meczu bocznej drugiego ekranu, w której będziesz mógł do RAID Treasure Chambers do natychmiastowych nagród. Pamiętaj, aby przeczytać nasz pełny przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o tych funkcjach przed wypróbowaniem gry za prawdziwe pieniądze.

Jak grać w slocie Treasure Room online

Treasure Room oferuje każdemu graczowi prosty sposób na korzystanie z automatów w kasynach online dzięki pełnej gamie elementów sterujących. Jedną z unikalnych rzeczy w tym automatu jest to, że pozwala przedstawić wstępnie, które linie płacowe chcesz grać, aby wydać mniej lub uzyskać więcej możliwości wypłaty na rundę. Użyj"Wybierz linie" Przycisk razem z monetą i zakład na sterowanie linią, aby dopracować swój udział.01 kredytów, maksymalnie 100 punktów lub w dowolnym rozmiarze zakładu.

Możesz zobaczyć linie wynagrodzeń w automatach po otwarciu wypłaty, w której znajdziesz również wszystkie symbole, nagrody i funkcje bonusowe. Pokój skarbowy ma w sumie jedenaście symboli, z których niektóre można użyć tylko do zbierania wypłat, podczas gdy inne wykonują również funkcje bonusowe. Nagrody, które otrzymujesz, są zawsze podawane w monetach i różnią się w zależności od twojego udziału, od 5 do 1000 monet na sekwencję przy minimalnym zakładach i od 25 do 5000 monet podczas gry z maksymalnym zakładem na linię. Ponieważ jednak wszystkie wypłaty można ubiegać się w obu drogach, będziesz miał niezwykłą szansę na uruchomienie podwójnych nagród, ale także cieszyć się wyższą stawką trafienia podczas gry za prawdziwą gotówką.

Jeśli chcesz zagrać w ruchu soczystego jackpoty, Treasure Room jest również oferowany w formacie mobilnym, który można bezproblemowo cieszyć się na urządzeniach z Androidem i iOS. Aby skonfigurować swój udział podczas gry na telefonie, po prostu wprowadź menu gry. Po zakończeniu naciśnij kontrolę wirowania na ekranie, a możesz zacząć zdobywać nagrody.

Pokój skarbowy i bezpłatne spiny

Aby odebrać nagrodę w slocie skarbów, musisz zebrać sekwencję co najmniej trzech tych samych symboli na dowolnej aktywnej linii płac. Ponieważ gra opłaca się w obu kierunkach, każda sekwencja pięcioosymbolowej, którą zbierasz na linii płacowej, zostanie wypłacona podwójnie, od lewej do prawej i od prawej do lewej. Dzięki tym specjalnym mechanikom w grze uważaj na złote monety i symbole diamentowe, ponieważ płacą najwyższe nagrody, gdy grasz za prawdziwe pieniądze.

Jeśli chcesz wypłat bonusowych, trzymaj się na symbole miecza i tarczy. Po zbierzesz trzy lub więcej z tych ikon na aktywnej linii płac, zamieni się w klikalne symbole bonusowe, które możesz kliknąć, aby wygrać natychmiastowe nagrody do 20 000 kredytów. Każda nagroda, którą wygrywasz za pomocą tej funkcji, można również pomnożyć kilkakrotnie, jeśli zostaną zebrane na więcej niż jednej linii płacowej. Kolejną bonusową grą, którą możesz wyzwolić, jest bonus Secret Treasure, który można aktywować za pomocą trzech lub więcej ikon ręcznych na aktywnej linii płacowej. Wybierz między drzwiami, aby odkryć rzadkie klejnoty i zdobyć dodatkowe wypłaty.

Ostatnią nagrodą bonusową oferowaną przez Treasure Room jest progresywny jackpot, który jest otwarty tylko dla tych, którzy zakładają się więcej na spin. Możesz wygrać jackpot tylko, zbierając pięć kolejnych ikon skrzyni skarbów na aktywnej linii płac i tylko przy obstawianiu maksymalnego zakładu (maksymalny zakład na linię + wszystkie 20 aktywnych liniów wypłat). We wszystkich innych przypadkach taka sekwencja symboli daje tylko nagrodę pieniężną.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt do pokoju skarbów i podobne automaty online

Jeśli jesteś fanem automatów retro jackpot lub po prostu szukasz opłacalnego miejsca, w którym możesz grać za tanio, Treasure Room będzie dobrą opcją do rozważenia na najlepszej stronie internetowej strony internetowej. Podobnie jak większość gier w portfolio automatów Betsoft, ta maszyna łączy aktywne linie, naprawdę szeroki zakres limitów bukmacherskich i wiele bonusów, aby stworzyć doświadczenie, które mogą rozmawiać z różnymi graczami. Jako kolejna gra o średnim wariancji o wysokim tempie, Treasure Room jest świetnym dopasowaniem dla graczy, którzy chcą zrównoważone wypłaty bez ryzyka utraty zbyt dużej ilości pieniędzy. Jednak nie jest to maszyna do gniazda, która może zapłacić wszelkie ogromne nagrody.

Betsoft ma również niewielką kolekcję gier automatycznych o wysokiej wariancie, które możesz zbadać, jeśli chcesz czegoś bardziej opłacalnego, ale także bardziej ryzykownego niż pokój skarbów. Na przykład pazur tygrysa oferuje bardziej niestabilną rozgrywkę, ale także 720-drogowe mechaniki i nagrody do 800 000 monet. Istnieją również miejsca, takie jak Great 88 i Blood Eternal, które dają wiele bonusowych funkcji i jackpotów, które są jeszcze większe, krążąc blisko 1 000 000 kredytów. Ale jeśli te automaty również nie zainteresują Cię, na pewno znajdziesz coś, co spodoba się na jednej z naszych zalecanych witryn kasyn online.

Wild Wild Vegas
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arcane Gems
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni