Western Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Dziki Zachód

Recenzja automatów online w zachodniej części złota

Mikrogaming i Just For the Win dostarczyły kolejny najwyższej klasy szczelin. Jak każda dobra gra o tematyce zachodniej, kołowrotki w zachodnim złotym miejscu online znajdują się na dramatycznym pustynnym krajobrazie i jest odpowiednia ścieżka dźwiękowa w stylu banjo, która komplementuje wygląd.

Oprócz butów, czapki, pistoletów i bicza zobaczysz ikony paska srebrnego, 7s i złoty dziki symbol, który w razie potrzeby działa jak inne. Uważaj na odznakę szeryfa, ponieważ odblokowuje to respins, a Złote Horseshoe sprawi, że będziesz galopować w kierunku wielkiej wygranej.

Gracze w serwisach internetowych w Thetop mogą grać na komputerach PC, iOS, Windows i Android Mobiles. Ta gra ma szeroki wybór stawek w niektórych z najlepszych witryn kasynowych, które przenoszą zakres mikrogamji.

Jak grać w gniazdo zachodnim złotym automatem

Seria łatwych w użyciu przycisków sterujących siedzi po prawej stronie kołowrotków. Symbol chipów pokerowych otwiera opcje zakładów, od minimalnego zakładu 0.10 punktów do maksymalnego zakładu 25 na spin. Okrągłe strzałki wyzwala tryb autoblacji. Kliknij 3 małe kropki u góry, aby ujawnić ustawienia, kontrolę woluminu i wypłatę wypłat, w których widać mnożniki wygranych z każdego symbolu.

Musisz dopasować co najmniej 2 lub 3 identyczne symbole (w zależności od tego, które jest) w dowolnym z 40 linii z lewej, aby wygrać nagrodę. Jednak symbol rozproszenia podkowy płaci w dowolnej pozycji. 7s i dzikie symbole zwracają 30 -krotnie stawkę, gdy wypełniają linię, a buty i bicz płacą najmniej, po 1x.

Jest to gra o wysokiej zmienności, więc na dłuższą metę przygotuj się na stosunkowo długie serie utraty spinów. Ale wyższe niż przeciętne nagrody są jeszcze bardziej kuszące, gdy korzystasz z naszych bonusów kasyna online w. A gra ma uczciwy powrót do graczy (RTP) procent 96.12%.

Bezpłatne obroty i inne bonusy gier w zachodnich złotach

Podkowy są często postrzegane jako symbol szczęścia i zdecydowanie tak jest w przypadku zachodniej gry Gold Slots. Jeśli wylądujesz między 4 a 12 podkami w jednym obrotu, wygrywasz od 1x do 10 000 razy, co może zsumować aż 250 000 punktów na najwyższych stawkach.

Trzy symbole odznaki szeryfa na środkowych 3 rolkach zabierze Cię do darmowych obrotów. Zaczynasz dopiero od 3 obrotów, ale jeśli pojawią się jakieś podkowy, liczba gier bonusowych jest resetowana do 3. W tej rundzie podkowy są zbierane w mierniku, a spiny trwają, dopóki nie zebrasz 12 z nich, lub zobaczysz 3 darmowe gry bez pojawienia się podkowy.

Pod koniec rundy otrzymasz tę samą wypłatę od 1x do 10 000 razy. Czasami bezpłatne gry będą krótką funkcją, ale tylko 1 szczęśliwy podkowy, aby zdobyć dodatkowe spiny i wygraną co najmniej 1 -krotną zakład.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane w zachodnim złotym gnieździe, RTP i zmienność

10 000 razy Twój udział jest najbardziej. Przy maksymalnym poziomie BET 25 monet na spin składa się z maksymalnej wygranej w prawdziwych automatach pieniężnych wynoszących 250 000, co jest nieco mniej niż wiele innych gier. Ale wysoka zmienność i odpowiednio wysokie średnie zwroty 96.12% pomaga utrzymać ekscytujące rzeczy.

Nasz werdykt z zachodniej części gier online

Uwielbiamy automaty z motywem Wild West, a ta gra jest z pewnością przystojny przykład. Wygląda świetnie na platformach stacjonarnych i mobilnych i ma kilka przyjemnych tłumów, takich jak Wilds, pomagając ukończyć kombinacje i cenne bezpłatne obroty.

W praktyce symbole podkowy zwykle pojawiają się przynajmniej raz podczas bezpłatnych spin. Oczywiście dojście do punktu, w którym zbierasz 12 podkowy i 10 000 razy, jest również mało prawdopodobne, ale nadal jest to przyjemna funkcja z potencjałem ładnej nagrody na końcu.

Sprawdź maszynę do gniazda online Western Gold, a także szeroką gamę innych ze stajni mikrogaming. Nie zapomnij, aby zdobyć najlepsze oferty powitalne, kiedy się dołączysz.

Powiązani partnerzy kasyna

Remember Gulag
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
11 Enchanting Relics
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni