Twin Spin Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
7 600 000 $.00
Motyw:
Bary i dzwonki

Twin Spin Megaways online recenzja automatów

Twin Spin Megaways online przenosi wiele elementów, które sprawiły, że oryginał był wielkim sukcesem. Załaduj grę na Android, iOS lub Windows Mobile lub na komputerze, a zobaczysz znane symbole, takie jak ikony karty, bary, 7s, dzwonki i diamenty. Wszystko jest osadzone na niebieskim tle. Obrazy nie są najbardziej wyrafinowane, jakie kiedykolwiek zobaczysz, ale idealnie pasują do gry.

System Megaways umieszcza zaledwie 2 lub nawet 7 symboli na każdej kołowrotku, zmieniając liczbę z każdym spinem. Więcej symboli oznacza więcej sposobów na wygranie, a każdy udany spin wywołuje funkcję lawinową. Zwycięskie symbole znikają, a nowe spadają z góry, co może prowadzić do dalszych zwycięstw - sprawdź nasze najlepsze witryny kasyn online, aby rozpocząć.

Dziki symbol pomaga i, podobnie jak oryginalna gra, maszyna do gniazda bliźniaczych łączy łączy łączniki, aby zwiększyć szanse na dopasowanie symboli lądujących na jak największej liczbie bębnów. Podczas bezpłatnej rundy gry bliźniacze róra są zawsze obecne, a mnożniki mogą przynieść ogromne wypłaty.

Jak grać w gniazdo Twin Spin Megaways

Zakres BET będzie pasował prawie każdemu, z dużą ilością opcji od 0.10 do 200.00 kredytów na spin. Rozpoczęcie pracy jest łatwe, z kliknięciem stosu monet otwierających wszystkie możliwe zakłady. Tryby automatyczne i turbo są dostępne dla każdego, kto chce obrócić rolki bez żadnych danych wejściowych lub po prostu bezzwłocznie dotrzeć do wyników.

Przycisk "I" zabiera cię do wypłaty, gdzie widzisz, ile jest warte każdego symbolu, i jak działają specjalne funkcje, takie jak darmowe spiny z mnożnikami. Najmniej cenne symbole zwracają się tylko 0.4x Twój zakład, gdy jest widziany na wszystkich 6cach do najwyższej płatności, warty do 10x. Sprawdź także nasze bonusy kasyna online.

Twin Spin Megaways Slots Game Free Spins i inne bonusy

Symbole w wygranej znikają i uruchamiają lawinę. Nowe upadły, aby wypełnić luki, a jeśli to stworzy nowe wygrane, lawiny trwają do momentu powstania żadnych nowych kombinacji. Funkcja bliźniacza kołowrotka widzi 2 sąsiadujące rolki wypełniające identyczne symbole, choć jest to przypadkowe zdarzenie, które nie zdarza się w każdym obrotu.

Wszelkie 5 lub więcej symboli rozproszenia wywołują 15 wolnych obrotów, z dodatkowym spinem dla więcej niż 5 rozproszonych. Funkcja bliźniaków jest zawsze aktywna w tej rundzie, a każdy będzie na maksymalnie 7 symboli wysokich. Dzikie mnożniki pojawiają się w bezpłatnych grach, zwiększając wartość każdej wygranej o 2x lub 3x. I za każdy symbol rozproszenia, który wyląduje, dostajesz 1 dodatkowy obrót bez górnej granicy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Twin Spin Megaways Max Wins, RTP i zmienność

Maksymalna wygrana tutaj to niesamowita 38 000 razy. Musisz wylądować najlepiej płatnym symbolem w maksymalnych megawysach, aby to trafić, ale przy 200 punktach na spin spinu może być warte do 7600 000 kredytów! Twin Spin Megaways to gra średniej i wysokiej wariancji ze średnim zwrotem do graczy (RTP) 96.04%.

Nasza bliźniacza megaways online ocena automatów

Netentowi udało się wziąć swoją największą grę i ulepszyć ją na kilka różnych sposobów. Jeśli lubisz prostsze gry, oryginał jest nadal dostępny-ale gra na automatach Twin Spin Megaways to tytuł pełen akcji, który może przyćmić jego poprzednik.

Różna liczba zwycięskich sposobów, mechanizm lawinowy, nieograniczone wolne spiny i szansa na wylądowanie ogromnego mnożnika to niektóre z najważniejszych atrakcji. Pamiętaj, aby zagrać w jedną z najgorętszych gier, gdy ładujesz gniazdo Twin Spin Megaways na komputer lub telefon komórkowy na najwyższych miejscach online. Jest kilka świetnych ofert bonusowych czekających na zebranie, kiedy się przyłączysz.

Powiązani partnerzy kasyna

Sunset
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lightning Gems
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Tipsy Tourist
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lovely Lady
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Great Pigsby Megapays
RTP:
96.19%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki