Wheel of Fortune Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
8 150 000 $.00
Motyw:
Luksusowy styl życia, programy telewizyjne/serial

Wheel of Fortune Megaways online Recenzja automatów online

Między 2 a 7 symbolami może pojawić się na dowolnym kołowrotku w dowolnym momencie w porze fortuny megaways z IGT. Z większą liczbą symboli łatwiej jest ustawić obrazy kart do gry, spłaty samochodu sportowego, złotej łodzi i prywatny odrzutowiec.

Rolek siedzą na scenie ozdobioną, aby wyglądać jak program telewizyjny, i jest to kolorowy widok na komputery PC, iOS, Android lub Windows Mobiles w górnych kasynach mobilnych, w towarzystwie żywej melodii.

Dziki symbol pomaga ukończyć zwycięstwa i rozszerza się losowo, aby wypełnić całe rolki. Jeśli słynne koło pojawia się w wystarczającej liczbie miejscach, nagrywa bezpłatne gry i spinki, aby ujawnić wiele megawysów. Liczba zwycięskich sposobów może rosnąć jeszcze bardziej podczas bezpłatnych obrotów i można zobaczyć 1 000 000 w grze, aby pomóc ci zdobyć ogromną wygraną do 80 1550 razy w całkowitym okresie.

Jak grać w Game w Game Slots of Fortune Megaways

Niezależnie od tego, czy uzyskujesz dostęp do Wheel of Fortune Megaways gry na komputerze lub telefonie komórkowym, te same proste elementy sterujące ułatwiają granie. Przyciski strzałek wyreguluj stawki od minimum 0.20 do maksymalnie 100.00 za spin na najwyższych miejscach online, co jest szerszym zakresem niż w większości megaways.

Karta okrągłych strzałek aktywuje tryb autobla. Ma to pełny podział tego, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy dopasujesz je przez sąsiednie bębny z lewej strony. Najcenniejszy odrzutowiec jest warty do 25 -krotnej twojego zakładu, z najmniej cenną ikoną karty warta zaledwie 0.4x.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do gry w fortuny

Dziki symbol działa jak inne, ale losowo, rozszerza się w górę i w dół, aby wypełnić całe rolki w funkcji megastacków. Zmieść koło symbolu fortuny w dowolnych 3, 4, 5 lub 6 miejscach na zdobycie 12, 14, 16 lub 18 darmowych spinów. Zanim zaczną obracasz koło, aby odblokować minimalną liczbę megawysów, a podobnie jak w przypadku gier podstawowych, łatwiej jest wygrać z większą liczbą symboli na rolkę.

Symbole rozszerzeń pojawiają się podczas rundy darmowych gier, przy czym każdy zastąpiła 2 symbole, jeden nad drugim. Daje to jeszcze więcej sposobów wygrania, a dzięki maksymalnie 10 symboli na rolkę będziesz mieć 1 milion sposobów na wyrównanie ich w celu uzyskania nagrody.

Ilekroć kołowrotek dociera do pełnych 10 wierszy, zapiera funkcję darmowych spin. Przetarte kołowrotki mogą również wypełniać megastacki dzikich symboli, z maksymalnie 2 stosami na spin.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty koła w grze w fortune megaways

Najwyższa nagroda to ogromna część 80 150x, czyli znacznie więcej niż większość gier może zaoferować, a 100.00, składa się z jednej z największych nagród online 8 150 000.00. Jest to gra o wysokiej zmienności i w dłuższej perspektywie zwraca się średnio 96.46% zakładów w nagrodach pieniężnych.

Nasze koło w formie megaways rating

Motyw pokazowy gier dzieli opinię, a niektórzy ludzie kochają jasne światła i ożywioną muzykę, podczas gdy inni chcą przebiegać milę. Ale daj koło fortuny megaways kilka obrotów, a nawet najbardziej cyniczne docenią ekscytującą rozgrywkę i potencjał naprawdę ogromnych nagród.

Podobnie jak w przypadku każdego miejsca za pomocą systemu Megaways, szanse na zdobycie wygranej znacznie wzrosną, gdy masz więcej symboli na rolkę, a liczba jest wybierana losowo przez oprogramowanie. Przy odrobinie szczęścia koło daje hojną minimalną liczbę megawysów w rundzie darmowych spinów i można mieć co najmniej 117 649 w tej funkcji, co powinno stworzyć wygraną po wygranej.

Weź koło fortuny megaways, aby obrócić się na komputerze IGT i kasynach mobilnych. Zawiera najlepsze kasyna online, z najlepszymi pakietami bonusowymi, właśnie tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chilli Pop
RTP:
95.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz Slot Review
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Basketball Star on Fire
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Wild Riches
RTP:
96.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki