Voodoo Temple graj online za darmo

Oprogramowanie:
Blueprint
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 000 000 $.00
Motyw:
Magia, czarodziejki i czarownice

Voodoo Temple Recenzja automatu online

Voodoo Temple to kompatybilny gniazdo kompatybilny z Blueprint i Lucksome. Ma 5 bębnów przekroczonych 243 sposobami wygrania i ma bogatą różnorodność przerażających symboli, takich jak lalki i wysoka kapłanka.

Dzikie symbole działają jak inne i mnożą wartości nagrody przez do 5x lub zwiększają je losowo do maksymalnie 30x. Podczas funkcji bezpłatnych spinów te mnożniki mogą osiągnąć ogromne 70x, dla zwycięstw, które mogą osiągnąć 20 000 razy.

Jest to gra o wysokiej zmienności ze zmiennym średnim zwrotem do procentowego procentowego 96.5% - 97.00%. Możesz grać w szerokiej gamie stawek lub wywołać specjalny zakład cienia, aby ułatwić wejście do gier bonusowych w witrynach internetowych.

Jak grać w slot online w Temple Voodoo

Odwróć się głęboko w mglisty bayou, w którym znajdziesz drewnianą chatę i siatkę 5x3 o tematycznych symbole. Eliksory, lalki voodoo, skurczone głowy i czaszka Ram należą do przerażających przedmiotów, a także kilka kolorowych kamieni szlachetnych. Atrakcyjna arcykapłana wpatruje się w rolek z jej przeszywającymi oczami, a jest specjalny symbol Pentagram, który odblokowuje gry bonusowe.

Spójrz na boki tej siatki, a widzisz 3 czaszki oświetlone animowanym płomieniem pochodni i 3 maski z wartościami mnożnikowymi. Ujawniają cenną funkcję mnożnika, która może prowadzić do największych nagród.

Maszyna gniazda świątynnego Voodoo jest kompatybilna z iOS, Androidem i Windows Mobiles, a także platformami stacjonarnymi. Wygląda dobrze na każdym urządzeniu, a nawiedzająca ścieżka dźwiękowa pomaga budować napięcie w miarę obracania się kołowrotków.

To łatwa gra do konfiguracji w naszych ulubionych kasynach online. Stuknij stos monet na elementach sterujących, a następnie możesz wybrać z zakresu zakładów 0.20 do 200.00 na spin. Opcja BET dodatkowa kosztuje o 20% więcej, ale sprawia, że dwa razy bardziej prawdopodobne jest, że uruchomisz bezpłatną funkcję gier w kasynach online, a także podnosi średnią zwroty o 0.5%.

Aby wygrać nagrodę, musisz dopasować wystarczającą liczbę przykładów tego samego symbolu na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej. Paytable pokazuje, ile jest warte, a skurczona głowa płaci do 10 -krotnie twoje zakłady. Ta tabela, osiągnięta kliknięciem "$", ma również szczegółowe informacje na temat różnych funkcji bonusowych, takich jak dzikie mnożniki.

W niektórych jurysdykcjach hazardowych możesz obrócić rolki w trybie automatycznym za pomocą strzałki w okręgu, a przycisk podwójnej strzałek aktywuje funkcję FastPlay.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje maszyny do gniazda świątynnego Voodoo

Najwyższa kapłanka jest czarującym dzikim symbolem, który może stawić czoła innym zwycięstwom. Jeśli pojedynczy dziki jest częścią zwycięskiej kombinacji, nagroda jest podwojona, a 2 lub maksymalnie 3 dziczy w wygranej pomnożą wypłatę odpowiednio przez 3x lub 5x.

Jeśli dziki jest widoczny, funkcja trybu cienia może wywołać losowo. Dostajesz 5 obrotów cienia, w których dzikie wartości mnożnika mogą się zmieniać w każdym spinu i wzrosnąć do maksymalnie 10x w grach podstawowych lub 50x podczas bezpłatnych spinów. Wzrost multiplora to kolejna losowo przyznana funkcja, a najwyższa kapłanka może teraz jeszcze bardziej zwiększyć mnożniki, do limitu 30x w grach podstawowych i 70x w rundzie bonusowej.

Maski i czaszki po bokach kołowrotków są dekoracyjnym sposobem na wyświetlanie liczby dzikich i mnożników w dowolnej z tych funkcji.

Trzy, 4 lub 5 symboli rozproszenia pentagramu przyznają wybór 3 bezpłatnych obrotów, z najwyższą kapłanką jako ułożony symbol, który bardziej prawdopodobne jest, że wyląduje. Oto opcje -

Niska zmienność - 12, 15 lub 20 spinów (w zależności od liczby rozpraszaczy wyzwalających.) Wygrywają pomnożone przez 2x, 3x, 5x lub 6x z 0, 1, 2 lub 3 dziki.

Średnia zmienność - 12 lub 16 spinów. Wygrywają pomnożone przez 3x, 4x, 6x lub 8x z 0, 1, 2 lub 3 dziki.

Wysoka zmienność - 5, 8 lub 12 spinów. Wygrywają pomnożone przez 5x, 20x lub 50x z 1, 2 lub 3 dzikimi. Tryb cienia jest zawsze aktywny podczas opcji wysokiej zmienności.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność voodoo

Wygrane na 20 000 razy twoje zakłady są możliwe, chociaż w niezwykłym ruchu programiści ujawniają "wygraną" 1000x, co jest bardziej prawdopodobnym celem. Długoterminowy procent zwrotu tej gry o dużej zmienności jest hojny 96.5%, wznosząc się do wybitnych 97.00% z opcją kupna premii.

Nasza ocena slotu świątynnego voodoo

To doskonała gra dla tych graczy, którzy lubią magię i tajemnicę, a także każdego, kto lubi automaty z nietypową rozgrywką i dodatkowymi funkcjami. Dzikie mnożniki są oczywiście najbardziej innowacyjne, a losowe wzmocnienia ich wartości mogą wygrać na każdym etapie.

Zalecamy zakup premiowy, który przenosi minimalny udział do 0.24 Ale daje fantastyczne 97.00% powraca do procentowego procentowego graczy. Odwiedź najwyższą kapłankę i odkryj jej moc udzielania hojnych zwycięstw w najlepszych kasynach i aplikacjach zakładowych.

Jaki jest RTP szczeliny świątynnej voodoo?

Powrót do odsetka gniazdów świątyni Voodoo Voodoo wynosi 96.5%lub 97.00% z aktywną opcją BET. Tak czy inaczej, są to doskonałe postacie.

Gdzie powinienem grać w automat do gniazda świątyni voodoo?

Znaleźliśmy najlepsze kasyna z gniazdem świątyni voodoo w swoim zakresie. Wybierz mile widziany bonus z naszych zatwierdzonych witryn i ciesz się grą wraz z wieloma innymi automatami, gierami stołowymi i nie tylko.

Ile mogę wygrać z slotu online świątyni voodoo?

Możesz wygrać do 20 000 razy swój udział z gniazda świątynnego Voodoo, czyli 4 800 000.00 przy najwyższym możliwym zakładach 240.00. Możesz wygrać to z dużych mnożników możliwych w rundzie darmowych gier.

Ile linii płac ma gniazdo świątyni voodoo?

Slot świątynny voodoo to gra z 243 różnymi sposobami linowania symboli na 5 rolkach i 3 rzędach. Dopasuj symbole na 3, 4 lub 5 rolkach, na dowolnych rzędach, aby wygrać nagrodę, pomogą dzikiej arcykapłowce.

What is the Wild Win Multiplier Feature of Voodoo Temple Slot Game?

Wygrane, które obejmują 1, 2 lub 3 przykłady dzikiego symbolu, są mnożone odpowiednio przez 2x, 3x lub 5x. Losowe cechy gry w grę świątyni voodoo mogą je zwiększyć do maksymalnie 70x.

Czy gniazdo świątyni voodoo ma bezpłatną funkcję spinów?

Funkcja darmowych spin. Możesz wybrać z 3 opcji, każda z inną liczbą darmowych gier dopasowanych do różnych dzikich mnożników.

Czy mogę zagrać w gniazdo świątyni voodoo na moim telefonie komórkowym?

Przekonasz się, że gniazdo świątynne voodoo jest kompatybilne z telefonami komórkowymi i tabletów działającymi na platformach operacyjnych Android, iOS i Windows. Działa również równie dobrze na komputerach i innych urządzeniach komputerowych.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda online świątyni voodoo?

Gniazdo świątyni voodoo jest zgodne z podobnym tematem do popularnych gier, takich jak Voodoo Gold by Elk Studios, Voodoo Magic by Pragmatic Play i Voodoo Vibes, które pochodzą z Netent.

Którzy twórcy gier tworzą maszynę do gniazda świątyni voodoo?

Gaming Blueprint i Lucksome zespół, aby przynieść ci miejsce świątynne Voodoo. Inni w ich zasięgu to Lord Loki z psot, drogi tygrysa i boskie linki. Zagraj w te i więcej w naszych zalecanych kasynach.

Kiedy wystartowano gniazdo świątyni voodoo?

Gniazdo świątyni voodoo zostało uruchomione 19 maja 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Moon Shadow
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Primal Hunt
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Desperate Dawgs
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Reels
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Mask
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni