Warrior Graveyard graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
979 700 $.00
Motyw:
Historia, horror

Recenzja automatu online Warrior Graveyard

Jeśli lubisz przerażające gry, rozkładające się tutaj postacie tutaj z pewnością zadowolą. Tope, tarcze i miecze dołączają do 5 martwych rycerzy Viking, wszystkie prezentowane w krwawe, graficzne detale, które są uznaniem dla artystów w Nolimit City.

Uważaj na nagrobki, ponieważ te kompletne kombinacje, jednocześnie mnożą wygrywa. Wojownicy mogą łączyć się z nagrobkami i poruszać się po rolkach, aby tworzyć zwycięstwa, a w bezpłatnych funkcjach gier otrzymujesz nieograniczone mnożniki wygrane lub lepkie dzikie symbole.

Wszystkie funkcje, opcje i potencjalne nagrody są takie same na platformach stacjonarnych lub podczas grania na iOS, Androida lub telefonach komórkowych w twoich ulubionych mobilnych kasynach.

Jak zagrać w grę w gracie Warrior Graveyard

Aby odwołać się do najszerszej możliwej liczby graczy, Nolimit City upewniło się, że gniazdo Warrior Graveyard jest zarówno łatwe do zagrania, jak i ma zasięg BET, który pasuje do większości bankrollów. Minimalny zakład na linię to tylko 0.01, dla 0.25 ogólnych udziałów, a możesz to podnieść do 4.00 na każdej linii i zagraj ze 100.00 za spin na dowolnej stronie automatu z tą grą w swojej bibliotece. Po prostu kliknij symbol "$", aby ujawnić wszystkie opcje zakładu.

Jest opcja automatycznego rozrywki, a symbol błyskawicy rozpoczyna tryb szybkiego spinu. Kliknij trzy kropki z boku gry, a otworzysz wypłatę, która wymienia wartość wszystkich symboli na bieżącym poziomie BET. Ma również szczegółowe informacje na temat różnych funkcji bonusowych, takich jak szturchanie dzikich i ruchomych symboli.

Broń i pancerz płacą mniejsze nagrody podczas przekraczania linii z lewej strony. Wszyscy wojownicy to ułożone symbole, które mogą wypełnić wszystkie 3 rzędy na kołowrotku, jeśli wylądują we właściwych miejscach. Wygrasz 6x swój udział, gdy najcenniejszy martwy wojownik znajduje.

Bezpłatne spiny i inne bonusy graveyardowe Warrior

Wraz ze zwykłym dzikim symbolem, który działa jak inni, aby ukończyć kombinacje, zobaczysz także kilka ułożonych dzikich nagrobków. Jeśli nagrobek wypełni tylko 1 lub 2 rzędy na kołowrotku, poprzezgnie w górę lub w dół, aby wypełnić wszystkie 3 wiersze. Ten system XNudge podnosi mnożnik wygranej o 1x na każdym szturchaniu, więc możesz uzyskać potrójne zwycięstwo, jeśli wystąpią 2 szturchnięcia, aby przenieść nagrobek na miejsce. Wiele Wilds łączy nawet ich mnożniki.

Dowolne 3, 4 lub 5 przykładów tego samego wojownik. Wchodzą na swoje miejsce, zwiększając mnożnik po drodze, a następnie przenoszą się w lewo, aby uzyskać kolejną potencjalną wygraną. W tej rundzie pojawiają się również ułożone dziczy.

Symbol czaszki jest również wyzwalaczem bezpłatnych obrotów. Dowolne 3, 4 lub 5 startowe spiny cmentarza 8, 10 lub 12, w których dzikie mnożniki Tombstone rosną w całej funkcji, bez górnej granicy. Wszelkie 6 lub więcej czaszek odblokowują 14 obrotów śmierci, w których aktywna jest ta sama funkcja mnożnika, ale dzikie również wystawiają na wszelkie pozostałe obroty.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda cmentarza wojowników

Mnożniki podczas bezpłatnych gier mogą podnieść twoje zwycięstwa do ogromnego 9797x całkowitego zakładu, a przy najwyższych stawkach, co stanowi 979 700.00. Jest to gra o wysokiej zmienności, w której można wygrać stosunkowo wysokie nagrody, ale kompromis jest możliwością dłuższej niż średnie luki między wygranymi obrotami. Jako średnio maszyna do gładki Wojownika zwraca się 96.15% stawek w nagrodach.

Nasza ocena slotu na cmentarzu wojowników

To dość ponury temat, ale jeśli podoba Ci się motyw horroru, zagłębiaj się w grę Graveyard Gra Warrior, w której możesz odkryć wyjątkową grafikę i funkcje. Szturchające dzikie i mnożniki, poruszające się symbole podczas rundy ataku wojownika i 2 bezpłatne rundy gier zapewniają wiele na cmentarzu.

Znajdziesz to i resztę ekscytującej oferty miast Nolimit w naszych najwyżej ocenianych kasynach online i mobilnych, w których czekają hojne pakiety premiowe powitalne.

Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Miners
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jamba
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pied Piper
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Trillionaire
RTP:
95.76%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Grand Monarch
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni