Volcano Queen Diamond Spins graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, magia

Królowa wulkanu: Diamentowe spiny

Zawsze możesz polegać na IGT, aby rozwijać nowe i ekscytujące gry na automatach. Nigdy nie są uśpione przez długi czas, a ich wulkan królowa: Diamentowe spiny online gniazdo jest naprawdę gorącym dodatkiem do zakresu. Ta gra z 5 bębnami i 10 liniami wypłat widzi piękną królową, wraz z symbolami cennych klejnotów, a trzy bonusowe funkcje mogą wybuchnąć.

Losowe respins z gigantycznymi symbolami i mnożnikami, darmowe gry i progresywne jackpoty czekają w tej ognistej grze. Można go grać na komputerze stacjonarnym, Android lub iOS telefon.

Zwycięstwa do 250 -krotnie twoje udziały lub 75 000.00 przy maksymalnych stawkach jest dostępne, ale jeśli wylądujesz na najwyższym progresywnym jackpotu, Twój bankroll może uzyskać jeszcze większy wzrost. Oszałamiające wizualizacje i animacje w połączeniu z popularnym motywem w stylu fantasy wysadziły wulkan Queen: Diamond Spins Slot Maszyna prosto na szczyt zasięgu IGT.

Wulkan królowej diamentowej obrotów gniazda i konfiguracja

Dzięki tak ogromnej głębokości doświadczenia i tak wielu popularnych gier w swoim portfolio, jasne jest, że IGT wie, co robią. Zawsze upewniają się, że każde miejsce jest łatwe dla niedoświadczonych graczy, ale ma wystarczająco dużo, aby zadowolić doświadczonych graczy.

Spójrz poniżej rolki, a zobaczysz prosty zestaw przycisków sterowania. Grasz 20 monetami i dostosowując wartość monety od 0.01 do 15.00, ustawiasz ogólne stawki na 0.20 i 300.00 na spin. Inne przyciski sterujące odblokowują opcję automatycznej opcji, która może działać do 50 kolejnych spin.

Lądowanie 3 lub więcej tego samego symbolu na linii od lewej strony jest wystarczające, aby zebrać nagrodę. Paytable, dostępny przez przycisk nad grą, ma wszystkie szczegóły, ile monet jest warte. Symbole o najniższej wartości J i Q płacą do 10 monet, podczas gdy sama wulkan królowa wypłaca najlepsze nagrody, z 50 monetami zwróconymi do twojego bankrolla, gdy wypełni linię płacową.

Gra to oszałamiająca rzecz. IGT wygłosił wiele szczegółów na wulkanu: maszyna do gniazda diamentowych. Królowa, z jej płynnymi rudymi włosami i czerwonym i złotym strojem, stoi na lewo od kołowrotków. Widziana jest na tle wulkanów i czerwonego nieba, które pasują do dramatu kinowej ścieżki dźwiękowej.

Wulkan królowa diamentów obraca rozgrywki i dodatkowe funkcje

Niektóre miejsca na jedną bonusową rundę, na przykład bezpłatne spiny lub funkcje wybierania nagród. Ale to nie wystarczyło dla twórców królowej wulkanu: gniazdo diamentowe spins z IGT. Spakowali go 3 głównymi bonusami, a także dziki symbol. Działa to jak inne, jeśli jest w odpowiedniej pozycji, aby zamknąć wszelkie luki w ciągłym biegu, chociaż nie pojawi się na bębnie po lewej stronie, więc nie jest nic warte samodzielnie.

W każdym obrotu możesz zostać potraktowany w odległości wulkanu królowej. Jeśli 3 lub więcej rolki wypełniają się stosami tego samego wysoko płatnego klejnotu lub symbolem królowej, zmieniają się w jeden duży obraz i zamek na miejscu. Wszelkie pozostałe rolki obracają się ponownie, co może prowadzić do dużej wypłaty, jeśli widać ten sam symbol. Więcej przykładów symbolu wyzwalającego również przyznaje kolejny respin. Widoczne będą tylko klejnoty lub królowa, a wszelkie zwycięstwa są mnożone przez 2x do 5x, co umożliwia zebranie głównej nagrody 250x Twój udział królowej przecina bębny na maksymalnym mnożniku.

Wszelkie 6 lub więcej symboli rozproszenia wypłacają nagrody pieniężne przed uruchomieniem 10 darmowych spinów. Bezpłatne gry mogą zostać zaprócone przez więcej rozproszeń do maksymalnie 100 gier, ale szanse na dotarcie do tej liczby są co najmniej niewielkie.

Jednak nadal masz przyzwoitą szansę na wylądowanie 5 lub więcej białych diamentów, co otwiera rundę Jackpot Diamond Spines Progression. Widzisz siatkę 15 miejsc, które obraca się 3 razy. Wszelkie diamenty, które na miejscu na miejscu pozostaną na rolkach, ujawniając wartość mnożnika lub małoletnie, główne lub wielkie jackpoty.

Więcej diamentów ponownie uruchamia 3 spiny, które trwają, aż się nie pojawią, lub wszystkie 15 pozycji są wypełnione. Następnie ubiegasz się o sumę wszystkich mnożników lub jeśli masz szczęście, progresywna nagroda.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Niezwykły, ale atrakcyjny temat, atrakcyjne symbole i bogata różnorodność bonusowych pocisków łączą się w wulkanu Królowa: Diamentowe spiny z IGT. To gra o średniej wariancji, która zwraca długoterminową średnią 96.22% zakładów, podczas gdy szeroki zakres BET przemawia do graczy przy prawie każdym budżecie.

To Reel Respins, z tymi dużymi symbolami i łatwością tworzenia wielu wygranych przez szpule, które sprawiają, że wulkan królowa: gniazdo spinów diamentowych jest tak imponujące. Po przyznaniu tej losowej funkcji masz prawie gwarancję zebrania ładnej wypłaty, zwłaszcza, że pojawią się tylko symbole o wysokiej wartości.

Oczywiście istnieje również niewielka kwestia ubiegania się o duży progresywny jackpot. To kolejna funkcja, która z pewnością doprowadzi do nagrody, nawet jeśli jest to tylko mnożnik wygranej, a nie jeden z głównych jackpotów.

Jeśli podoba Ci się styl tej gry, powinieneś również wypróbować gniazdo bogactw wulkanów z QuickSpin. Jest wyposażony w rozszerzające się dziczy, wygraną w obu sposobach format podczas bezpłatnej rundy obrotów i imponujący motyw wyspy hawajski.

Zagraj w te gorące automaty w naszych najlepszych automatach online, w których możesz zakwalifikować się do nowych ofert bonusowych i innych gratisów.

Gorilla Go Wild
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Zombie Carnival
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rock Star
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Goes To Hell
RTP:
96.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Balloonies
RTP:
92.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ingots of Cai Shen
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Max Damage
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Bonanza Xmas
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni