Victoria Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 500 000 $.00
Motyw:
Akcja Przygoda

Victoria Wild Online Review

Jest mieszanka Tomb Raider i Indiana Jones w nowym miejscu online Victoria Wild, z komiksowym stylem symboli. Przeczytaj naszą recenzję, aby dowiedzieć się więcej o bonusach, funkcjach i RTP w tej ofercie gier Yggdrasil.

Ustawiona w pustynnym krajobrazie, Victoria Wild jest pełna funkcji, w tym zmieniającymi się dzikimi symbolami, respins z zamkniętymi dzikimi i 2 rundami wolnych obrotów, każda z własnymi specjalnymi nagrodami.

Symbole siedzą na pustyni, otoczone starym drzewem i mapą, gdy Victoria siedzi na lewej stronie na swoim rowerze. Rower jest jednym z symboli na rolkach, wraz z pistoletem, butelką z wodą, buty i symbole N, S, E, W, w stylu metalicznym.

Jak grać w Victoria Wild Slot Machine

W miłym akcentie ten internetowy gniazdo Yggdrasil sprawił, że przyciski sterujące wyglądały jak zszyta skóra, dodając do ogólnego motywu. Przekonasz się, że cały styl przenosi się na komputery stacjonarne, Android, Windows i iOS nienaruszone. Możesz grać w bardzo szerokiej gamie stawek, dzięki czemu jest to gra odpowiednia dla zwykłych hazardów i wysokich rolek.

Wędrujący dziczy i zamknięte dzikie symbole, które wyzwalają, to niektóre funkcje w grze, które mogą dać ci wspaniałe wygrane. W obrotach w świątyni obroty bonusowe koło płaci do 166.6x stakon lub 25 -krotny całkowity wygrywa z rundy, a w spinach oazysu ułożone dzikie symbole pomagają ukończyć kombinacje na rozszerzonym zestawie kołowrotka w automatach online Victoria Wild.

Zakres BET działa od małego 0.15 na spin, aż do 180.00. To równa się 0.01 do 12.00 na każdej z 15 linii płacowych i w klasyczny sposób, musisz dopasować symbole po linii od lewej, aby wygrać.

Możesz wybrać prawdziwe miejsca na automaty w kilka sekund, dostosowując wartość monety za pomocą zakładek plus i minus. Inne przyciski sterujące aktywują funkcję automatycznej i zabierz cię do wypłaty, gdzie widzisz, ile wypłaca każdy symbol. Victoria jest najcenniejszym, warte do 24 razy więcej niż zakłady bazowe i 120x w bezpłatnych funkcjach spin.

Bezpłatne obroty i inne bonusy Victoria Wild Slot

Dziki symbol Sandstorm może działać jak inni, aby ukończyć kombinacje. Jeśli wylądujesz na 2 dziczy naraz, wyzwala obroty piasek, z dzikim poruszającym się wokół rolki na kilka następnych obrotów.

Jeśli ten zmieniający dziki zatrzymuje się na standardowym dzikim, wystrzeliwuje funkcję tornado. Dziki blokują się, gdy inne symbole odpadają, a jeśli pojawią się więcej dzikich, naprawiają one również rolki do dalszych obrotów. To może kontynuować, zbliżając się do wielkich zwycięstw.

Symbol rozproszenia świątyni w 3, 4 lub 5 miejscach odblokuje 8, 10 lub 12 darmowych gier, rozegrał ponad 6 rolki. Pojawiają się tu dzikie symbole lampy, a jeśli zbierzesz co najmniej 7 lamp przed końcem rundy, możesz zakręcić kołem bonusowe dla nagród do 166.6x Twój udział, czyli 25 -krotnie wygrał podczas bezpłatnych gier.

Podczas darmowych gier Oasis stara mapa po prawej stronie kołowrotków wypełnia się podczas zbierania symboli oazowych, a po 25, uruchamia kolejną funkcję darmowych spinów. Bezpłatne gry Oasis również odtwarzają ponad 6 rolki, a podczas nich wodospady stają się ułożone dziki, wypełniając całe bębny.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Victoria Wild Slot Maszyna maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Ta gra o średniej zmienności ma średnią liczbę hitów wynosząca około 25%, a powrót do procentowego procentowy 96.4%. Największą możliwą wygraną jest 25 000 razy na stawce, jeśli wygrasz duże podczas spinów Temple Free i wylądujesz na mnożniku 25x z bonusowego koła. To stanowi potencjalną wygraną w wysokości 4500 000.00 na maksymalnych stawkach - ogromna potencjalna wygrana sprawiła, że dowiesz się o bonusach kasyna online w.

Nasza ocena gry Victoria Wild Slots

Ta ekscytująca gra o tematyce przygodowej jest fajna na platformach stacjonarnych i mobilnych dla graczy na najlepszych miejscach online. Roaming Wilds i Respins w grach podstawowych może prowadzić do dużych wypłat, ale podczas bezpłatnych funkcji gier, w których można uzyskać kombinacje 6-a.

Ogromny 25 000 razy Twój zakład jest możliwy, ale średnia zmienność i wysokie średnie zwroty powinny być dość często wygrane lądowe. Sprawdź grę Victoria Wild Slots, gdy grasz w najlepszych kasynach online, takich jak te przedstawione na tej stronie.

Powiązani partnerzy kasyna

Trump It
RTP:
95.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
El Dorado Infinity Reels
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cashino
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni