Vampire Senpai graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
8 800 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, azjatyckie wampiry

Vampire Senpai Recenzja automatu online

Siatka 5x5 z azjatyckich symboli do gry, wysoko płatne postacie i wampir siedzi pod klasycznym dachem pagody. Red Lanterns huśtawka na wietrze i wampirów Senpai online gniazda organizuje całą grę w spokojnym ogrodzie orientalnym.

Jest wyposażony w takie funkcje, jak dzikie, które zarażają otaczające symbole, oraz bezpłatną bonusową rundę, w której dzikie blokują. Możesz także wylądować tajemnicze dziki w każdym obrotu, pomagając ukończyć kombinacje na 40 liniach.

QuickSpin zapewnił, że automat online wampirów Senpai jest łatwy w użyciu, przyciągając graczy ze wszystkich poziomów doświadczenia. Ale ma również potencjał dużych zwycięstw, a na maksymalnych stawkach można zdobyć nagrodę w wysokości 889 400 USD.00 z najlepszymi witrynami online.

Jak zagrać w grę w grę wampirów Senpai

Gra w grę wampirów Senpai ma bardzo łatwy w użyciu zestaw elementów sterujących, dzięki czemu idealne dla nowicjuszy do kasyn online, ale wystarczająco elastyczne dla tych z nas, którzy grają w automatach od lat. Kilka kliknięć przycisków strzałek w górę i w dół jest wszystko, czego potrzeba, aby wybrać poziom BET, który może pochodzić z zaledwie 0.10 na spin aż do 100.00.

Dostępne są tryby szybkiej gry i auto-spinu, a gniazdo Vampire Senpai działa na komputery PC, Android i iOS mobils bez kompromisów na temat stylu, funkcji lub opcji kontroli.

Przed graniem kliknij kartę "I", aby otworzyć wypłatę wypłat. Następnie zobaczysz, ile jest warte każdego symbolu i jak rozgrywa się wiele bonusowych rund. Warto obejrzeć różne dzikie funkcje, zanim zagrasz prawdziwą gotówką.

Bezpłatne obroty i inne bonusy z gry wampira Senpai Game

Wampir jest postacią zabarwioną niebiesko w tradycyjnym azjatyckim stroju. Jest dzikim symbolem, który w razie potrzeby może stanąć wobec innych, ale ma również moc zarażania któregokolwiek z pozostałych 3 postaci. To przekształca ich w dziki, co zwiększa prawdopodobieństwo, że wygrasz z tej funkcji.

Funkcja Talizman Mystery Wilds to losowo przyznany bonus, w którym od 3 do 9 zwojowych Wilds umieszcza się na rolkach symbol bonusowy w 3 lub więcej miejscach odblokowuje ponownie animowane bezpłatne obroty. Dostajesz 7, 9 lub 12 darmowych gier z 3, 4 lub 5 dzwonków, a dowolne dzikie dodają 1 dodatkowy spin do całości.

Kiedy pojawia się dziki symbol wampirów, pozostaje na szpach, skacząc na różne pozycje na wszelkie pozostałe obroty. Z łatwością można było zobaczyć kilka wampirów skaczących w tym samym czasie przed końcem rundy. Talizman Wilds zamyka się w tym samym miejscu dla reszty bezpłatnych gier.

Pewnie to wszystko, Vampire Senpai jest wart dwa razy więcej podczas bezpłatnych gier. Pełna linia jest warta 20x Twojego udziału w grach podstawowych i 40x w całej funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Vampire Senpai Slot Machine Max Win, zmienność i RTP

Jest to gra średniej wariancji, więc możesz oczekiwać, że wygrasz dość często, z nagrodami średniej wielkości w porównaniu z innymi gierami. Dzięki idealnej mieszance symboli wygrywasz 8894x swój zakład, który jest doskonałym C 889 400 $.00 Jeśli masz 100.00 postawiony na spin wyzwalający.

Podobnie jak wszystkie gry z QuickSpin, Vampire Senpai ma hojny powrót do odsetka graczy, który w tym przypadku wynosi 96.16%.

Nasz wampirów senpai online ocena automatów online

Kreskówkowe symbole dodają poczucie zabawy do automatu wampirów Senpai, ale ma on poważny potencjał zwycięski, szczególnie z dzikich symboli. Rozprzestrzenianie dziczy zwykle spowoduje zwycięstwo i odkryliśmy, że funkcja tajemniczego talizmanu prawie zawsze tworzyła zwycięską kombinację.

Hopping Wild Symbols i Locked Wilds mogą przekształcić bezpłatne rundy gier w zabawę do oglądania i bardzo satysfakcjonująca funkcja. Każdy, kto lubi kreskówkowe stworzenia, powinien grać w gniazdo online Thunderstruck II z mikrogamingu, gdzie wampiry, kosmici i she-devils ścigają się wokół rolki.

Pamiętaj, aby zagrać w grę wampirów Senpai w naszych najlepszych witrynach QuickSpin.

Powiązani partnerzy kasyna

Wizard's Castle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Dragon Infinity Reels
RTP:
95.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky 7
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Call of Fruity
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crown Gems
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni