Trillionaire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.76%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Celebryty, luksusowy styl życia

Trillionaire Darmowe Gry Online Review

Trillionaire to błyszczący, glamouralny automat online z Red Tiger i Fashion TV. Jest to 5-linowa, 20-liniowa gra wypełniona prawdziwymi zdjęciami pięknych kobiet, a także garnitury w stylu diamentów. Wszystkie panie są ubrane, aby zaimponować i rozpoznać swoje rzeczy na komputerach i telefony komórkowe w najlepszych kasynach online.

Nie możesz wygrać trylionów z gry w trylionairerze, ale istnieją pewne przyzwoite funkcje bonusowe, w których możesz zbierać 1000 razy swój zakład, czyli 100 000.00 przy maksymalnych stawkach. 5 supermodelki może stać się dzika, a podczas bezpłatnej rundy gier używane są tylko wysokie symbole płacone. Możesz także odblokować koło bonusowe, aby zwrócić najważniejsze nagrody. Trillionaire Slot Maszyna ma dużą zmienność, a średnie zwroty wynoszą 95.76%.

Jak grać w trylionairea

Zestaw symboli 5x3, ustawiony na tle błyszczącego złota i diamentów. 4 garnitury na karty do gry wyglądają jak korefulowe klejnoty zamknięte w złocie, a 5 supermodelki to ułożone symbole, które mogą napełniać całe rolki jednocześnie. Jeśli lubisz modę i klejnoty, jest to idealna gra i możesz cieszyć się lśniącym stylem na urządzeniach komputerowych, iOS, Androida lub Windows.

Kliknij przycisk "Zakończ" na elementach sterujących, aby ujawnić wszystkie opcje. Obejmują one od niskiego limitu 0.20 na spin do maksymalnie 100.00 w naszych najlepszych miejscach online, podczas gdy inne przyciski aktywują funkcję automatycznych spinów i przyspieszaj rolki w trybie turbo.

3 linie powyżej gry odblokowują wypłatę, która pokazuje, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy co najmniej 3 krainy rodzaju na dowolnej z 20 linii, od lewej do prawej. Karta o najniższej wartości płacą do 16 -krotnej zakładu linii, podczas gdy najcenniejsza supermodelka jest warta do 150x. Jest to bardzo łatwe w użyciu, a trylionaire internetowe jest dostosowane do wszystkich poziomów doświadczenia i budżetów.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda trylionairea

Panie mogą pojawiać się jako ułożone symbole lub w nieco innych pozach i otoczenia diamentami, jako dzikie symbole. Okażą się dziko, lądując w prawym rzędzie, aby wypełnić całą rolkę. Wilds płacą do 200 -krotnej zakładu linii, jednocześnie działając jako inne, jeśli mogą wypełnić luki w serii.

Jeśli jednocześnie pojawiają się 3 symbole koła typu ruletki, gra wypełnia się dużym kołem modowym, które wirujesz, aby zebrać gwarantowaną wygraną. W tej grze są 4 poziomy, a najpierw kręcisz pierścień zewnętrzny, zbierając 5 -krotność kołtu lub przechodząc do następnego pierścienia, gdzie nagrody mogą wynosić aż 30x. Wygrane 50x znajdują się w następnym pierścieniu lub możesz trafić na środek koła i złapać 1000x.

Trzy bezpłatne symbole spinów spowodują 8 dodatkowych gier. Zanim zaczną wybrać swoją ulubioną supermodelkę, która staje się dzikim symbolem na czas trwania, a aby wygrać jeszcze łatwiejsze, tylko panie pojawiają się w tej rundzie. Jeśli pojawi się tylko częściowo, wybrany dziki symbol zapoczątkowuje wszystkie 3 rzędy na kołowrotku.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

To gra o wysokiej zmienności, w której możesz wygrać do 1000 razy swój całkowity zakład z koła mody. Średni powrót do graczy procentowych 95.76% jest nieco mniej niż lubimy widzieć z bardzo lotnych szczelin.

Nasz trylionairea ocena automatu

Fani mody pokochają tę grę, ponieważ jest wypełniona błyszczącymi klejnotami i wspaniałymi kobietami w lśniących sukienkach. Ma niższy niż oczekiwano powrót do procentowego od graczy, a tytuł jest wysoce mylący, a 1000 razy maksymalna wygrana jest niska dla gry z takim poziomem zmienności.

Funkcje bonusowe mogą być jednak dość lukratywne, z gwarantowaną wygraną z koła mody, i łatwo jest domagać się nagród o wysokiej wartości w całej rundzie darmowych obrotów. Spotykaj się z supermodelkami, gdy grasz w trylionairea w automatach w najlepszych kasynach online.

Czy mogę zagrać w trylionaire na moim telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Gra w trylionairea działa doskonale na telefonach komórkowych i smartfonach z systemem Android i Windows, a także na iPhone'ach i iPachach. Oprócz niektórych szczegółów tła, które pasują do mniejszych ekranów, jest to identyczne z grę komputerową.

Gdzie jest najlepsze kasyno do gry w trylionaire?

Spójrz na nasze zalecane witryny Czerwonego Tygrysa, aby znaleźć kasyna, które niosą trylionację automatu i resztę ich zasięgu. Znajdziesz ogromną kolekcję najwyższej jakości automatów, stołów i gier karcianych, a także świetne oferty bonusowe powitalne.

Jaki jest zakres zakładów trylionaire?

Możesz umieścić zakłady między 0.20 i 100.00 na każdym obrotu bilionacji szponów. Ten zakres obejmuje większość budżetów i sprawia, że jest to idealna gra dla zwykłych graczy, a także dla tych, którzy lubią hazard z większymi stawkami.

Ile mogę wygrać grając w trylionaire?

00 na maksymalnym poziomie zakładu. Aby to zrobić, musisz obrócić koło bonusowe i przejść przez etapy, aby dostać się do wielkiej nagrody w centrum.

Jaka jest zmienność trylionairea automatu?

Gra w trylionaire ma dużą zmienność. Które mogą powodować stosunkowo długie przebiegi utraty spin. Gry niższej wariancji zwykle wypłacają częściej, ale zwycięstwa mogą mieć niższą wartość.

Czy gniazdo trylionaire ma dowolne funkcje bonusowe?

W trylionach jest kilka ekscytujących dodatkowych funkcji. Ułożone dzikie symbole pomagają ukończyć wygrane, a koło mody ma gwarantowane nagrody, które mogą trafić na 1000x. Podczas rundy wolnych obrotów na szpach pojawiają się tylko symbole o wysokiej wartości.

Ile linii wypłat ma trylionaire gniazdo?

To jest gniazdo z 20 liniami wypłat. Wygrywasz, lądując 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu w nieprzerwanej sekwencji na linii płac, zaczynając od lewej. Dzikie symbole pomagają ukończyć zwycięstwa, stojąc dla innych w razie potrzeby.

, Czy powinienem zawsze postawić maksimum na automatach do gniazda trylionairea?

Nagrody są obliczane jako część zakładu, więc jeśli grasz w trylionairea na maksymalnych stawkach, możesz wygrać największe kwoty. Ale zawsze ważne jest, aby grać tylko dla zabawy, więc nie trzeba stawiać pełnej 100.00 za spin, aby wygrać nagrodę.

Dlaczego trylionaire jest tak popularne?

Piękne supermodelki i błyszczące diamenty zapewniają, że gra w trylionaireach wygląda fantastycznie na komputerach i telefonicznych. Świetny wygląd jest poparty ekscytującymi funkcjami bonusowymi, dzięki czemu ta gra jest dobrym wszechstronnym dla fanów Blichtz i Glamour.

Jakie automaty online są podobne do gry w trylionaire?

Zdjęcia zdjęć pięknych kobiet pakują również rolki golda playboya. Słynne króliczki pojawiają się jako gigantyczne symbole, które pomogą ukończyć wygrane, i podobnie jak trylionacyjny automat do gniazda.

Powiązani partnerzy kasyna

HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blue Dolphin
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Princess - Christmas Kingdom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lust
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night In Paris
RTP:
96.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hyper Burst
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni