Trump It Deluxe graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Celebryty, zwierzęta, dziwaczne/dziwne

Fugaso Trump It Deluxe Darmowe Gry Online Recenzja

Jeśli szukasz gry w automatach do zagrania w najlepszych kasynach online, które rozśmieszą cię podczas obracania się bębnów, nie szukaj dalej. Oferując tyle samo radości z niesamowitej grafiki z kreskówek, co z wciągającej rozgrywki, Trump It Deluxe okazał się niezwykle popularnym kontynuacją wiodących w witrynach automatów online.

Podobnie jak Trump IT, Trump It Deluxe by Fugaso nie dostarcza atrakcyjnych funkcji bonusowych. Oprócz 3-poziomowej progresywnej jackpotu, automat oferuje również mnóstwo bonusów, takich jak darmowe gry spinów, dzikie nakładki, respins, a nawet mnożniki wypłat, dając ci więcej niż wystarczającą ilość dodatków, aby cieszyć się prawdziwą gotówką.

Trump It Deluxe - jak grać w tę grę online

Podobnie jak jego poprzednik, to miejsce jest zarówno łatwe, jak i niedrogie do gry. Jedną z najciekawszych rzeczy w grze jest to, że pobiera stały zakład tylko 15 monet za rundę. Tak więc, przy minimalnym rozmiarze monet, będziesz mógł wydać tylko 0.15 punktów na spin, ciesząc się podwójną liczbą linii wygranych. Ale nawet jeśli chcesz postawić maksymalny zakład, nadal nie stracisz zbyt wiele, ponieważ najwięcej możesz zapłacić za pojedynczy spin to tylko 30 punktów.

Kolejną niezwykłą rzeczą w automatach jest to, że dzieli swoje symbole na trzy grupy reprezentujące USA, Koreę Północną i Rosję. Aby przyjrzeć się każdej grupie symboli, po prostu naciśnij przycisk "I" w menu w prawym górnym rogu, aby otworzyć wypłatę. Wypłaty na najwyższych miejscach online będą wyświetlane w monetach i pomnożone przez wybraną wartość monety i poziom zakładów, aby określić twoje nagrody. Najmniejsze zwroty wahają się od 3 do 1200 monet, w zależności od zakładu, podczas gdy najwyższa wypłata, jaką można uzyskać za sekwencję, to 3000 monet. A dzięki mega 3x1 symboli zawartym w grze możesz po prostu zobaczyć wiele najlepszych nagród podczas gry z prawdziwą gotówką.

Trump It Deluxe jest również dostępny dla graczy, którzy lubią grać w ruchu. Gniazdo jest kompatybilne z większością tabletów i smartfonów działających na systemach operacyjnych iOS i Android oraz oferuje te same elementy sterujące i funkcje bez względu na używane urządzenie.

Trump It Deluxe Bonuses i Free Spins

Aby otrzymać zapłatę, gdy zaczniesz grać prawdziwą gotówką, musisz zebrać co najmniej trzy identyczne symbole w sekwencji po lewej do prawej w dowolnej stałej linii płacowej. Najbardziej hojnymi symbolami, które możesz uzyskać, to Putin, Kim Jong i Trump i płacą do 1500, 2000 i 3000 monet za sekwencję. Gdy nie masz wystarczającej liczby tych symboli dla zwycięskiej sekwencji, możesz spodziewać się specjalnej funkcji dzikiej nakładki, która może losowo wydawać się tworzyć do pięciu dzikich symboli na ekranie.

Kolejną specjalną funkcją, którą możesz cieszyć się, jest darmowa gra bonusowa, którą można wywołać, zbierając trzy pasujące symbole rozproszenia. Gra ma trzy różne symbole rozproszenia, z których każdy odpowiada innym rodzajowi wolnych od spinów. W zależności od zbieranych symboli możesz uruchomić od 5 do 9 darmowych spin. A jeśli nie możesz zebrać wystarczającej liczby rozproszeń samodzielnie, szczelina wyląduje ci ręką dzięki funkcjom bitwy, respin i ostatniej szansy. Funkcja bitwy wprowadza bitwę o rozproszenia, aby przekształcić wszystkie dostępne symbole bonusowe w ten sam typ, podczas gdy respins wirują rolki, aby uzyskać dodatkowe symbole rozproszenia bez płacenia żadnych dodatkowych nagród. A Funkcja Ostatni przypadek zapewnia, że uzyskasz dostęp do bezpłatnej bonusu spinów lub nagrody pocieszającej do 100 -krotnej całkowitej liczby zakładów.

Ostatnią dodatkową oferowaną przez automat jest progresywny jackpot, który jest podzielony na trzy poziomy (mini, midi i maxi), z których każdy oferuje wypłatę innej wielkości. Wszystkie nagrody Jackpot są połączone z częścią każdego zakładu, który umieszasz podczas gry za prawdziwą gotówkę i wszystkie można wygrać losowo podczas każdego obrotu, bez względu na rozmiar zakładu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Trump It Deluxe Maksimum Win, powrót do gracza i zmienności

Dzięki niskim limitom zakładów i rozgrywce średniej wariancji, ten automat może rozmawiać z obaj nowymi graczami, którzy są ostrożni w przypadku ryzykownych automatów, ale także bardziej doświadczonymi graczami szukającymi targów (96.89% RTP) i nagradza grę w automatach online. Zagraj w prawdziwe pieniądze w naszych zalecanych stronach kasynowych i ciesz się różnorodnymi dodatkowymi funkcjami i atrakcyjnymi nagrodami, które mogą osiągnąć do 100 000 monet na zakład. Po prostu nie oczekuj wygranych bardzo często, ponieważ stosunek przebojów gry jest niższy niż zwykle.

Trump It Deluxe podsumowanie, ostateczny werdykt i podobne automaty online

Bezczelny, niedrogi i hojny, Trump It Deluxe by Fugaso to gra, którą można cieszyć każdego gracza w najlepszych kasynach online. Z oferowaną liczbą bezpłatnych spinów i bonusów, powinien spodobać się szerokiej gamie graczy, choć 30.00 Maksymalna zakład i stosunkowo niska zmienność wyłączą niektórych graczy z gry.

Dla tych, którzy nie boją się ryzykować, Fugaso tworzy również różne maszyny o wysokiej wariancji, które mogą tworzyć większe nagrody, gdy zaczną płacić. Jeśli podobał Ci się ten automat, możesz sprawdzić pierwszą maszynę do gniazda Trumpa, która podobnie daje bezpłatne spiny i mnożniki, ale tylko 15 liniów wypłat. Kolejną alternatywą, którą warto rozważyć, jest gniazdo mumii 2018, które zawiera nietypową mechanikę wynagrodzeń blokowych i długą listę funkcji bonusowych. Odkryj jeszcze bardziej podobne automaty w naszych kasynach online Fugaso i zdobądź atrakcyjną bonus na różne gry.

Powiązani partnerzy kasyna

Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hades - Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Celebration of Wealth
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Volcano Riches
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz Megaways
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mad Scientist
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Duke
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki