Western Belles graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Podróż, dziki zachód

Recenzja automatu online Belles Western Belles

Yee Haw! Witamy w Wild West, który według filmów, telewizji i kultury popularnej był pełen twardych kowbojów i pięknych kobiet. Pierwsza część może być prawdziwa, ale nie jesteśmy tak pewni, że kobiety były tak atrakcyjne, jak panie przedstawione w gnieździe zachodniej Belles od IGT.

Ale nie narzekamy, ponieważ te symbole w stylu retro prowadzą do dodatkowych wygranych, gdy wylądują na 5 rolkach tego 40-linowego automatu. Slot Western Belles wykorzystał ogromne zapotrzebowanie na gry w oparciu o te ekscytujące czasy, pomagając temu automatu stać się jednym z największych hitów w zakresie IGT.

Coś innego, co napędzało slot Belles na takich wysokości. Niezależnie od sposobu na wybranie dostępu do gry Western Belles, odkryjesz, że te piękne panie mogą doprowadzić cię do nagród do 1000x swojego zakładu. To może być nawet 5000.00 Jeśli grasz na maksymalnych stawkach.

Gotowy do ponownego odwiedzenia na Wild West? Następnie załóżmy nasze czapki dziesięciu galonów i spotkaj się z dziewczynami z zachodniego Belles z IGT.

Western Belles Slot Controls and Confietup

Jedną z wielkich rzeczy w automatach do gier IGT jest łatwość ich ustawienia. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, ile chcesz postawić na każdy obrót rolki, używając prostych plus i minus przyciski. Opcje wahają się od 0.40 na spin do 200.00, z dużą ilością wyborów pomiędzy.

Istnieje jednak jedna niezwykła cecha maszyny do gnicia Western Belles, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze stawek. Jeśli stawiasz więcej niż 2.00 na spin, jeden losowy kołowrotek będzie wypełniony dzikim symbolem za każdym razem. Warto rozważyć przyjęcie tej opcji, ponieważ daje to znacznie większą szansę na wylądowanie zwycięzcy.

Gniazdo Western Belles z IGT zawiera kilka standardowych opcji sterowania, które można aktywować lub zignorować. Funkcja automatycznego obraca rolki samodzielnie bez konieczności zrobienia czegokolwiek, a tryb szybkiego spinu po prostu przyspiesza akcję.

Możesz oczywiście wybrać mobilne smartfony, tablety, komputery stacjonarne i laptopy, aby grać na automatach w Western Belles. Niektóre gniazda IGT znajdują się tylko w miejscach lądowych, ale aby dotrzeć do najszerszej możliwej publiczności, sprawiły, że ta gra w pełni kompatybilna z większością urządzeń, w tym te, które używają systemów operacyjnych iOS i Android.

Sprawdź wypłatę wypłat, aby zobaczyć, co wygrywasz za każdym razem, gdy wylądujesz 3, 4 lub 5 tego samego symbolu w linii płatnej od lewej do prawej. Podobnie jak wiele innych automatów, ta gra używa symboli karty do tworzenia kombinacji niższej wartości. Ale każdy został zaprojektowany w zachodnim stylu, więc dodają do motywu, który odciąga się od niego.

Western Belles rozgrywka i dodatkowe funkcje

Slot Western Belles wygląda jak wersja Dzikiego Zachodu z lat 50. XX wieku, w której kobiety Buxom w skąpych strojach zaśpiewały irytujące piosenki, gdy uderzyły w uda. Za rustykalną ramą efektu drewna, która otacza ramy efektu drewna, widać pustynne krajobraz i klasyczna melodia typu kowboja w tle.

Kowbojki, duży kapelusz i kilka zachodnich Belles wypłaca wyższe nagrody podczas przekraczania liniów wypłat. Uważaj na pocałunek szminki, ponieważ jest to dziki symbol, który może działać jak inni, tworząc dodatkowe zwycięskie kombinacje.

Jeśli aktywowałeś ułożone dziki, zamiast symbolu szminki, obraz Belle na pełnej wysokości wypełni rolkę. Jednak standardowy symbol dziki szminki nadal będzie w grze, więc nic nie tracisz.

Dzikie symbole nie będą w stanie zastąpić ikony bonusowej. Za każdym razem, gdy ten symbol, który wygląda jak znak nad salonem, ląduje w 3 lub więcej miejscach, zaczyna za darmo obroty. Chociaż zostaną przyznane tylko 5 darmowych gier, wszelkie zwycięstwa w tej rundzie są podwojone. Znajdziesz także dodatkowe dzikie symbole w rolkach, co ułatwia zdobycie zwycięstw.

Jeśli masz szczęście wylądować co najmniej 3 bonusowe symbole w dowolnym darmowym obrotu, do końca bieżącej rundy dodaje się 5 gier, do maksymalnie 225 obrotów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Slot Western Belles z IGT z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi stare filmy z dzikiego zachodu, takie jak te z Doris Day lub Hedy Lamar. Jeśli bardziej interesujesz się nowoczesnymi filmami, takimi jak Django Unchained lub The Hateful Eight, nadal powinieneś spojrzeć na tę popularną grę.

Urocza grafika to jedno, ale prawdziwe nagrody są dostarczane z ułożonymi dzikimi symbolami i dodatkowymi szansami na zdobycie dużych zwycięstw w darmowych obrotach. Ta gra o niskiej zmienności ma duży powrót do procentowego procentowy 96.33%, dając ci spory pęknięcie bicza w wygranych obrotach.

Znajdziesz szeroką gamę automatów tematycznych na Dzikim Zachodzie, ale oprócz zachodnich Belles, być może najpopularniejszym jest pistoler, od mikrogamji. Piękni bandyci zapełniają tę 5-linową, 20-liniową grę. Te niebezpieczne damki działają jak dzikie symbole, które potroczą wartość wszelkich linii, które pomagają stworzyć. Podczas rundy darmowych gier wszystkie nagrody są potroczone, a gra docelowa może prowadzić do ogromnych wypłat.

Pistoleras i zachodnie Belles dodają uroku niektórym z naszych zalecanych kasyn online. Spójrz na te przedstawione tutaj i weź sobie dodatkowe łupy, gdy dołączysz, domagając się ich specjalnych premii.

Powiązani partnerzy kasyna

Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropical Wilds
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Treasure Tracks
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Quest To The West
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rick and Morty Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni