Tropical Wilds graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
225 000 $.00
Motyw:
Tropikalna wyspa

Tropical Wilds Online Glot

Symbole karty kamiennej i urocze kraby, żółwie i jaszczurki, unoszą się po siatce 5x3 na jasnym tropikalnym ustawieniu plażowym. Z pewnością będzie wyglądać atrakcyjnie na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles i ma kilka dodatkowych funkcji, aby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcję.

Tropical Wilds Darmowe Gry Online będzie wyposażony w 5 różnych dzikich symboli, takich jak mnożniki, roaming, połączone lub zduplikowane wersje. Co najmniej 1 Wild będzie zawsze aktywny podczas bezpłatnej bonusowej rundy, pomagając zwiększyć wygrane na najlepszych miejscach w automatach online.

Jak grać w slot tropikalny

Będziesz mógł zagrać w automat Tropical Wilds dla od 0.25 i 75.00 na spin. Podobnie jak inni z mikrogamingu, będzie łatwo skonfigurować i idealnie dla graczy z dowolnym poziomem umiejętności i doświadczenia.

Paytable będzie zawierać pełne szczegóły tego, ile wygrasz z każdego symbolu i jak działają liczne bonusy.

Bezpłatne obroty i inne premia z tropikalnych dziczy

Wszelkie tajemnicze pudełka na szpach Tropical Wilds Game otworzą się, aby ujawnić specjalny dziki symbol. Mogą one pomnożyć wypłaty do 4x, skopiować się na inne rolki w celu wygrania, zostawić szlak dzikich na rolkach lub uruchamianie respins, które trwają tak długo, jak długo pozostają wędrujące dziczy.

Wszelkie symbole rozproszenia 3, 4 lub 5 uruchomi się 7, 10 lub 15 darmowych obrotów Tropical Wilds Troche online. Jeden z specjalnych dzikich jest wybierany przed rozpoczęciem bonusowych gier i zawsze będzie na szpach podczas funkcji. Mogą również pojawić się inne specjalne dziczy, pracując razem, aby przynieść wielkie zwycięstwa.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność maszyny do gniazda tropikalnego Wilds

Maksymalna wygrana ma być ustalona na 3000 razy w całkowitym zakładach i 75.00 na spin wyzwalający, który stanowi 225 000.00. Gniazdo tropikalne Wilds będzie miało średnią zmienność z długoterminowym procentem zwrotu 96.47%.

Nasza tropikalna ocena szczeliny

Jasna, wesoła gra ożyje kasyna komputerowa i mobilna. Wiele dzikich symboli ma kluczowe znaczenie do ubiegania się o dodatkowe zwycięstwa z gry tropikalnej dzikich automatów i chociaż nie wszystkie z nich gwarantują nagrodę, z pewnością dadzą twoje szanse duże wsparcie.

Kiedy zostanie wydana gra Tropical Wilds Slots?

Możesz zagrać w automatach Tropical Wilds, gdy zostanie uruchomiony w sieci mikrogamingu w najlepszych kasynach online 25 lutego 2021.

Jak wygrać na gniazda tropikalnych dzikich?

Wygrasz nagrody z gniazda Tropical Wilds, dopasowując 3 lub więcej symboli po linii, zaczynając od lewej. Jednak wiele dzikich symboli pomaga zdobyć dodatkowe zwycięstwa, a jeśli masz szczęście, możesz wygrać progresywny jackpot na każdym obrotu.

Jaka jest maksymalna wypłata w grze tropikalnej dziki?

Możesz wygrać do 3000 razy swój całkowity zakład z gniazda Tropical Wilds. Jeśli grasz na najwyższych stawkach, jest to nagroda do 225 000.00, ale potrzebujesz kombinacji prefektów symboli w całej grze w tym samym czasie, co maksymalny dziki mnożnik, aby osiągnąć ten poziom.

Czy gniazdo tropikalne dziki ma zaokrąglone obroty?

Tak. Wszelkie 3, 4 lub 5 symboli rozproszenia lądujące w dowolnych miejscach jednocześnie przyznają 7, 10 lub 15 darmowych spinów, w tej kolejności. Łatwiej jest wygrać podczas rundy, dzięki gwarantowanemu dzikiemu symbolowi w każdej bezpłatnej grze.

Co robi dziki symbol w automatach tropikalnych dziczy?

Tropical Wilds Slot ma 4 różne dzikie symbole. Każdy może działać jako standardowe symbole, jeśli oznacza to, że mogą ukończyć zwycięską kombinację. Mnożnik, wędrówka, duplikat i łączenie dzikich symboli zwiększają szanse na wygranie dużej wygranej.

Ile linii płac ma gniazdo tropikalne?

To jest gra 25 Payline. Masz 25 różnych sposobów ustawiania symboli wygranej na 5 rolkach, z 3, 4 lub 5 dopasowanymi symbolami płacącymi stopniowo wyższymi nagrodami. Gniazdo Tropical Wilds wykorzystuje ten standardowy system, który jest łatwy do zrozumienia i popularny wśród graczy.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda tropikalnego?

Spójrz na nasz przewodnik do najlepszych aplikacji kasynowych dostępnych w różnych sklepach z aplikacjami. Znajdź nasze zalecane kasyna mikrogamingowe, a po zainstalowaniu aplikacji będziesz mógł uzyskać dostęp do automatu Tropical Wilds z telefonu komórkowego w kilka sekund.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w grę Tropical Wilds Slots?

Na pewno możesz! Tropical Wilds Slot jest w pełni licencjonowany i niezależnie certyfikowany do fair play, więc masz prawdziwą szansę na wygranie pieniędzy za każdym razem, gdy grasz. Średnio zwraca się 96.47 na każde 100.00 postawiony, co jest doskonałym stosunkiem.

Jaka jest zmienność slotu online tropikalnych?

Jest to gra o średniej zmienności, która płaci nagrody średniej wielkości przy średniej częstotliwości w porównaniu z innymi szczelinami. Zasadniczo gra o wysokiej zmienności płaci rzadziej, ale ich nagrody mają tendencję do wyższej wartości, podczas gdy gry niższa wariancja zwraca mniejsze wygrane, ale częściej.

Jaki jest minimalny zakład na gniazda tropikalnych dzikich?

Możesz postawić zaledwie 0.25 na obrotu Tropical Wilds Slot. To równa się 0.01 na każdej z 25 linii płacowych, co czyni go dobrą grą dla zwykłych graczy szukających małych zwycięstw. Maksimum 75.00 to nieco mniej niż wiele gier, ale powinno wystarczyć dla większości graczy.

Jakie miejsca online są podobne do gry tropikalnej dziczy?

Pacific Island Scena Tropical Wilds Slot jest podobna do wielu innych gier. Niektóre z najlepszych obejmują gniazdo Maui Mischief, który zawiera ułożone dzikie mnożniki i bezpłatne gry, oraz Aloha! Klaster płaci automat, w którym wygrywasz do 10 000 razy swój zakład z symboli polinezyjskich.

Powiązani partnerzy kasyna

3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Foxy Dynamite
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Monarch
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
11 Enchanting Relics
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Power of Thor Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starlight Princess
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Star Turns
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Punk Rocker
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Plumbo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni