Valley of the Gods graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
580 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, starożytny Egipt

Valley of the Gods Darmowe Gry Online Review

Wcześniej słyszałeś o automatach 1024-dróg, ale czy słyszałeś o około 3125-drogowych miejscach? Opierając się na specjalnej mechanice wypłaty, dolina bogów online od Yggdrasil daje setki więcej możliwości zwycięstwa w każdej rundzie, co w połączeniu z wysokimi limitami BET może wynosić poważne wypłaty. Ta maszyna średniej cząstości, osadzona na pustyniach Egiptu, pozwoli ci odblokować tajemnice starożytnych bogów i czerpać nagrody prawdziwych pieniędzy, które wzrosną do 580 000 punktów za zakład. A co najważniejsze, ma dość atrakcyjny wskaźnik zwrotu (RTP), który znajduje się na bardzo uczciwej 96.2%.

Wydany latem 2017 roku, The Valley of the Gods Slot to kolejna gra dostawcy oprogramowania, która świetnie działa zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach. Dzięki unikalnej mechanice wypłaty, która może wyzwolić lawiny respins i wygrać mnożniki, ale także zwiększyć rozmiar ekranu do maksimum, będzie mnóstwo emocji, gdy grasz w dolinę maszyny do gry w Gods z prawdziwą gotówką. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat jego wypłat i funkcji specjalnych, po prostu czytaj dalej.

Valley of the Gods Slot Controls i konfiguracja

W tej grze pokochasz to, że jest bardzo łatwa do zagrania, dając ci tylko jedną kontrolę BET, aby się martwić, zanim zaczniesz. Jednak może ci się nie spodobać, że automat pobiera stały zakład 25 monet za ogromne możliwości wypłaty. Tak więc o wielkości monety zaledwie 0.004 Kredyty, nadal będziesz obciążony co najmniej 0.10 punktów na spin (25 x 0.004). A jeśli wybierzesz maksymalną wielkość monety 4 punktów, wydasz w sumie 100 punktów za każdym razem, gdy naciśniesz kontrolę wirowania.

Ale płacenie więcej może być tego warte, biorąc pod uwagę wyjątkowy sposób, w jaki ten gniazdo płaci nagrody. Po każdej wygranej, którą zbierasz podczas gry z prawdziwą gotówką, zostaniesz nagrodzony przynajmniej jednym respinem, który może skutkować serią bezpłatnych nagród bonusowych i bardziej zwycięskim możliwościami. Nagrody zawsze będą dawać ci monety i mnożą się przez wartość monety i zaczynają od 6-40 monet dla symboli o niskim wygranym. Z drugiej strony wysokie ikony wygrane mogą płacić kilka razy lepiej, dając 25-500 monet na pojedynczą sekwencję. Aby przyjrzeć się każdej indywidualnej nagrody, po prostu naciśnij kontrolę "I".

Jeśli wolisz używać tabletu lub smartfona do gry, gra jest również dostępna dla wszystkich urządzeń mobilnych iOS i Android. Gniazdo mobilne działa świetnie w każdym rozmiarze ekranu i ma inteligentny pasek narzędzi prawej strony, na którym staje się starannie położony zakład zakładu, automatycznego. Paytable można jednak uzyskać dostęp tylko z menu w prawym dolnym rogu.

Valley of the Gods Bonuses i rozgrywka

To, co jest niezwykłe w tym automatu, to nie tylko to, że nie ma on linii płacowych, ale także, że ma zmieniający się rozmiar ekranu. Podobnie jak w przypadku 243-dróg, czyli 1 024-drogi, ta gra płaci pieniądze za każdym razem, gdy zbierasz trzy, cztery lub pięć identycznych symboli na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej do prawej. A jeśli skończysz z wieloma zwycięskimi symbolami na tym samym kołowrotku, możesz również pomnożyć swoje nagrody.

Ilekroć pojawia się wygrana, automat aktywuje jeden odporność i usuwa niektóre z kamiennych symboli blokerów pokrywających część kołowrotków. Kiedy zaczynasz grać, zaczynasz od ekranu 1-3-5-3-1, który rozszerza się w miarę zbierania kolejnych wypłat, aż do skończenia z siatką 5x5, która daje w sumie 3125 sposobów wygrania (5x5x5x5x5 = 3125 ). Po usunięciu wszystkich symboli blokerów i wyczyszczenia ekranu, gniazdo aktywuje dwie kolekcje Scarabe po obu stronach kołowrotków i zacznie przyznać czerwone i niebieskie scarabs dla każdego następującego zwycięskiego symbolu.

Gdy obie kolekcje będą aktywne, otrzymasz jeden respond, który będzie grany z mnożnikiem nagrody 2x. Jeśli uruchomisz wypłatę tego spinu, otrzymasz dodatkowy respin i zbierzesz jeden czerwony lub niebieski scarab. Niebieskie Scarabs pomagają zwiększyć wartość mnożnika o 1x z każdym pięcioma zbieranymi scarabsami. Z drugiej strony Czerwone Scarabs przyznają jedno dodatkowe życie, gdy pobiera pięć symboli. Życie te są używane, gdy kończysz przegrany spin podczas tej funkcji. Cała bonus trwa, aż nie będzie więcej nagród do wygrania lub dopóki wszystkie życie nie zostaną wyczerpane, dając szansę na wygranie kilkudziesięciu darmowych i pomnożonych wypłat.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Jednym z najbardziej oryginalnych produktów Yggdrasil, doliny Gods, jest gra, która może pasować do gustu lub budżetu każdego gracza. Dla mniej doświadczonych graczy, automat oferuje wyższy stosunek trafienia, niewielki minimalny zakład i odpowiednie bonusy, które pomogą im wywołać więcej niż kilka zwycięstw bonusowych. Bardziej doświadczeni gracze mogą również cieszyć się grą, dzięki zrównoważonym wypłatom (średniej wariancji) i dużym limitom, które umożliwiają trafienie przepysznych nagród do 580 000 monet. Jeśli lubisz unikalne gry ze świetną grafiką i atrakcyjnymi nagrodami, Valley of the Gods by Yggdrasil to świetny punkt wyjścia.

Dla tych, którzy szukają bardziej niestabilnych automatów, studio ma również wiele atrakcyjnych gier o wysokiej zawartości, które oferują większe zwycięstwa i oczywiście większe ryzyko. W przypadku jednego z najbardziej kreatywnych produktów dostawcy możesz wypróbować Vikings Go to Hell, który daje 25 pensji, wielopoziomowe darmowe bonusy i grę boczną, która pozwala walczyć z demonami o nagrody. A w przypadku gry z większymi możliwościami zarabiania pieniędzy masz gniazdo ciemnego wiru, które podobnie zapewnia rozszerzający się ekran, ale także mechaniki obu drogi i różnorodne dodatki.

Powiązani partnerzy kasyna

Pharaoh's Fortune
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
All Star Knockout Ultra Gamble
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Sylvan Spirits
RTP:
95.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Oil Mania Darmowe Gry Online Review
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Farm
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wizard's Castle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxy Dynamite
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
4 Diamond Blues Megaways
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni