Treasure Tracks graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Podróż

Skarbowe ścieżki online przegląd automatów online

Microgaming wydaje nowy tytuł obracający się wokół pociągów i pociągów pociągów, opracowany przez nowo dodane partnerskie studio Gold Coin Studios, które dołączyły do sieci w maju 2021.

Treasure Tracks to gniazdo 5x3 oferujące 20 linii płacowych i RTP 96.39%. Przybywa z dobrze znanymi funkcjami, ale także nową, innowacyjną mechaniką o nazwie Connectify Pays. Slot może dostarczyć doskonałe nagrody, do 5000 razy na stos, więc pozostań z nami poprzez recenzję Treasure Tracks, aby odkryć, jak dostać się do tych nagród na najlepszych miejscach online.

Jak grać w automatach Treasure Tracks

Najnowsze gniazdo Microgaming jest skonfigurowane na dworcu kolejowym, jak widać na tle, w momencie załadowania ścieżek skarbów na dowolnym urządzeniu mobilnym lub komputerowym. Czaszki znajdują się na środku ekranu, a po ich lewej stronie można zobaczyć różne kolorowe pociągi i specjalne nagrody, które zostały wkrótce wyjaśnione.

Po prawej stronie rolki zobaczysz przyciski sterujące. Począwszy od góry, pierwszym przyciskiem, który zobaczysz. Kliknięcie lub stukanie w nim, wprowadzisz wypłatę. Zobaczysz nisko płatną kartę Royals od 10 do A, potem dzwonki, czapkę dyrygenta pociągu, klipel biletowy, zegarek kieszonkowy i lampy. Dziki symbol jest dyrygentem żeńskim. Z drugiej strony złota lokomotywa to rozproszenie.

Zchodząc, zobaczysz przycisk Autooduplay, a następnie przycisk spinowy. Następnie są przyciski monet oznaczone + i -. Kliknięcie lub stukanie w nich, zwiększysz lub zmniejszysz poziom zakładów, z 0.20 do 50 punktów na spin. Ale ponieważ możesz aktywować dodatkowy zakład, Złota Moneta, zakres może wzrosnąć z 0.30 do 75 punktów na spin, a uzyskasz szybszy dostęp do funkcji bonusowej. Pod kołowrotkami zobaczysz wyświetlacze zakładu, wygrania i równowagi, od prawej do lewej.

Skarbowe ścieżki bonusowe i bezpłatne obroty

Dziki w automatach może zastąpić wszystkie symbole, zakazać specjalne, w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Ale prawdziwa akcja w gnieździe ma miejsce, gdy uruchomisz funkcję premii Treasure Tracks.

Musisz wylądować od trzech do pięciu rozproszeń lokomotywy, aby wywołać od 10 do 20 darmowych spinów. Ale jeśli umieścisz zakład złotej monety, podwoisz szansę na uruchomienie bonusowej rundy. Z nim aktywne, do kołowrotków dodaje się 2 rozproszenia, aby podwoić twoje szanse. Ale dzięki temu zakładowi aktywnie otrzymasz 3 lub więcej biletów na złote monety, aby wywołać 10 darmowych spinów.

Podczas bezpłatnych spinów Connectify Pays Mechanic. Mechanika łączy pociągi wzdłuż linii wygranych, aby dostarczyć jedną z oferowanych nagród specjalnych, znalezionych po lewej stronie kołowrotków. Dzięki funkcji Royal Scrests Pays, podczas bezpłatnych spin. Dzięki temu wszystko istnieje możliwość odzyskania bezpłatnych obrotów i zdobycia do 20 nowych darmowych spin!

W niektórych jurysdykcjach dostępna jest funkcja podwójnego UP, w której można było podwoić każdą wygraną po dowolnym obrotu, dlatego zdobyć w sumie 10 000 razy na stos.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Treasure Tracks RTP, Max Win amp; Volatility

Treasure Tracks to wysoce niestabilne miejsce, z RTP 96.39%. Max, który możesz regularnie wygrać, to 5000 razy na stos, ale w niektórych jurysdykcjach, z funkcją podwójnego hamble, możesz podwoić swoją wygraną, co oznacza, że zbieraj do 10 000 razy na stos.

Zakładając więc, że wygrasz 5000 razy wypłatę palika, a ty zagrałeś w automatach dla maxa 50 punktów, oznacza to, że najwięcej, które możesz wygrać, grając w tle skarbów to 250 000 punktów. To zwycięstwo można podwoić, jeśli granie z jurysdykcji, w której dozwolony jest zakład zrobiony.

Werdykt skarbów i podobne szczeliny

Treasure Tracks z pewnością przypomina serię automatów do pociągów Money Gaming, ze względu na rozpoznawalny motyw inspirowany pociągiem. Ale tytuł Microgaming jest wyjątkowy, ponieważ wprowadza nową, innowacyjną Connectify Pays Mechanic. Nie ma wątpliwości, że gra jest ekscytująca, ponieważ jest załadowana funkcjami, dlatego pierwszą szansę, jaką dostaniesz, upewnij się, że spróbujesz!

, Który stworzył gniazdo Trains?

Treasure Tracks został opracowany przez Gold Coin Studios, wyłącznie do mikrogamowania, ale mikrogaming jest odpowiedzialny za jego ogólne wydanie.

Kiedy data premiery Treasure Tracks?

Data premiery Treasure Tracks jest 8 lipca 2021.

To Treasure śledzi automat megaways?

Nie, Treasure Tracks to regularne gniazdo pełne funkcji, wśród których nowa innowacyjna mechanika Connectify Pays.

Dzięki mechanice Connectify płaci symbole pociągów, aby wyrównać poziomo na linii płac, aby wypłacić wypłatę?

Możesz wylądować, powiedzmy, symbol pociągu w trzecim rzędzie w pierwszym i drugim kołowrotku, a następnie w pierwszym rzędzie na trzeciej kołowrotku, a następnie w trzecim rzędzie na czwartej i piątej rolce, a nadal będziesz Zdobądź nagrodę. Nie musisz ich wyrównać poziomo w trzecim rzędzie tylko po to, aby wygrać.

, Które symbole są obecne na szpule Trains Tracks?

Niska płatna to gra Royals od 10 do A, wtedy można zobaczyć dzwonki, czapkę dyrygenta pociągu, klipel biletowy, zegarek kieszonkowy i lampy. Dziki jest dyrygentem żeńskim, a złote lokomotywa rozproszona.

, Które szczeliny są podobne do Treasure Tracks pod względem motywu?

Osa.

Jaka jest maksymalna wypłata, którą można wygrać, grając w grę Treasure Tracks?

Max, który możesz wygrać bez dostępnej funkcji podwójnej UP, to 5 000 razy w stosunku, czyli 250 000 punktów dla max zakład, ale z nim dostępny, 10 000 razy na stawce lub 500 000 kredytów.

To skarb?

Tak, Treasure Tracks to wysoce niestabilne gniazdo, które może dostarczyć doskonałe nagrody dla rozsądnego maksymalnego zakładu.

Czy mogę odtwarzać ścieżki skarbów na moim tablecie?

Pewnie. Treasure Tracks to gniazdo HTML5, odtwarzane na wszystkich urządzeniach mobilnych, czy to smartfony czy tablety. Możesz mieć pewność, że będzie grał bezproblemowo na dowolnym urządzeniu, czy to Android, czy z iOS.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda Treasure Tracks?

Jest tu wielu operatorów, w których oferują szczeliny mikrogamingu. Dlatego poszukaj najlepszych miejsc do automatów z naszej listy i dołącz do tego, który najbardziej Ci odpowiada.

Powiązani partnerzy kasyna

Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Dolphin Reef
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carnaval Jackpot
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beer Barrel Bash
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki