Vegas Joker graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
20 000 $.00
Motyw:
Siódki, bary i dzwonki, Joker

Vegas Joker Recenzja automatu online

Wybierz się na wycieczkę z powrotem na wczesne dni kasyn online z automatem Betsoft Vegas Joker i dowiedz się dokładnie, jak naprawdę były stare automaty do gier. Podobnie jak jego nazwa, ta oldschoolowa gra została zainspirowana klasycznymi automatami mechanicznymi z Vegas, które były pełne owocowych symboli, żartobników i specjalnych nagród Jackpot. Oferując dwa oddzielne ekrany 3-relacji, każdy z 5 stałymi liniami wypłat i szeroką gamą nagród, Vegas Joker z pewnością może być satysfakcjonującą grą, dając każdemu graczowi szansę na zebranie do 10 000 monet na rundę!

To, co sprawia, że Vegas Joker jest interesującym wyborem, jest drugorzędny ekran supermeter, do którego można uzyskać dostęp po każdej wygranej, aby cieszyć się większymi i lepszymi wypłatami. Dostępny dla wszystkich urządzeń flash, ten automat da ci szansę na różnorodną gamę nagród prosto z komfortu twojego salonu. Przeczytaj naszą pełną recenzję, aby uzyskać więcej informacji na temat wypłat, kompatybilności i funkcji bonusowych przed graniem za prawdziwe pieniądze.

Jak grać w automatach online Joker Vegas

Vegas Joker to kolejny przyjazny dla użytkownika maszyna do gniazda betsoft, która oferuje łatwą i łatwą grę. Zacznij od kliknięcia sterowania monetą Strzałka wskazuje, aby dostosować wartość monety między 0.02 kredytów i 1 kredyt. Gdy to zrobisz, naciśnij kontrolę BET, aby wybrać, czy chcesz postawić jedną monetę, czy grać dziesięcioma monetami na spin. W zależności od twoich wyborów możesz ustawić zakład, aby być w dowolnym miejscu od 0.02 kredytów i 10 punktów na rundę.

To, co naprawdę spodoba ci się w tym automatu, to to, że nie będziesz musiał odwoływać się do wypłaty, aby zobaczyć, który symbol płaci. Wszystkie wypłaty, symbole i linie wypłat są dla Ciebie widoczne przez cały czas, gdy zaczniesz grać. Oczywiście wypłaty zależą od wybranej wielkości monet, ale także liczby monet, które zakładasz na każdą rundę. Przy minimalnym rozstawie otrzymujesz nagrody, które zaczynają się od 10 monet i podchodzą do 200 monet na sekwencję. Załóż dziesięć monet na rundę, a wypłaty wzrosną do 2000 monet na sekwencję, co daje maksymalny jackpot 10 000 monet na spin (2000 monet x 5 liniów płacowych). Nie oznacza to jednak, że nie będziesz w stanie zebrać żadnych fajnych nagród z minimalnym pakietem, ponieważ specjalna funkcja supermeter daje wyjątkową szansę na przekształcenie każdej małej wypłaty w znacznie wyższą wygraną.

Jak powiedziano, automat do gniazda Vegas jest dostępny tylko dla urządzeń obsługujących Flash - lista, która wyklucza większość urządzeń mobilnych na iOS i Android. W przeciwieństwie do wielu pierwszych automatów Betsoft, Vegas Joker nie został zaktualizowany o wersję do Go w najlepszych miejscach online i pozostaje dostępna głównie dla odtwarzaczy laptopów i komputerów stacjonarnych.

Funkcje Vegas Joker i darmowe spiny

Istnieją dwa sposoby gry w Vegas Joker Betsoft za prawdziwe pieniądze. Pierwszym z nich jest odtwarzanie tylko dolnego ekranu, gdzie postawiasz zakład, naciśnij kontrolę wirowania, a gniazdo rysuje dziewięć symboli na ekranie. Dla każdej kombinacji trzech pasujących symboli, które wyląduje na linii płac, możesz wygrać jedną z nagród gry. Załóż jedną monetę na rundę, a otrzymasz tylko jedną linię i mniejsze nagrody. Z drugiej strony stawiaj dziesięć monet, a możesz grać ze wszystkimi pięcioma liniami wypłat.

Drugim sposobem gry w Vegas Joker jest skorzystanie z ekranu supermeter. Ponieważ możesz uzyskać dostęp tylko do tej funkcji, płacąc 20 monet (podwójnie maksymalny limit zakładu), najpierw musisz wygrać coś na dolnym ekranie, aby dostać się do supermeter. Wszelkie wygrane 20 monet lub więcej, które dostaniesz do dolnej części, można zatem zebrać do równowagi z wyznaczonym przyciskiem lub użyć do gry w sekcji supermeter na górze, naciskając kontrolę wirowania po raz drugi. Ta sekcja bonusowa podaje również dwa rodzaje wypłat, jeden, do którego możesz uzyskać dostęp z 20 monetami, a drugi z podwójną kwotą. Możesz przełączać się między obiema tabelami za pomocą"Zakład" kontrola.

Supermeter to miejsce, w którym idziesz na hazard swoich wygranych, aby uzyskać szansę na lepsze nagrody. Podczas gdy minimalne wypłaty na dolnym ekranie zaczynają się od 10 i 20 monet na kombinację, supermeter daje nagrody, które zaczynają się od 100 i 200 monet. A jako wiśniowe, masz również dodatkowe symbole Jokera, które mogą zapłacić do 2000 monet, nawet gdy są zbierane poza zwykłymi liniami wynagrodzeń.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Vegas Joker Werdykt i podobne automaty online

Vegas Joker to ekscytująca automat w stylu Vegas, który znajdzie fanów w większości tradycyjnych graczy. Dzięki prostej rozgrywce o średnim poziomie, ten gniazdo Betsoft daje wszystkim graczom szansę na cieszenie się zrównoważonymi zwrotami, gdy grają w prawdziwą gotówkę w naprawdę prosty sposób. Zagraj w dolnym ekranie, aby uzyskać wyższą szybkość trafienia i mniejsze, ale częstsze wygrane. Skorzystaj jednak z funkcji supermeter, a będziesz narażony na większe ryzyko, ale także znacznie większe wypłaty. Jeśli lubisz proste, ale różnorodne automaty, te, które mogą zaoferować szeroką gamę nagród, sprawdź Vegas Joker w niektórych z naszych najlepszych kasyn Betsoft.

W przypadku graczy, którzy lubią bardziej niestabilne automaty do automatów, istnieją również inne 3-relowe miejsca z Betsoft, które oferują podobne wrażenia z gry, ale także szansa na wyższe wypłaty. Wypróbuj Jackpot Ultra dla praktycznie tej samej gry, ale jednej z funkcjami Nudge i progresywnego jackpotu lub wybierz slot Jumbo Joker dla gry przyjaznej dla urządzeń mobilnych z podwójnymi ekranami i nagrodami, które mogą wynosić 32 000 monet na rundę. Znajdź jeszcze więcej podobnych opcji, sprawdzając naszą listę najlepszych kasyn online i pakując bonus po dołączeniu.

Powiązani partnerzy kasyna

Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Shop Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Collector - Diamond Edition
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starburst
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Slotfather Part II
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lava Gold
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Alkemor's Tower
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cossacks - The Wild Hunt
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni