Tycoons graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.16%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 125 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Recenzja automatu online

Zagraj w laptopie, tablecie lub telefon!

Zgadza się, ta maszyna do gniazda oferuje osobną nagrodę bonusową oprócz jego i tak solidnych wypłat i to tylko jedna część jego atrakcyjności. Z bezpłatnymi obrotami, natychmiastowymi bonusami i wygranymi gierami dodanymi na szczycie tego jackpota, Tycoons oferuje więcej niż wystarczająco dużo sposobów na zarabianie gotówki podczas gry, nawet jeśli nie chcesz wydawać nic więcej.

Jak grać w slot

Nawet jeśli po raz pierwszy korzystasz z gier na automatach, potentaty powinny być nadal dziecinnym graniem na dowolnej stronie internetowej. Po lewej stronie ekranu masz trzy elementy sterujące bukmacherami w tle, które pomogą wybrać wartość monet, postawić więcej monet na linię i wybierz liczbę linii wypłat, w które chcesz grać. Możesz użyć tych elementów sterujących, aby wybrać udział, który rozbiega się od 0.01 kredytów na spin i 150 punktów, a następnie naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć granie.

Slot oferuje w sumie 30 aktywnych linii wynagrodzeń, które można zobaczyć w dowolnym momencie, naciskając niektóre liczby, które widzisz po bokach rolki. Aby wygrać trochę gotówki, będziesz mieć dziesięć symboli do zebrania na tych liniach płac. Wszystkie wypłaty są reprezentowane w monetach i mogą wzrosnąć, jeśli postawicie więcej monet na linię płac. Zagraj w prawdziwą gotówkę za pomocą jednej monety, a otrzymasz nagrody 10-1000 monet, ale graj pięcioma monetami na linię, a będziesz w stanie wygrać znacznie lepsze wypłaty do 5000 monet na sekwencję. Co więcej, nie tylko możesz wygrać więcej z wyższym zakładem, ale możesz również uzyskać szansę na zebranie progresywnego jackpota - nagrodę, której nie można znaleźć w wielu innych automatach do gier betsoft.

W przypadku graczy mobilnych istnieje wersja gry, która została zoptymalizowana do gry na dowolnym urządzeniu działającym na systemach operacyjnych Android lub iOS. Jeśli przejdziesz na odtwarzanie telefonu, Twoje obstawiania i automatyczne elementy sterowania odtwarzaniem będą ukryte w osobnym menu w lewym polu, aby umożliwić płynniejsze i mniej skupione gry mobilne.

Funkcje Tycoons i darmowe spiny

Aby wygrać nagrody w gnieździe potentatów, musisz utworzyć sekwencje dwóch lub więcej identycznych symboli na liniach płacowych, które rozpoczynają pierwszą rolkę po lewej. Najlepsze nagrody w automatach są wyzwalane przez cztery znaki potentata, z których wszystkie płacą za sekwencje dwóch z nich i oferują dokładnie takie same nagrody. Jedynym symbolem, który mógłby przewyższyć te postacie, jest symbol teczki, z których pięć może wywołać progresywną nagrodę Jackpot, gdy grasz za prawdziwe pieniądze. Jednak, aby kwalifikować się do jackpota, musisz grać z MAX BET (i.mi. z pięcioma monetami na linię płac).

Symbole postaci mogą również aktywować darmowe gier bonusowych podczas wygranej z co najmniej trzema symbolami, które mają małe"fs" wpisane na nich. Maksymalna liczba bezpłatnych spinów, które możesz wygrać, to 12, a każdy z spinów będzie grany z mnożnikiem wygranym bonusem 2x, który jest stosowany do dowolnej wypłaty wywołanej przez symbole postaci. Inne symbole, które mogą płacić pieniądze i bonusy wyzwalające to złoto, klip pieniężny i symbole książek czekowych, które po zebraniu w dowolnej zamówieniu na liniach płacowych, dwa lub trzy, mogą wywołać bonusową grę kliknięcia, która oferuje natychmiastowe nagrody pieniężne gotówkowe.

Kolejną grą wybierającą, którą można aktywować w potentatach, to specjalna runda pokera. Ta funkcja jest kinematyczną grą bonusową, która jest wywoływana przez trzy lub więcej symboli kart w dowolnej pozycji na ekranie. I w nim musisz przewidzieć, który z czterech potentatów wygrał pokerową rękę, aby zebrać lukratywne nagrody pieniężne.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt potentata i podobne automaty online

Jeśli jesteś fanem gier automatycznych Betsoft, Tycoons jest koniecznością. Ten automat przynosi wszystko, z czego znane jest studio, w tym wygląd 3D, bonusy filmowe i rozgrywka średniej wariancji. Jeśli jesteś fanem wciągających automatów, które oferują odpowiednie zwroty, ale nie są zbyt niestabilne, aby grać, Tycoons to dobry punkt wyjścia. Możesz zagrać w ten automat za prawdziwą gotówkę przy prawie każdym budżecie i nadal zdobyć nagrody do 150 000 monet za spin. Nie spodziewaj się jednak tak łatwo wyzwolenie tak dużych nagród, ponieważ automat ma wysoki współczynnik trafień, co sugeruje, że zobaczysz więcej tych małych wypłat podczas gry niż naprawdę ogromne wygrane.

Z drugiej strony, jeśli lubisz automaty, które płacą lepiej, ale są również bardziej ryzykowne, Betsoft ma niewielką grupę automatów do gniazda, które możesz sprawdzić. W przypadku bardzo podobnego miejsca, takiego jak potentaty, ale z lepszymi nagrodami, możesz wypróbować Dr. Jekyll amp; Mr. Hyde, gra oferująca 30 linii płacowych i wypłat do 480 000 monet na spin. Jednak w przypadku jeszcze większych nagród znajduje się również 1024-drogi Betsoft Stampede, który ukrywa ogromne nagrody do 769 500 monet. Wypróbuj te gry w dowolnym z naszych najlepszych kasyn online i uzyskaj odpowiedni bonus powitania po zapisaniu się na nowe konto.

Powiązani partnerzy kasyna

Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Asian Diamonds
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hyper Burst
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vegas Joker
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Moon Wilds
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beef Lightning
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of the Seas Triton’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Christmas Tree
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki