Volcano Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, Aztec

Recenzja automatu online wulkanów

Jeśli znasz intrygujące miejsca znalezione na całym świecie, musiałeś usłyszeć o pierścieniu ognia, znanym z wielu erupcji wulkanów, które składają się z 452 aktywnych wulkanów. QuickSpin znalazł pierścień jako inspirację dla swojego gniazda bogactw wulkanów, gniazda 40 Payline z kilkoma ognistymi nagrodami do zaoferowania. Slot reprezentuje dla ciebie polinezyjską kulturę plemienia, która zamieszkuje ten obszar, z jego rytuałami, posągami tiki i spódnicami trawnymi. Pozwól, aby Pacific Islanders pokazują ci zabawę i pomogą Ci zebrać najgorętsze zwycięstwa, które wzrosną do 1500 razy udział.

Jak grać w gniazdo wulkanów online

Automat do gniazda wulkanów działa bezproblemowo na dowolnym urządzeniu mobilnym i komputerowym w najlepszych kasynach mobilnych, niezależnie od tego, czy używasz systemów operacyjnych iOS, Androida czy systemu Windows. Gniazdo jest zaprojektowane w formacie HTLM5, dzięki czemu jest kompatybilny z laptopem, smartfonem i tabletem.

Ponadto, gdy dotkniesz ikonę sterowania grę na dowolnym urządzeniu, zobaczysz, że masz opcję autoodplay, przycisk Total Bet i wyświetlacz wygranej. Klikając przycisk Total BET, zobaczysz, że możesz zmienić całkowity rozmiar zakładu, ponieważ Ci odpowiada i umieścić całkowity zakład od 0.20 do 100 punktów za 40 stałych linii płac. I klikając przycisk Paytable, otworzysz wypłatę, która wyświetla 9 symboli. Dostajesz posągi brązowe, pomarańczowe, niebieskie i zielone tiki, dając ci 1x wypłatę palików za kombinacje 5-z kind, a także polinezyjska i kobieta o średniej wartości, dając ci 2x stawkę. Najlepiej płatne symbole to kobieta wulkanu, dająca ci 25x palika, a także wulkan dziki i zwykłe dzikie.

Bogactwo wulkanów darmowe spiny i funkcje bonusowe

Kiedy zaczniesz kręcić rolki bogactw wulkanów, zauważysz, że symbole zwykle pojawiają się częściowo lub w pełni ułożone na 5 rolkach. Na swoim pierwszym spojrzeniu natychmiast zauważysz zwykłego dzikiego, ponieważ ma słowo dzikie napisane na nim. Ten symbol pomoże ci zastąpić symbole inne niż specjalny wulkan Wild i rozproszenie w tworzeniu zwycięskich kombinacji.

Specjalny wulkan Wild zastąpi regularne dzikie i inne symbole, ale nie rozproszenie. Podczas gry podstawowej pojawia się tylko na trzeciej kołowrotku. Jeden wulkan Wild może pojawić się naturalnie podczas gry podstawowej. Kiedy to się stanie, inicjuje funkcję wulkanu. To wtedy generuje od 1 do 5 dzikich, aby pojawić się na losowych sąsiednich pozycjach na rolkach. Może również wygenerować do 4 innych dzikich wulkanów, co będzie dalej generować dodatkowe dziczy.

Trzy bonusowe symbole rozproszenia pojawiające się na środkowych rolkach aktywują 10 darmowych obrotów. Jednak podczas gry premiowej darmowej spins nie pojawią się rozproszenia, ale skorzystacie z wulkanu Wild, który pojawi się w drugim i czwartym kołowrotku i ponownie uruchomił funkcję wulkanu. Funkcja Volcano Wild zostanie tutaj wzmocniona. Zamiast jednego, otrzymasz 2 wulkany dzikie pojawiające się naturalnie podczas swobodnego spinu, co uruchomią funkcję wulkanu. Ponownie dostaniesz od 1 do 5 dzikich na losowych pozycjach na rolkach, sąsiadująco. I zamiast 4, w sumie do 8 może pojawić się podczas funkcji wulkanu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wulkan RTP, maksymalna wygrana i zmienność

Jednym z najsilniejszych garniturów wulkanów jest częstotliwość trafienia, z którą zbierasz główne nagrody. Wynika to głównie z 40 dostępnych linii płac, dziczy i zdolność symboli do pełnego lub częściowo ułożonego. To oczywiście nie wszystkie oferty automatów. RTP 96.43% powinno dać graczom w automatach mnóstwo huk za swoje złotówka, podczas gdy średnia do wysokiej zmienności może oznaczać dłuższe zaklęcia bez wygranych, ale większe wygrane, gdy nadejdą.

Werdykt wulkanu bogactwa wulkanu

Zobaczysz, że jego motyw wulkanu jest przedstawiony w prawo, zawarty w specjalnych cechach oraz w symboli i projektu tła. Grafika jest lepsza, a animacje na najwyższym poziomie, dzięki czemu automat wygląda niesamowicie mocno. Tak więc, biorąc pod uwagę wszystkie te rzeczy, powinieneś wiedzieć, że dostaniesz atrakcyjny wizualnie automat, który może doprowadzić cię do najbardziej niesamowitych nagród.

Ale nawet jeśli grasz dla zabawy, nie będziesz rozczarowany poziomem rozrywki, który uzyskasz z tego miejsca i jego hipnotyzujące, arcydzieło graficzne projektowanie graficzne. QuickSpin zawsze przedstawia motyw w swoich miejscach do szczegółów z najbardziej atrakcyjną grafiką i kolorami. Tak więc, jeśli szukasz automatu, który zarówno wygląda, jak i płaci świetnie, wulkan jest dla Ciebie.

Podczas gdy Volcano Riches próbuje przedstawić wartości i rytuały starego plemienia Pacyfiku i zjawiska naturalne, slot załogi Bigbot QuickSpin zabiera cię do przyszłości i pozwala budować robota z pomocą technicznych nastoletnich przyjaciół. Jest to wysoce niestabilne miejsce, które zapewnia wypłaty do 5 200 razy udział. A jeśli jesteś bardziej na zwiedzającą przygodę, dołącz do Anny w poszukiwaniu zagubionych skarbów w tajemnicy. Skarb ten będzie w postaci ponad 6500 razy więcej niż w najlepszych miejscach online, co jest znaczącą wypłatą dla wszystkich tych wysokich rolników.

Powiązani partnerzy kasyna

Chilli Picante Megaways
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gemix 2
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ Pots of Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Booming Seven Deluxe
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Cirque Chinois
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Golden Ticket 2
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goldilocks and the Wild Bears
RTP:
96.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Fortune 2
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki