Twisted Sister graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
450 000 $.00
Motyw:
Celebryty, muzyka

Spojrzenie na pokręconą siostrę online

Twisted Sister Darmowe Gry Online z Play'n Go występuje w ciężkim metalowym zespole rockowym, który nosi tę samą nazwę. Po raz pierwszy utworzona w 1972 roku, Twisted Sister wstrząsnęła pokoleniami fanów od prawie pół wieku z wysoką energią, hymnami takimi jak "We Don't Gonna Take It" i "I Wanna Rock", które zamieniają nastolatki w fanów życia. Ich teledyski jeździły również na zenicie tego gatunku w latach 80. i 90.

Wersja logo zespołu pojawia się na tle gry. Gra wykorzystuje oba wspomniane piosenki jako integralne części motywu. Ogromna gitara i gigantyczne głośniki służą jako rama dla rolki. Grafika jest żywa i wywołuje wrażenie z wcześniejszego czasu, gdy muzyka była słyszana przez boomboxy i drewniane głośniki, w przeciwieństwie do słuchawek bezprzewodowych.

Gra jest produkowana w HTML5 i jej wizualizacji o wysokiej rozdzielczości i funkcje płynnie działają na urządzeniach komputerowych, mobilnych i tabletów. A jeśli z jakiegoś szalonego powodu chcesz obniżyć dźwięk, jest również klucz głośności w lewym dolnym ruszcie.

Jak grać w Twisted Sister Darmowe Gry Online

Przygotuj się na rock. Skręcona siostra online sot z Play’n Go jest ustawiony na kołowrotek 6x6 z kaskadowymi rolkami dla ciągłych wygranych. Zwycięskie obroty, które członkowie zespołu funkcyjnego ładują miernik ładunku gitar. Mega symbol wchodzi w grę podczas funkcji wolnych spinów. Który rozbija siatkę i wyzwala więcej dzikich, aby uzyskać więcej wygranych.

W przeciwieństwie do wielu najlepszych miejsc online, ta gra zawiera prawdziwych ludzi jako symbole. To główna piosenkarka Dee Snider, Jay Jay French, Eddie Ojeda, Mark Mendoza i Anthony Pero. Symbol Dee Snidera jest najbardziej satysfakcjonujący, oferując 250-krotnie całkowitą stawkę za 25 lub więcej w siatce 36-punktowej. Skręcone siostrzane miejsce ma 2 dzikie, w tym Angry Tato. Symbole o niższej wartości obejmują wybór gitarowy, LP, pokręcona siostrzana odznaka i rękaw płyty.

Gracze z prawdziwych pieniędzy mogą grać w tę grę z C $ 0.10 Spin do 100 USD za spin. Jak można się spodziewać, istnieje funkcja automatycznej gry, w której możesz obrócić do 100 razy bez kliknięcia. Aby pomóc Ci kontrolować swoją grę, możesz dodać limity pojedynczych wygranych i straty. Auto Play zatrzyma się, jeśli urządzenie, podczas aktywacji funkcji darmowych spinów.

Pokręcone darmowe spiny, bonusy i funkcje

Skręcona siostrzana slot korzysta z kilku dodatkowych funkcji, w tym powiązanych rolków, kaskadowej siatki i wielkich symboli. Aby utworzyć zwycięską kombinację, wymaga 5 lub więcej pasujących symboli. Kiedy to nastąpi, uruchamia to kaskadowanie. Zwycięskie symbole są usuwane z siatki, a nowe symbole zajmują ich miejsce. To pozwala na kolejne zwycięstwa

Zwycięska kombinacja z dowolnym członkiem zespołu wypełnia miernik gitary. Może wytrzymać do 15 opłat.

Gracze mogą sprawdzić ikonę "I" po lewej stronie ekranu, aby sprawdzić informacje o grze i jak wszystkie funkcje bonusowe, w tym Scream, Go Wild, United, The Not Ban't Ban't I Będziemy - Najbardziej wyjątkowa funkcja, jaką widzieliśmy w tym roku - tata jest zły. W przypadku nie wygranego obrotu tata jest wściekła funkcja losowo wyzwolenie. Jeśli trafisz 4 lub więcej gniewnych symboli taty, wyzwalasz funkcję. Tymczasem 5 lub więcej gniewnych symboli taty przeładowuje miernik gniewu, a mnożnik wygranej wzrasta o 1 dla każdego dodatkowego symbolu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Pokręcona siostra maksymalna RTP, zwycięstwo i zmienność

Twisted Sister Slot oferuje graczom na najwyższych miejscach online najlepsze RTP 96.2%. Typowy dla gry "N Go Game, jest to średnia wariancja z najwyższym zwycięskim obrotem 4500 -krotnym Twoim całkowitym pakietem.

Pokręcona recenzja siostry i podobne automaty online

Skręcona siostra z Play’n Go przynosi hałas i mnóstwo zwycięskich obrotów zarówno dla doświadczonych, jak i niedoświadczonych graczy. Board do gry 6x6 pozwala na wiele szans na wygraną i dobrze się bawić, podczas gdy to robiąc. Gra jest oszałamiająca wizualnie i oferuje ścieżkę dźwiękową, którą pokochają fani zespołu i może stworzyć nowych fanów zespołu.

Istnieją kroki severów, aby uzyskać bezpłatne obroty, ale podróż jest tego warta dla graczy, którzy chcą wstrząsnąć bogactwem na automat. Mega Symbol za każdym razem, gdy się wydaje.

Ta gra jest wspaniałym dodatkiem do gry w portfolio slotów o tematyce Rock Rock, w tym Testament i Anihilator. Daj pokręconą siostrę przejażdżkę lub sprawdź dowolną z naszych innych recenzji gier z Play’n Go!

Columbus
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dino Dollars
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Better Wilds
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Kawaii Kitty
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni