Under The Sea graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
93.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
16 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta pod wodą

Pod recenzją automatów do autostrady online

W gnieździe Oszałamiające Betsoft pod obrętem morza będziesz miał okazję zbadać fajne głębiny oceanu i odkryć syreny, wraki statków i skrzyń skarbów pełnych monet na dowolnym urządzeniu, które chcesz zagrać. Wyposażony w 5-reel, 30 aktywnych linii płacowych i teoretyczny jackpot 480 000 monet, pod morzem może przynieść emocje na każdą rozpoczęcie sesji prawdziwej pieniężnej.

To, co wyróżnia ten gniazdo, podobnie jak w każdej grze Betsoft, jest użycie unikalnej grafiki 3D, animowanych symboli i całej kolekcji dodatkowych funkcji. Więc ten automat nie tylko zapewni będziesz dobrze rozrywkę podczas gry, ale oferuje również opłacalne dodatki, takie jak bezpłatne rundy spinów, mnożniki wypłat, gry premiowe typu typu typ.

Jak grać pod slotem online

Rozpoczęcie podwodnego poszukiwania skarbów nie powinno być trudne do rozważenia łatwości korzystania z tej gry w automatach. Rozpocznij przygodę, korzystając z elementów sterujących BET i Payline po lewej stronie przycisku spin, aby skonfigurować zakład. Dzięki wielokrotnym sterowaniu bukmacherskim i aktywnym liniom wynagrodzeń masz opcję gry z dowolną ilością pieniędzy, zaczynając od 0.01 kredytów i przejście do 150 punktów.

W przeciwieństwie do większości gier automatycznych, które zostaną wydane obecnie, Under the Sea pozwala wybrać, czy chcesz grać tylko z jedną linią, czy do trzydziestu. Możesz zobaczyć wszystkie dostępne linie wynagrodzeń po otwarciu wypłaty, gdzie będziesz mógł również przejrzeć każdy symbol płatności w grze. Wszystkie nagrody są pokazane w monetach i można je wygrać z siedmioma symbolami. Jednak dokładna kwota pieniędzy, które otrzymujesz podczas gry z prawdziwą gotówką, będzie zależeć od poziomu zakładu, z którym grasz. Zagraj w pięć monet na linii płac (zakład na linię), aby uzyskać nagrody 25-2000 monet lub skorzystaj z minimalnego zakładu, aby uzyskać mniejsze wypłaty do 400 monet.

Grę można również grać na telefonach komórkowych i tabletach, ale w mniejszej, bardziej kompaktowej wersji, podobnie jak inne gniazda betsoft. Możesz użyć dowolnego rodzaju urządzenia iOS lub Androida, aby cieszyć się gniazdem, a także grać zarówno ręcznie, jak i w trybie automatycznym. Dostosuj zakład w menu gry, a następnie naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć.

Pod morzem funkcje i darmowe obroty

Możesz wygrać część skarbów oceanu tylko wtedy, gdy zbierasz sekwencję dwóch lub więcej dopasowanych symboli na dowolnej zapłaconej linii płac. Nagrody są tylko od lewej do prawej, więc każda sekwencja będzie musiała zacząć od pierwszej kołowrotka po lewej stronie. Jeśli zastanawiasz się, który symbol jest najcenniejszym do zebrania, po prostu spójrz na to, który jest najładniejszy. Jest to piękna syrena, która płaci tutaj najwięcej pieniędzy i to ta ikona, wraz z dwiema innymi rybami, płaci za sekwencje dwóch symbolowych.

Inne cenne ikony w wypłaty to ikony bonusowe, które można zebrać, aby aktywować niektóre dodatkowe funkcje miejsca. Dziki symbol, na początek, może zastąpić inne symbole podstawowe, aby tworzyć zwycięskie sekwencje, ale może również dodać mnożniki wypłat do twoich zwycięstw. Zbierz zwycięską kombinację z jednym lub większą liczbą dzikich, a możesz pomnożyć swoje nagrody do 8x. Masz również symbole skrzyni skarbów, z których trzy lub więcej może aktywować grę bonusową Pick-Me. Przeglądaj głębiny morza na naszych zalecanych miejscach automatów online, aby znaleźć ukryte skarby i uzyskać bezpłatne nagrody podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Ostatnią funkcją bonusu, w której można znaleźć pod morzem, jest premiera darmowych spinów. Premia tę można wywołać poprzez lądowanie trzech symboli rozproszenia statku w dowolnych lokalizacjach na rolkach, niezależnie od tego, czy są one w sekwencji, czy nie. Gniazdo nie ma ustalonej liczby darmowych spinów, które możesz wygrać, ale to, co ma, to mnożniki wygrane 2x, które są stosowane do wszystkich zwycięstw zebranych podczas bonusu!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Pod werdyktem morskim i podobne miejsca online

Jeśli lubisz podwodne miejsca z dobrymi bonusami i solidnym potencjałem wypłaty, warto wypróbować morze. Ta maszyna do gniazda można grać tak mało jak grosz na rundę, ale możesz również postawić więcej, aby wygrać do 480 000 monet. Ponieważ jest to gra o średniej wolności, pod morzem zapewni Ci środkowy grunt, oferując lepsze nagrody niż gniazdo o niskiej zawodach i jest mniej ryzykowne niż bardziej niestabilna maszyna. Oczywiście wskaźnik przebojów będzie również wyższy, aby przyznać ci powtarzane wypłaty, chociaż niewiele z nich będzie dużych rozmiarów. Zasadniczo, jeśli lubisz urocze automaty, które oferują zrównoważoną stawkę wypłaty i można je grać w dowolnym zakładach, spodoba ci się to miejsce.

W przypadku graczy, którzy szukają czegoś z inną stawką wypłaty, Betsoft tworzy również zarówno wysokiej wariancji, jak i mniej niestabilnych automatów do automatów. Jeśli nie masz problemu z ryzykiem lepszego zapłaty, możesz sprawdzić gniazdo Betsoft Stampede, które oferuje 1024 sposoby na wygraną i nagrody do 769 500 monet. Z drugiej strony, jeśli interesuje Cię tylko przypadkowe szczeliny, które oferują mniejsze, ale częstsze nagrody, możesz również sprawdzić automat SugarPop. Sprawdź naszą listę najlepszych kasyn online, w których znajdziesz te gry, a także ogromne nowe bonusy graczy.

Powiązani partnerzy kasyna

Dragon Hot Hold and Spin
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Booming Seven Deluxe
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Joker King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
3 Devils Pinball
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Frankie Dettori's Magic Seven
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Reels
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Chapo
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sparky Shortz
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki