Vegas Night Life graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Luksusowy styl życia

Vegas Night Life Recenzja automatu online

Niektóre z słynnych ośrodków kasynowych w Vegas Strip pojawiają się jako obraz w tle gry w nocnych miejscach w Vegas. Fajerwerki zapalają niebo, a jasne światła otaczają siatkę 5x3 kolorowych symboli.

Zobaczysz garnitury do gry, butelki szampana, designerskie zegarki i czerwone samochody sportowe, a także bonusowe symbole hazardowe. Te bonusowe symbole przenoszą Cię do dowolnej z 3 dodatkowych funkcji, w których wybierasz nagrody do 250 -krotności swojego zakładu, ciesz się bezpłatnymi spinami, w których zwycięstwa są potroione lub wprowadź funkcję ekscytującej stacker.

Jest w pełni kompatybilny z komputerami PC, Android, iOS i Windows Mobiles, dzięki.

Jak grać w noc nocnym Vegas

Łatwość użytkowania jest ważna i podobnie jak większość gier netent, automat nocny Vegas nie przedstawi żadnych problemów, nawet jeśli masz niewielkie lub żadne doświadczenie grać w te gry. Symbol monet otwiera różne opcje zakładów i możesz postawić między 0.20 i 100.00 na spin przy kliknięciu odpowiedniej karty. To składa się z zakresu 0.01 do 5.00 na każdej z 20 linii.

Strzałka w przycisku koła wyzwala automatyczny tryb obrotów, a podwójne strzałki wysyłają szpilki szybciej. Kliknij przycisk "I", a otworzysz Lategtable, który wymienia, ile razy Twój zakład linii wygrasz, gdy dopasowująca symbole zatrzymują się po linii wypłaty od lewej strony. Najcenniejszy symbol płaci 15x twój całkowity zakład w najlepszych kasynach online, gdy działa na wszystkie 5 rolki.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów nocnych Vegas

Jeśli 3 lub więcej symboli chipsów pokerowych wylądują jednocześnie, przekształcają się w symbole "wybierz mnie". Kliknij jeden z tych układów, a wprowadź 1 z 3 dodatkowych funkcji.

Nagrody Cash Maks na 250x, 500x lub 1000x twoich zakładów, w zależności od tego, ile rozproszonych wystrzelił funkcję. Minimalne nagrody pieniężne to 7.5x, 15x i 30x twój zakład. Liczba bonusów bezpłatnych spinów zależy również od liczby symboli rozproszenia w spinu wyzwalającym. Dostajesz 5, 10 lub 20 bonusowych gier za 3, 4 lub 5 rozprasza.

Funkcja Stacker jest najciekawsza, ponieważ gra na nowym zestawie rolki w układzie 5-6-7-6-5. Dostajesz 3 respins z tylko pustymi przestrzeniami lub $ symbole o wartości między 0.15x i 15x Twój udział. Wszelkie znaki $ spadają na dno rolki i odłóż licznik respin do 3.

Gdy wypełniasz wiersze, mnożniki zaczynają się aktywować, a runda trwa, dopóki nie otrzymasz 3 odpowiednich symboli $, lub kołowrotki wypełniają się znakami $. Wypełnij bębny 2, 3 lub 4, aby wygrać mini, midi lub mega jackpots, z ostatnim wysianiem za 1000 USD.00 i rośnie, aż wygrał go jeden gracz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gry w nocnych miejscach w Vegas

Możesz wygrać 1000 razy swój udział z funkcji natychmiastowych nagród pieniężnych lub potencjalnie więcej z Mega Jackpot. Automka gniazda nocnego w Vegas ma średnią zmienność, która powinna pasować do większości graczy, i ma średnio 96% zwrotów.

Ocena gier w Nocnych Life Vegas

Jeśli nie możesz dostać się do prawdziwego Las Vegas, być może slot nocny Vegas z Netent jest kolejną najlepszą rzeczą. Jest wypełniony ekscytującymi funkcjami, chociaż nigdy nie wiadomo, który odblokuje się, gdy wybierasz z symboli rozproszenia chipów w pokera.

Graj przez długi czas, a możesz cieszyć się wszystkimi 3, zbierając duże zwycięstwa z każdej rundy. Znajdziesz to i wiele innych najwyższej jakości automatów od Netent i innych w naszych ulubionych kasynach online. Pamiętaj, aby ubiegać się o najlepsze bonusy z najlepszych kasyn online, które tu przedstawiono.

Powiązani partnerzy kasyna

New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Gold
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Gods
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Paying Piano Club
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Drop
RTP:
95.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
True Illusions
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book Of Darkness
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleo’s Wish
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni