Triple Fortune Dragon graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, azjatyckie

Triple Fortune Dragon Recenzja automatu online

Jeśli ci jest ci miejscem z motywem orientalnym, to potrójna fortune Dragon Slot z IGT może być dla Ciebie grą prefektową. Ten 5-zbiorowy automat daje 243 różne sposoby wygrania w całej grze, wraz z ekscytującymi funkcjami, takimi jak substytucje dzikiego symbolu i darmowe gry.

Wszyscy widzieliśmy niezliczone automaty oparte na kulturze azjatyckiej, ale atrakcyjny design i popularne cechy gry Triple Fortune Dragon sprawiły, że jest to zdecydowanie ulubieńca w spinnerach na całym świecie. Fakt, że możesz odtwarzać go na komputerze, iOS lub na urządzeniu z Androidem w niektórych z najlepszych kasyn online, nie zranił go ani trochę.

Jeśli grałeś w automatach oparty na podobnym temacie, prawdopodobnie będziesz znać symbole smoków, gejszy, cesarzy i szczęśliwych monet. Być może to ta znajomość sprawia, że gracze wraca wielokrotnie do rolki Triple Fortune Dragon z IGT.

Jeśli szukasz czegoś bardziej niezwykłego, wskażemy cię w kierunku gniazda o tematyce azjatyckiej wypełnionym unikalnym stylem i funkcjami na końcu tej recenzji. Na razie zanurzmy się w bogatej kulturze Dalekiego Wschodu i zobaczmy, jak przerażające smoki mogą prowadzić do zwycięskich obrotów.

Triple Fortune Dragon Slot Control i konfiguracja

Z zakresem zakładu, który waha się od zaledwie 0.01 do 200.00 na spin, wszyscy, od zwykłych graczy po wysokie rolki, mogą obrócić rolki, aby uzyskać sumę pasującą do ich bankroll. Warto zauważyć, że maszyna do gniazda Smoka Triple Fortune daje opcję aktywacji 1, 2, 3, 4 lub wszystkich 5 kołowrotków. Aby uzyskać maksymalną akcję, najlepiej grać w wszystkie rolki, co możesz zrobić za tylko 0.10 na spin.

Ze wszystkimi rolkami w grze wygrywacie wielokrotności wartości monetowej, dopasowując 3 lub więcej tego samego symbolu w dowolnym miejscu na sąsiednich bębnach zaczynających po lewej stronie. Jest to łatwy system do śledzenia dla nowych automatów i popularny z doświadczonymi graczami.

Standardowe opcje sterowania obejmują automatyczne rozrywkę, która daje palcom odpoczynek i obraca rolki do 100 razy bez konieczności zrobienia. Grafika, animacje i rozgrywka pozostają tymi samymi platformami komputerowymi i mobilnymi, więc nie będziesz tracić niczego, jeśli grasz na smartfonie lub tablecie na iOS lub Androida.

IGT Użyj symboli karty gry w wielu swoich grach, a Triple Fortune Dragon nie jest wyjątkiem, być może połączenie wszystkich symboli z motywem azjatyckim byłoby miłe, ale to tylko nasza opinia. Wygrywasz do 200 monet, gdy symbol A ląduje na wszystkich rolkach.

Symbole obrazów zostały zaprojektowane o znacznie bardziej pomysłowym stylu. Gejsza dziewczyna i cesarz płacą wygrane 1000 monet podczas przekraczania kołowrotków. Możesz otworzyć wypłatę za pomocą przycisku poniżej rolki, aby zobaczyć pełną listę potencjalnych nagród.

Triple Fortune Dragon rozgrywka i funkcje bonusowe

Góry i świątynie pagoda-dach rozciągają się w odległości za rolkami Triple Fortune Dragon online. To prosty, ale skuteczny projekt, który pasuje do chińskiej ścieżki dźwiękowej.

Gdzie jest smok z twórczych automatów do gniazda fortuny, pytasz? Tutaj jest, jako dziki symbol, działanie jako inne, aby stworzyć dla Ciebie dodatkowe zwycięskie linie. Ta wspaniała złota bestia wyląduje tylko na kołowrotkach 2 i 4, ale stwierdziliśmy, że jej częste wygląd pomaga znacznie zwiększyć liczbę nagradzanych obrotów.

Jedynym symbolem, którego może zastąpić, jest złota moneta. Ten tradycyjny symbol szczęścia w kulturze azjatyckiej i z pewnością może obalić fortune. Ten symbol rozproszenia wywołuje bezpłatną bonus spinów, z liczbą spinów równych 5 -krotnej liczbie wylądujących monet.

Najniższa liczba bezpłatnych gier wynosi zatem 15, a maksimum 25. To dość hojna suma, dzięki czemu jeszcze bardziej satysfakcjonują.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Każde miejsce, w którym smoki, cesarze i gejsza dziewczyny na kołowrotkach z pewnością przyciągnie ogromną liczbę graczy, ponieważ wydaje się, że ludzie po prostu nie mają wystarczającej liczby gier z tym stylem. Triple Fortune Dragon Slot z IGT nie jest najbardziej oszałamiającą wizualnie, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, ale nie jest to źle wyglądająca gra.

Opcja gry z dowolną liczbą rolki może być przydatna, jeśli chcesz używać maleńkich stawek, ale szanse na ubieganie się o wiatr dramatycznie wznoszą. 243 sposoby wygrania układu sprawia, że łatwo jest obrócić pasujące symbole, przekształcając Triple Fortune Dragon Machine w grę o niskiej zmienności.

Znaleźliśmy powrót do odsetka graczy 95%, co podobnie jak reszta gry, jest dość przeciętny.

Jeśli szukasz czegoś trochę niezwykłego, z unikalnymi funkcjami i najnowocześniejszymi grafiką, spójrz na cztery boskie bestie z Habanero. Ta oszałamiająca gra widzi smoka, tygrysa, ptaka i żółwia z chińskiego zodiaku prześladujące. Oprócz oszałamiających obrazów odkryjesz 243 sposoby na wygraną i kilka niesamowitych funkcji bonusowych. Bezpłatne obroty z rozszerzającymi się dzikimi symbolami, returnami i progresywnym jackpotem to tylko niektóre z bonusów oferowanych z czterech boskich bestii.

Szukaj mitycznych stworzeń z tej gry i automatu Triple Fortune Dragon w niektórych z naszych sugerowanych miejsc na automatach online. Istnieją specjalne oferty bonusowe powitalne czekające na roszczenie w każdym.

Powiązani partnerzy kasyna

Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sylvan Spirits
RTP:
95.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fortune of Giza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arctic Race
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Anderthals
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Invisible Man
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Silverback Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twisted Sister
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni