True Grit Redemption graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 022 000 $.00
Motyw:
Dziki Zachód

Recenzja automatów online w prawdziwym odkupieniu grit

True Grit Redemption Machine to gra o tematyce zachodniej oparta na historii młodej dziewczyny i U.S. Marszałek w poszukiwaniu zemsty. Opracowany przez Nolimit City, jest pełen sprytnych funkcji, takich jak rozszerzająca się siatka symboli, szturchając dziczy z mnożnikami, coraz więcej sposobów wygrania i 2 bezpłatne obroty.

To bardzo niestabilna gra ze średnim zwrotem 96.11%, które możesz odtwarzać na PC lub telefonach komórkowych w najlepszych miejscach online. Wygrane z bezpłatnych funkcji gier tego miejsca wszechstronnego akcji mogą trafić na rozległy 20 220 x Twój całkowity udział.

Jak zagrać w grę na grę z wykupem prawdziwego Grit

Nolimit City Games mają tendencję do pewnego stylu, a automat do odkupienia prawdziwego Grit wpisuje się w ich zasięg, z ostrą atmosferą i niektórymi szorstkimi postaciami. Należą do nich Madame, różne bandyci, czarny szef i "Grit Girl."Ta młoda kobieta jest gwiazdą gry, chociaż nie ma bezpośredniego linku do prawdziwych filmów Grit.

Stare kółka i zniszczenia zepsute zaśmiecone tło, dodając poczucie dramatu na komputerach PC, Android, iOS i platformie Windows.

Możesz zakręcić 6 rolki dla 0.20 i 100.00. Po prostu dotknij symbolu "$", aby zobaczyć wszystkie opcje i wybierz zakład, który pasuje do Twojego budżetu. Podczas konfigurowania gry możesz także kliknąć przyciski strzałek i błyskawicy, aby aktywować tryby automatyczne i fastplay, a jeśli dotkniesz 3 małych kropek na elementach sterujących, zabierają one do wypłaty.

Slot internetowy Redemption True Grit Redemption może być złożoną grą, więc warto poświęcić trochę czasu, aby przejść przez ten stół, aby zobaczyć, jak wiele funkcji działa i czego należy się spodziewać, gdy dopasujesz symbole podłączonych bębnów z lewej strony.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda odkupienia GRIT

Zwycięskie symbole znikają, a powyższe, następnie kaskadują, aby wypełnić pustkę, z dalszymi kaskadami działającymi tak długo, jak tworzą nowe zwycięskie kombinacje. Obróć rolki, a zauważysz kilka rzeczy. Sześć plam po prawej stronie jest w pudełku i nieaktywne. Ponadto górne i dolne kołowrotki obracają się poziomo, z jedynie symbolami postaci i dziczy, które mogą działać jak inne w górnej części. Jeśli symbol tej kołowrotka pasuje do postaci poniżej, oba przekształcają się w dziczy.

Dolna kołowrotek zawiera znaki, a także specjalne symbole, takie jak XNudge, Xways, Infective Xways, Transform "Em i Reel Splits, podczas gdy dziki mnożnik jest zawsze w prawej dolnej pozycji. Wykonują następujące zadania, chociaż zwycięstwa nie są gwarantowane.

Symbole xNudge to dzikie, które zawsze szturchają, aby wypełnić kołowrotek, zwiększając mnożnik o 1x na każdym kroku. Funkcja Xways widzi liczbę sposobów wzrostu, ponieważ 2-3 przykłady tego samego typu symbolu pojawiają się w każdej pozycji na kołowrotku. Zakaźne symbole Xways robią to samo, ale do wszystkich przykładów tego samego typu, nie tylko na powyższym kołowrotku.

Kołowca podzielona podwaja wszystkie symbole na dotkniętej kołowrotku, podczas gdy symbol transformacji EM zmienia wszystkie emblematy kart o niższej wartości.

Grytowa dziewczyna może pojawić się w dowolnej odblokowanej pozycji symbolu, a ona jest warta 25x palika, jeśli wyląduje na 3 rolkach i 500x, gdy widzi się na 4 rolkach. Wszelkie wygrane z tej funkcji są zwiększane przez dziką wartość mnożnika w dolnym rogu.

Symbole rozproszenia "S" w 3 miejscach na jednym obrotu lub podczas serii kaskad wywołają 8 wolnych od tortur spins. Dodatkowe rozproszenia mogą odblokować pozycje w pudełku w całej rundzie, a jeśli pojawią się 4 rozproszenia, zaktualizujesz funkcję Dead Spins Free Games. Wszystkie zablokowane pozycje symboli są teraz aktywne, w tym lepki dziki mnożnik, który wzrasta o 1x dla każdej kaskady.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

True Grit Redemption Gloth Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Funkcja "No More Grit" kończy się bezpłatne obroty, ale tylko jeśli trafisz maksymalnie 20 220 razy, całkowity zakład w trakcie rundy. To ogromne 2 022 000.00 na najwyższych stawkach.

Redemption True Grit jest oceniany 10/10 pod kątem zmienności na własnej skali Nolimit City i ma średni procent zwrotu 96.11%.

Nasza prawdziwa ocena gniazda odkupienia

Pods. Ale jeśli lubisz automaty z dużą zmiennością, wieloma funkcjami i grą pełną akcji, to fantastyczny wybór.

Zawsze coś się tu dzieje, od kaskad, po szturchanie dziczy, dzielenie symboli i satysfakcjonujące bezpłatne funkcje gier. Dołącz do szorstkich postaci i zagraj w automatach do wykupu True Grit w najlepszych kasynach online już dziś.

Gdzie mogę zagrać w automatach do gniazda prawdziwego Grit Redemption?

Pozyskliśmy najlepsze kasyna online, które niosą prawdziwe gniazdo odkupienia Grit. Znajdziesz wiele gier, hojnych bonusów i bezpieczeństwa.

Jaka jest funkcja XNudge prawdziwego gniazda odkupienia online?

Symbol xNudge na rolkach prawdziwego gniazda odkupienia Grit jest dziki, więc może działać jak inne. Traktuje w górę od dołu, aby wypełnić wszystkie 4 rzędy, z rosnącym mnożnikiem na każdym kroku, który jest następnie stosowany do każdej wygranej, którą pomaga stworzyć.

Czy prawdziwe gniazdo wykupu Grit ma funkcję darmowych spinów?

Istnieją 2 bezpłatne rundy obrotów w automatu do gniazda odkupienia GRIT. Tortury obraca się okrągłe, widzi kilka zablokowanych pozycji symboli, a jeśli uaktualniasz funkcję martwych spinów, wszystkie pozycje są odblokowane przez cały czas.

Jak zmienna jest gra prawdziwej gry na grę z wykupem Grit?

Developer ocenia maszynę do gniazda od wykupu prawdziwego Grit 10/10 na własną skalę zmienności, więc możesz spodziewać się dużych wahań w swoim bankrollu, ponieważ dłuższe niż zwykle przetwarzanie przegranych spins.

, Czy powinienem zawsze postawić maksimum na gnieździe online prawdziwego odkupienia Grit?

Nie ma potrzeby umieszczania maksymalnego zakładu 100.00 za spin na szczelinie odkupienia prawdziwego grit, chociaż największa wypłata w wysokości 2 022 000.00 jest możliwe tylko na tym poziomie. Minimalny zakład wynosi tylko 0.20.

Czy mogę zagrać w gniazdo odkupienia Grit na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się tym samym stylem, rozgrywką i funkcjami prawdziwego gniazda wykupu Grit na smartfonach i tabletach z systemem Windows, iPhone'ach i iPadach. Działa również na komputerach stacjonarnych, laptopach i komputerach Mac.

Jakie symbole używa prawdziwego gniazda wykupu Grit?

Gry z odkupieniem Grit to gra o dzikim zachodnim grę wypełnionej symbolami kart, kowbojów, baron i młodej dziewczyny. Jest luźno oparty na prawdziwych filmach GRIT, chociaż nie ma bezpośredniego linku do filmów.

Czy są jakieś gry podobne do prawdziwego gniazda wykupu Grit?

Gry o podobnym stylu do prawdziwego odkupienia Grit to Wanted: Dead lub A Wild From Haksaw Gaming oraz Big Bucks Bandits z Yggdrasil. Możesz grać w naszych zatwierdzonych kasynach.

, Który tworzy prawdziwe gniazdo online?

Grit Grit Redemption pochodzi z Nolimit City, a ten deweloper wydaje się mieć coś do gier zachodnich, z miejscami takimi jak El Paso Gunfight i Deadwood w rozległym zasięgu.

, Kiedy został wydany program gniazda odkupienia Grit?

Grit Redemption gniazda zostało uruchomione w naszych ulubionych kasynach komputerowych i mobilnych 21 grudnia 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Moley Moolah
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Don Slottione
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Roasty McFry and the Flame Busters
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Gems
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Temple Tumble Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Huolong Valley
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jade Shuriken
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni