Under the Bed graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
105 000 $.00
Motyw:
Fantasy, dziwaczne/dziwne

Pod przeglądem automatów online pod łóżkiem

Oryginalna historia dwóch rodzeństwa i potworów, które czają się pod ich łóżkiem, grafiki 3D i żywe animacje, są łączone w tym gnieździe ze standardowym ustawionym 30 wypłatami i pełnym zestawem dodatków, aby uczynić jedną przytulną i dobrze płatną maszynę do automatów. Zagraj w kasynie prawdziwego pieniędzy na telefonie lub komputerze, a podczas każdej rundy możesz spodziewać się nagród do 105 000 punktów.

Pozwalając na naliczenie większych nagród podczas gry, to nie tylko klasyczna funkcja podwójnego Up Betsoft, ale także inne wciągające bonusy pasujące do motywu. Zdobądź potwory, aby wygrać lepkie dzikie spiny lub zebrać specjalne symbole, aby uzyskać dostęp do interaktywnych gier gotówkowych i bezpłatnych obrotów.

Pod kontrolą i konfigurację w łóżku

Pod łóżkiem oferuje każdemu graczowi łatwy i prosty sposób gry na automatach. Przed naciśnięciem przycisku wirowania na ekranie, najpierw użyj elementów sterujących bukmacherskich na lewym dolnym lewej, aby skonfigurować zakład na rundę. Dzięki sterowaniu dostępnymi dla wartości monet, liczbą liniów wypłat i liczbą monet na linię płac, ten gniazdo daje szansę na wybór między szerokim zakresem rozmiarów BET, zaczynając od niskiego zakładu tylko 0.01 Kredyty i przejście do wysokiego zakładu w wysokości 150 punktów na rundę.

Ponieważ możesz wybrać, która z linii płacowych chcesz dezaktywować podczas gry w tej grze, byłoby lepiej, gdybyś otworzył wypłatę, aby wyświetlić każdą linię płatną przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. W wypłatach znajdziesz także listę dziewięciu symboli obrazów, wszystkie płacące nagrody w monetach. Jeśli postawisz jedną monetę na linię (zakład na linię), będziesz mógł wygrać nagrody 5-500 monet za kombinację. Ale jeśli zdecydujesz się postawić wszystkie pięć monet, nagrody te będą się rozmnażać pięć razy, co daje maksymalne wygrane 2500 monet dla pięciu dopasowanych symboli. A jeszcze lepsze jest to, że w gniazda jest również podwójna funkcja, która da ci wyjątkową szansę na zwielokrotnienie dowolnej nagrody, biorąc zakład 50/50 na wygrane na prostej bułce kości.

Dla każdego gracza mobilnego Betsoft oferuje również gniazdo online w formacie A, który można płynnie cieszyć na prawie każdym urządzeniu z Androidem lub iOS. Jedyną inną rzeczą w grze na telefonie komórkowym lub tablecie jest to, że większość elementów sterujących jest przenoszona w menu gry, podczas gdy ekran ma tylko jeden spin i jeden podwójny przycisk.

Pod rozgrywką łóżka i funkcjami bonusowymi

Zwycięstwo pieniędzy w tym automatu jest możliwe nie tylko poprzez pokonanie potworów przez dopasowanie symboli w kołowrotkach. Za każdym razem, gdy tworzysz sekwencję trzech, czterech lub pięciu identycznych symboli na dowolnej aktywnej linii płac, od lewej do prawej, gniazdo zapłaci nagrodę za tę sekwencję. A jeśli ta nagroda zostanie wygrana poza jakąkolwiek bonusową grą, będziesz mógł ją podwoić, naciskając przycisk "Podwójny" na ekranie.

Oprócz gry podwójnej, automat ma trzy inne dodatkowe funkcje, które możesz cieszyć się, zaczynając od lepkiej dzikiej funkcji. Za każdym razem, gdy odbierzesz zwycięstwo z symbolami potworów, które mają wokół siebie specjalną krawędź, gniazdo przewróci symbol potwora, aby odsłonić lepki dziki symbol i liczbę. Ta liczba określa liczbę obrotów, które otrzymujesz z lepkim dzikim, które możesz zacząć od razu grać. A jeśli zamiast tego symbol bonusowego drzwi wyląduje na środku ekranu, gniazdo wywoła bonus 12 darmowych spin.

Ostateczną funkcją bonusową w gnieździe jest gra filmowa, którą można wywołać co najmniej trzy symbole rozproszenia w dowolnym miejscu na ekranie. Gdy pojawi się taka kombinacja symboli, automat zabierze Cię na drugą grę ekranową, w której będziesz mógł walczyć z potworami z Jessem i Jane, aby wygrać natychmiastowe wypłaty gotówki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Jeśli lubisz interaktywne i zabawne automaty do automatów, w które możesz grać na dowolnym urządzeniu, aby wygrać solidne ilości gotówki, chcesz wypróbować pod łóżkiem Betsoft. Kolejna gra na średnim poziomie z grafiką 3D i wieloma filmowymi funkcjami bonusowymi, ta gra została zbudowana dla graczy, którzy lubią dobrą rozrywkę i nagrody, ale minus wysokie ryzyko. Z uczciwą stawką RTP (powrót do gracza) wynoszący 96.4% i jego wysoki wskaźnik trafień, szczelinę Under the Bed może obiecać wiele zwrotów podczas sesji. Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich automatów, które często płacą, większość nagród, które tu zbierasz.

Jeśli lubisz gry kasynowe, aby płacić lepiej i nie masz nic przeciwko graniu w automaty, które są bardziej niestabilne, lepiej będzie z innymi pokietami Betsoft. Na przykład Great 88 Slot oferuje rozgrywkę o dużej mocy, która jest doprawiona symbolami o tematyce azjatyckiej, wieloma bonusami i nagrodami przekraczającymi 1 000 000 kredytów. Ale jeśli chcesz czegoś z jeszcze większym sposobem na wygraną gotówką, możesz zamiast tego wypróbować maszynę do gniazda stampede Betsoft-grę 1024-drogową z nagrodami do 769 500 monet na rundę. Znajdź te automaty i więcej gier ze studia w jednym z najlepszych kasyn online i zdobyć już wielkie nagrody PRAWDZIWE PIENIĘDZE!

Powiązani partnerzy kasyna

Primal Hunt
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rage to Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Theatre of Night
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Pharaohs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Goes To Hell
RTP:
96.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni