Weekend In Vegas graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 693 500 $.00
Motyw:
Podróż, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Weekend w Vegas Darmowe Gry Online Recenzja

Opowiadając historię trzech kumpli podczas podróży do Sin City, każdy z własnym smakiem zmienności, Weekend w Vegas to unikalna 243-drogowa maszyna do gniazda z wciągającą historią, która może ostatecznie płacić prawdziwe nagrody pieniężne do 1 210 500 kredytów na rundę! A ponieważ jest dostępny na wszystkich urządzeniach, w tym telefonach i tabletach, da ci szansę na bankowość dobre zyski w dowolnym miejscu.

Prezentując niesamowitą prezentację automatu do gniazda betsoft, w tym kinowe rundy bonusowe. Bezpłatne bonusy obrotów, wielopoziomowe gry gotówkowe, funkcje podwójne i runda bonusowa tematyczna to niektóre z funkcji, które używa automatu, aby zapewnić realistyczne i satysfakcjonujące wrażenia Vegas.

Weekend w gniazdach Vegas i konfiguracja

Weekend w Vegas oferuje łatwą rozgrywkę, która nie powinna stanowić problemu nawet dla nowych graczy. Masz pełną gamę elementów sterujących na dole ekranu, aby odtwarzać i skonfigurować udział, podczas gdy sterowanie i ustawienia płatne. Użyj przycisków po lewej stronie, aby wybrać rozmiar monety i poziom zakładu, aby wybrać udział między 0.25 punktów i 125 kredytów na rundę. Gdy skończysz, po prostu naciśnij kontrolę wirowania i możesz zacząć.

Różne i niezwykłe w tym automatu jest to, że nie ma on linii płacowych, co pozwala uruchomić nagrody za pomocą możliwej sekwencji. Gniazdo ma siedem regularnych symboli, które służą tylko do płacenia nagród i trzy ułożone symbole reprezentujące postacie, które mogą zarówno płacić pieniądze, jak i bonusy wyzwalają. Wszystkie wypłaty są wymienione w monetach i mnożą się, gdy grasz z wyższym poziomem BET. Podczas gry w minimalnym rozstawie, otrzymujesz wypłaty, które wahają się od 2 do 300 monet na sekwencję. Pompuj jednak poziom BET do pięciu, a nagrody rosną proporcjonalnie, co pozwala wygrać do 1500 monet za zwycięstwo pięciu z nich.

Weekend w Vegas Betsoft można również odtwarzać na każdym telefonie komórkowym i tablecie z systemem Android, a także iPhone'ach i iPadach. Zanim zaczniesz grać w telefonie, musisz nacisnąć przycisk menu w lewym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do elementów sterujących zakładów. Po dostosowaniu zakładu możesz po prostu nacisnąć przycisk Spin, aby zacząć.

Weekend w rozgrywce Vegas i funkcjach bonusowych

Podczas wypoczynku Vegas zarobisz nagrody tylko wtedy, gdy trzy lub więcej pasujących symboli wylądują w sekwencji na trzech lub więcej sąsiednich rolkach, od lewej do prawej, niezależnie od ich pozycji. Każda podstawowa nagroda z gry, którą zbierasz podczas gry, można również podwoić funkcję hazardu, która umożliwia zakładanie pełnych wygranych lub 50% z nich na flip monety. Możesz uzyskać dostęp do tej funkcji za pomocą przycisku "podwójnego" obok sterowania spinem, który staje się aktywny dopiero po wypłaty.

Gdy symbole zaczną się kręcić, uważaj na trzy symbole postaci: Larry, Ben i Chris. Ci kumple pojawiają się jako symbole 3x1 nad pełną rolką i mogą płacić nagrody do 175 monet podczas gry za prawdziwą gotówkę, ale także wyzwalają główną rundę bonusową, gdy zbierane są trzy lub więcej tych samych symboli. Runda bonusowa zabierze Cię do Vegas Strip, gdzie będziesz trafić w kasyna, aby grać w gry i zdobyć nagrody pieniężne. Larry daje ci premię o wysokiej wariancji, podczas gdy Ben i Chris są mniej niestabilni, oferując zamiast tego funkcje w średnim i niskim poziomie. Wszystkie trzy symbole mogą również wywołać swobodę, gdy na ekranie pojawiają się dwa lub więcej z nich.

Jako ostateczna nagroda, szczelina oferuje również bonus 8, 12 lub 20 darmowych spin. Bonus darmowy spins mnoży wszelkie nagrody, które wygrywasz przez 2x, a także kończy się specjalną grą boczną kół, która jest rozgrywana na końcu rundy. Ta gra pozwala przejść przez trzy poziomy klasycznego koła pieniędzy, aby zdobyć większe i bardziej kuszące nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Podobnie jak wiele automatów Betsoft, weekend w Vegas został zaprojektowany tak, aby przyciągnąć różnorodnych graczy, od ryzykownych graczy i wysokich rolników po tych, którzy lubią stawiać małe. Jeśli lubisz szczeliny średniej wolności ze świetną historią i całym wyborem funkcji, które pomogą Ci zarobić gotówkę, będziesz chciał dodać tę grę do swojej listy. Z prawdziwymi nagrodami pieniężnymi, które mogą wynosić ogromne 1 210 500 punktów na rundę, ten szczelin.

Dla tych, którzy bardziej lubią grać w automaty o dużej wolności, Betsoft produkuje również kilka angażujących automatów, które mogą być bardziej ryzykowne, ale zdecydowanie mogą zapewnić większe wypłaty. Spinuj Blood Eternal, aby uzyskać przenośnę o tematyce horroru z niestabilnymi wypłatami, darmowymi gierami spinami i nagrodami do 965 520 monet. Możesz także wypróbować automat do gry Good Girl Bad Girl, jeśli chcesz grę wypełnioną premią z wbudowanym przełącznikiem zmienności i wypłatami, które wzrosną do 1 170 000 kredytów. Odwiedź nasze recenzowane kasyna online, aby znaleźć bardziej płatne automaty od Betsoft i innych popularnych dostawców gier i ciesz się różnorodnymi najlepszymi gier kasynowych online za darmo lub za prawdziwe pieniądze.

Powiązani partnerzy kasyna

Pimped
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bitten
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Gorgon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Huolong Valley
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds of Wonder
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Goes Wild
RTP:
98.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Volcano Riches
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni