Triple Double Da Vinci Diamonds graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, historia

Triple Double Da Vinci Diamonds Darmowe Gry Online Recenzja

Odkryj elegancki automat z wystawnymi klejnotami, olśniewającymi diamentami i światowymi obrazami. Triple Double Da Vinci Diamonds Slot autorstwa HI 5 Games jest inspirowany artystą Leonardo da Vinci. Możesz wybrać się na podróż w czasach renesansu, aby wygrać nagrody luksusowe. Ten luksusowy motyw przynosi 5 kołowrotek, 3 rzędową siatkę z opcją zakładania na 40 różnych liniach wypłat. Tylko jeden spin może wprowadzić nagrody, które osiągają wspaniałe 400 000 monet. Ta okazja do wygrania jest dostępna na wszystkich urządzeniach, w tym wszystkich urządzeniach mobilnych. Funkcje bonusowe obejmują upadki, dzikie, bezpłatne spiny, a także podzielone symbole. Po prostu przeczytaj nasz dogłębny przewodnik po automatach poniżej, aby dowiedzieć się, jak czerpać nagrody.

Jak grać w Triple Double Da Vinci Diamonds Darmowe Gry Online

Zaletą Triple Double Da Vinci Diamonds jest to, że jest dostępny na wszystkich znanych urządzeniach w najlepszych kasynach online. Jeśli wolisz gry mobilne, możesz uzyskać dostęp do gry z dowolnego urządzenia mobilnego, w tym urządzeń z Androidem i iOS. Bez względu na wybrane urządzenie, masz szansę otrzymać do 400 000 monet, tak czy inaczej. Luksusowy motyw czerpie inspirację z obrazów Leonardo da Vinci. Możesz uzyskać dostęp do wypłat, jeśli naciśnij kartę "+" w prawym górnym rogu ekranu.

Sterowanie poniżej siatki 5x3 zawiera opcję "zakład". Po prostu przełącz kartę "BET", aby wybrać zakład z 0.40 do 400 monet Spin. Zobaczysz całkowitą saldo i zarobki wraz z kontrolą "zakład". Możesz nacisnąć zakładkę "spin" po prawej stronie, aby poruszyć rolki.

Funkcje Triple Double Da Vinci Diamonds i darmowe spiny

Symbole w Triple Double Da Vinci Diamonds Slot obejmują klejnoty, perły, diamenty i różnorodne obrazy na całym świecie. Po prostu obróć rolki i obserwuj lądowanie symboli, aby utworzyć zwycięskie linie. Miej oczy obrane o olśniewający symbol diamentów, który działa jak dziki. Jako dziki zastępuje inne symbole, aby ukończyć dodatkowe wygrane linie. Nie może jednak zastąpić symbolu rozproszenia i pojawia się tylko na kołowrotkach 2, 3 i 4. Symbol bezpłatnych gier jest rozproszenie, które mogą lądować na kołowrotkach 1, 2 i 3. Jeśli wylądujesz na 3 lub więcej rozproszeń, zaczniesz grę bonusową z 10 darmowymi obrotami. Możliwe jest ponowne uruchomienie funkcji bonusowej, aby otrzymać jeszcze więcej darmowych spinów.

Wszystkie symbole obrazu mogą pojawiać się jako podzielone symbole. Mają moc, aby stać się podwójnym, a nawet potrójnym symbolami, aby zwiększyć twoje szanse na wysokie wypłaty. Jeśli to nie wystarczyło, zawieszone rowery zapewniają bezpłatny respin za każdym razem, gdy wygrasz. Ten bezpłatny respin umożliwia zwiększenie wygranych za każdym razem, gdy napotkasz udany spin. Istnieje mnóstwo sposobów na zarobienie do 400 000 monet.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Triple Double Da Vinci Diamonds Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Triple Double Da Vinci Diamonds by High 5 Games to średnia zmienność z RTP 97%. Możliwe jest otrzymanie do 400 000 monet w nagrodach.

Triple Double Da Vinci Diamonds Werdykt i podobne automaty online

Triple Double Da Vinci Diamonds Slot to gra, która łączy łatwość użycia z kuszącymi nagrodami i dodatkowymi funkcjami. Gra ma elegancki motyw inspirowany epoką renesansu z luksusowymi nagrodami do 400 000 monet. Jeśli lubisz funkcje bonusowe, nie będziesz rozczarowany wyborem nowoczesnych zwrotów akcji. Gra obejmuje upadki, darmowe spiny, podzielone symbole i dziczy.

Pamiętaj, aby sprawdzić naszą listę zalecanych kasyn online, w których możesz odkryć szeroką gamę tytułów w Games High 5. Aby wygrać na masywne 20 000 razy na swój udział. Oferuje dzikie i wiele nagród mnożących. Możesz wypróbować gniazdo dżungli, aby uzyskać możliwość cieszenia się darmowymi spinami i rozszerzaniem dzikich. Po prostu odwiedź naszą listę zalecanych witryn kasyn online, aby znaleźć idealne miejsce z ofertami bonusowymi.

Powiązani partnerzy kasyna

The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Imperial Opera
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Dawgs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Party
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki