Vault of Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 100 000 USD.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, starożytny Egipt

Recenzja automatu online Vault of Fortune

Gniazdo w falach fortuny ustawia pręt wysoko pod względem atrakcyjności wizualnej. Azure Light oświetla podziemną komorę. Nagroda starożytnych i cennych artefaktów, takich jak antyki, klejnoty, lampy i resztki egipskie, można przekształcić w nagrody pieniężne. Gra jest prosta, oferując tradycyjną 5 kołowrotek, 3 wierszy z 20 stałymi liniami wypłat. Nagroda o wartości 11 000 razy Twój pakiet do zdobycia! Możesz także spodziewać się niektórych gratisów, takich jak szansa na zarobek do 40 darmowych spinów. Będziesz miał dostęp do rozszerzających się dzikich, mnożników, rund bonus.

Jak grać w Vault of Fortune Darmowe Gry Online

Masz szansę wygrać do 11 000 razy swój udział w najlepszych miejscach w automatach online, gdy kręcisz starożytne klejnoty i egipskie artefakty na 5 -rolce, 3 rzęd. Te piękne klejnoty i antyki, takie jak korony królewskie, jajka i wazony, oferują wyjątkową nagrodę. Możesz odkryć, co ma do zaoferowania każdy symbol, nawigując do wypłaty w lewym dolnym rogu. Kontrola "wartości monety" poniżej rolki umożliwi dostosowanie zakładu. Z 20 ustalonymi liniami zakładów możesz spinować od 0.10 monet do 5 monet na linię. Twój maksymalny zakład może wydłużyć do 100 monet na spin. Po prostu wprowadź żądany zakład w polu "Bet Cash" i wybierz, aby zakręcić rolki. Możesz to wszystko zrobić na dowolnym wybranym urządzeniu. Gniazdo skarbca Fortune jest dostępne na komputery stacjonarnym, tablecie i wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym iOS i telefonach z Androidem.

Vault of Fortune Funkcje i darmowe spiny

Podczas gry w podstawie, wykwintne i egzotyczne starożytne skarby, takie jak faraon, złoto, korony i biżuteria otacza cię. 5 kołowrotka, 3 rzędowa siatka czeka na kolekcję ułożonych skrzyń i ukrytego skarbu. Oglądaj zwycięskie kombinacje od lewej do prawej przez ekran. Możesz zarobić do 25 -krotnie swój udział w jednym obrotu w samej grze podstawowej. Symbole o niższej wartości obejmują szereg pięknych klejnotów na karty do gry. Symbole o wyższej wartości obejmują koty egipskie, wazony, jaja i korony królewskie. Gold Wild Symb symbol oferuje najwyższe wypłaty do 25 -krotnie twoje udziały za linię 5. Może również stać się dziki. Rozproszenie odblokowuje rundę bonusową i nagroda z 8 do 20 darmowymi obrotami. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz zabrać bezpłatne obroty.

Gra zawiera kolejną specjalną funkcję, która jest funkcją rozwijanych. Ta funkcja wykorzystuje mechanikę kaskadową, aby pomnożyć nagrody i wygenerować potencjał wielu i kolejnych wygranych. Każda kaskada doda do progresywnego mnożnika, który gromadzi się podczas wygrania. Podczas rundy bonusowej mnożnik nie zresetuje się i będzie nadal gromadził się nawet po nieudanych obrotach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Vault of Fortune Maximum Win, RTP i zmienność

Ten nowy tytuł Yggdrasil może uwolnić nagrody, które obejmują do 11 000 razy. Dziki symbol w grze podstawowej może wypłacić do 25 -krotnie Twój udział w jednym obrotu. Gra jest Med/High Variance i oferuje RTP 96.20%. Możesz się obrócić od zaledwie 0.10 monet.

Vault of Fortune Werdict i podobne automaty

Vault of Fortune by Yggdrasil to wizualna świetna. Rozkoszuj się zmysłami wizualnymi i bankrollem soczystymi, egzotycznymi i wykwintnymi starożytnymi artefaktami. Możesz użyć innowacyjnych funkcji, takich jak Wilds, darmowe spiny, mnożniki i kaskadowe rolki, aby wygrać do 11 000 razy. Gra oferuje tradycyjną i znaną strukturę, którą wszyscy gracze mogą cieszyć się, która obejmuje sieć 5x3 i 20 stałych linii wypłat. Podczas gdy układ jest tradycyjny, łączy się z innowacyjnymi nowoczesnymi funkcjami, takimi jak mechanika rozwijanych kołowrotków.

Odwiedź naszą listę najlepszych kasyn online, aby zagrać w Vault of Fortune lub znaleźć świat gier Yggdrasil. Zagraj w gniazdo podwójne, aby wygrać do 25 000 monet. Lub sprawdź duży automat Blox, w którym będziesz mieć 243 sposoby na wygraną. Odkryj te i inne gry, takie jak Reef Run, Wolf Hunters, Poprocks Darmowe Gry Online i inne w dowolnym z naszych wybranych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Hot Offer
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Football Glory
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Coyote Moon
RTP:
93.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni