Tropical Tiki graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
375 000 $.00
Motyw:
Podróż, tropikalna wyspa

Tropical Tiki Recenzja automatu online

Tropikalne owoce i kolorowe maski witają Cię w tropikalnym gniazdku tiki z pragmatycznej zabawy. Ta przygoda na Pacyfiku rozgrywa się na 6 rolkach i 729 sposobach wygrania, z każdym udanym symbolem spinu Cascades. Działają one tak długo, jak poprawiają kombinację i mogą prowadzić do bezpłatnych gier, które zawierają rozszerzone rolki z większą szansą na wygraną.

Zagraj w Tropical Tiki Online na komputerze lub telefonie komórkowym, aby wygrać do 3000 razy w swoim zakładach. To gra o wysokiej zmienności, w której średni powrót do procentowego graczy wynosi 96.43%. Skarby z tropików czekają na odkrycie w najlepszych stronach online kasyna.

Jak grać na automatach tropikalnych tiki

Polinezyjski motyw jest uchwycony w żywych kolorach, z jaskrawoczerwonymi, zielonymi, niebieskimi i złotymi maskami Tiki, które dzielą rolki z równie kolorowymi owocami tropikalnymi i symbolami karty gry. Więcej głów Tiki siedzi na boku siatki symboli 6x3, w tropikalnym lesie, w towarzystwie klasycznej hawajskiej ścieżki dźwiękowej i ptaków.

Z pewnością robi wrażenie na iOS, Android i Windows Mobiles, a także komputerów komputerowych i innych platform stacjonarnych w najlepszych witrynach bukmacherów, chociaż nie wyróżnia się to szczególnie z innych gier z podobnym motywem.

Pragmatyczne gniazda odtwarzania zawierają standardowy zestaw sterowania przyjaznym dla użytkownika. Stuknij przyciski plus lub minus na panelu pod kołowrotkami, aby albo wyregulować stawki na jeden poziom na raz, albo możesz wybrać wartości monet i liczbę monet w grze. Tak czy inaczej, opcje trwają od 0.25 do 125.00 na każdym spinu, który jest dużym zasięgiem dla większości graczy.

Tropical tiki daje 729 różnych sposobów linii symboli na sąsiednich bębnach z lewej strony. Kliknij "ja" na elementach sterujących, aby zobaczyć, ile jest warte każdego z nich, wraz ze szczegółami na temat dodatków, takich jak rozszerzanie bębnów w darmowych spinach. Najwyższe symbole płacą do 2x Twojego palika za pełną serię 6 w kołowrotkach.

Przycisk Autooplay umożliwia usiąść, gdy oprogramowanie do gry obraca dla ciebie rolki, podczas gdy 3 małe linie prowadzą do dalszych ustawień, takich jak opcja szybkiego spinu. Nie wszystkie jurysdykcje hazardowe na to pozwalają.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda tropikalnego Tiki

Za każdym razem, gdy wynajmujesz zwycięską kombinację, wszystkie nie wygrane symbole znikają z tropikalnej maszyny do gniazda Tiki. Te w wygranej, a następnie spadają na dno gry i nowe symbole kaskadowe. Jeśli poprawia to początkową wygraną lub utworzy nową, proces się powtarza i można wypełnić całą sieć zwycięskimi symbolami.

Pojawią się również symbole rozproszenia złotej maski, a jeśli masz 4, 5, 6, 7, 8, 9 lub 10 na końcu serii kaskad, wygrywasz 5x, 10x, 15x, 20x, 25x, 30x lub 35x odpowiednio całkowity udział. Osiem bezpłatnych spinów, a następnie odtwarzaj się z 2 nowymi rzędami na górze, z których każde pokryte są symbolami blokowowymi.

Jeden bloker jest usuwany losowo w każdej bezpłatnej grze, rozszerzając liczbę sposobów, a pod koniec rundy masz 6400 różnych sposobów na wygranie symboli, aby wygrać. Nie możesz jednak odnieść darmowych spinów, więc tylko 8 z 12 blokerów jest usuwanych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Tropical Tiki Darmowe Gry Online Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane mogą w dowolnym momencie osiągnąć 3000 razy, co stanowi 375 000.00 Jeśli masz maksymalnie 125.00 w grze. Tropical Tiki Slot to gra o wysokiej zmienności, w której zwycięskie spiny mogą być rzadsze niż w gniazda niższej wariancji, ale nagrody mogą być wyższe w celu kompensacji. Pamiętaj, aby odpowiednio ustalić poziom zakładów.

Długoterminowy procent zwrotu 96.43% jest lepsze niż średnia, chociaż duża zmienność może w dowolnym momencie widzieć szerokie wahania w tej stawce.

Nasz tropikalny wyrok TIKI Slot

Jeśli podoba Ci się motyw Tropical Island, jest to dobry przykład z mnóstwem kolorowych symboli i ekscytującej rozgrywki. Jest wyposażony w szeroki zakres zakładów, który pasuje do graczy Low Stakes, a także wysokich rollers i ma duży powrót do procentu graczy, co sprawia, że jest to dobra wartość. Kaskady przy każdej wygranej mogą łatwo zbudować kombinacje o wysokiej wartości, chociaż nie ma dzikiego symbolu, który mógłby pomóc.

Darmowe gry z blokerami usuniętymi na każdym obrotu są godną uwagi atrakcją, która może ułatwić zebranie przyzwoitych zwycięstw, zanim runda się kończy. Odkryj moc masek tiki, gdy grasz tę żywą maszynę do automatów w najlepszych kasynach na pulpicie i automatach mobilnych, z największymi ofertami premii powitalnych.

Czy Tropical Tiki Slot Maszyna ma bezpłatną funkcję spinów?

Tak. Golden Tiki Maski wyzwala 8 darmowych obrotów Tropical Tiki Slote, podczas których blokery znikają jeden po drugim z dwóch rzędów nad główną grą. To rozszerza liczbę sposobów wygrania.

Jak wygrać nagrody z Tropical Tiki Slot?

Tropical tiki gniazda ma 729 różnych sposobów linowania symboli na sześciu rolkach. Wygrywasz, gdy 3 lub więcej pasujących symboli spoczywa na dowolnych rzędach, w nieprzerwanej sekwencji, zaczynając od lewej kołowrotka.

Jaki jest maksymalny zakład na każdym obrotu slotu online Tropical Tiki?

Maksymalny zakład na tropikalnym gnieździe Tiki wynosi 125.00. Oczywiście nie musisz bawić się tak wysokimi stawkami i możesz obniżyć poziom zakładów poprzez wiele różnych opcji do zaledwie 0.25 na każdym obrotu.

Jaka jest cecha kaskadowa?

Wszelkie zwycięskie symbole na rolkach Tropical Tiki Slot -Machine spadają na dole gry, gdy wszystkie inne znikają. Nowe symbole kaskadują, a jeśli poprawiłyby wygraną lub utworzą nową kombinację, proces powtarza się.

To tropikalny gniazdo tiki zoptymalizowane?

To jest! Przekonasz się, że Android, Windows i kompatybilna z iOS wersja maszyny do gnicia Tropical Tiki ma ten sam styl i funkcje, co gra komputerowa. Niektóre z elementów sterujących jest zmieniane w celu łatwości użytkowania.

Jaka jest najlepsza aplikacja Tropical Tiki Aut?

Możesz przeczytać recenzje najlepszych aplikacji do gier. Poszukaj zatwierdzonej witryny, a możesz pobrać ich aplikację na telefon komórkowy, co sprawia, że szybkie i łatwe jest dotarcie do Tropical Tiki Online, a także innych gier.

To tropikalna gniazdo tiki to dobra gra?

Uważamy, że Tropical Tiki Slot to doskonała gra, z kolorowymi symbolami i innowacyjną rozgrywką. Symbole kaskadowe i darmowe spiny z blokerami są wyróżniającymi się funkcjami. Wypróbuj to dla siebie w zalecanej stronie i sprawdź, czy się zgadzasz.

Czy są jakieś inne gry o tematyce Pacyfiku, takie jak Tropical Tiki Slot?

Tropical Tiki Slot jest jedną z wielu gier o kulturze polinezyjskiej. Inne popularne przykłady to gniazdo Tikipop z Avatar UX, Tiki Infinity Reels Megaways, przez Reel Play i nagrodę TKI, która pochodzi z mikrogamji.

, Który tworzy Tropical Tiki Slot Machine?

Tropical Tiki Slot to dzieło pragmatycznej gry. Możesz grać wraz z innymi w tej popularnej ofercie, takich jak słodka Bonanza, Wild Wild Riches i The Dog House Megaways w najlepszych miejscach przedstawionych tutaj na.

Kiedy został uruchomiony Tropical Tiki Online?

Pragmatic Play wydała grę Tropical Tiki Auth 21 lipca 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Odin’s Riches
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Mask
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Banker
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mustang Gold
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book Of Darkness
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gonzo's Quest
RTP:
TAk
Jackpots:
95.97%
Zmienność:
CA 125 000 $.00
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
300 Shields
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni