Wheel Of Wonders graj online za darmo

Oprogramowanie:
Push Gaming
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
CA 4 723 300 $.00
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, magia, starożytny Egipt

Recenzja automatów online Wenders Online

Ustawienie koła Wonders Darmowe Gry Online Maszyna to starożytna pustynia, na której kamienna konstrukcja, koronowana rzeźbami byka i koni, zawiera sieć kafelków 6x6.

Gracze na najwyższych miejscach online mogą załadować go na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile. Gracze odkryją, że aktywne są tylko dolne 3 rzędy, z pierwszymi 3 wypełnionymi kruszonymi pozycjami symboli.

Zaczynają działać przy każdej wygranej, zwiększając liczbę sposobów ustawiania symboli podczas serii kaskad. Bonusowe koła wchodzą w grę, przyznając specjalne funkcje, dodatkowe dziki, mnożniki lub darmowe spiny rozgrywane na pełnej siatce 6x6. Może być do 46 656 sposobów wygrania.

Symbole obejmują litery starożytnego alfabetu, węża, ptaka i lwa oraz Sargon, pierwszy władca starożytnego imperium akadyjskiego.

Jak grać w kółko w automatach

Push Gaming Online Glots są zaprojektowane tak, aby były bardzo łatwe do konfiguracji i odtwarzania. Przycisk strzałki otwiera tabelę różnych opcji BET, a po prostu kliknij, aby umieścić zakład między 0.10 i 100 punktów na spin. Okrągły przycisk strzałki rozpoczyna opcję automatycznych obrotów, a siatka 9 małych kwadratów odblokowuje koło wonnach gier.

Musisz dopasować symbole wystarczającą liczbą bębnów od lewej, aby wygrać, ale nie ma znaczenia, na jakim rzędu wylądują, dopóki jest aktywny. Gdy wchodzą więcej pozycji symboli, mecze stają się bardziej prawdopodobne.

Symbole o najniższym płatności są warte między 0.1 i 1x Twój zakład, w zależności od liczby roli, na których wylądują. Lew o wysokiej wartości płaci między 1.5x i 40x Twój udział.

Wheel of Wonders Gra Game Bezpłatne spiny i inne funkcje specjalne

Symbole znikają po wygranej i nowej kaskadzie z góry, aby wypełnić luki. Jeśli to prowadzi do kolejnej wygranej, otrzymasz więcej kaskad. Dla każdej wygranej w serii 1 pozycja symboli na najniższym Inacji Row oświetla i wchodzi w grę.

Jeśli aktywujesz cały rząd, w tym, co gier push nazywa funkcją przywracania rolki, pojawia się koło bonusowe. To obraca się, aby zdobyć mnożniki wygrane od 1x do 5000x Twojego udziału, aktualizacji symboli, dodatkowych dzikich symboli lub dodatkowych pozycji symbolicznych.

To ułatwia kontynuowanie odblokowywania rolki, a gdy następny rząd jest aktywny, koło pojawia się ponownie, tym razem z dodaniem sekcji odnawialnej. To zamienia wszystkie niskie płatne symbole w te o wyższej wartości.

Wypełnij ostatni rząd, a masz 46 656 sposobów wygrania, a także ponowne pojawienie się koła. Teraz przyznaje bezpłatną rundę bonusową Spins, rozgrywaną na pełnych 6 rzędach wraz z mnożnikiem wygranym. Dostajesz tylko 5 gier bonusowych, ale przy tak wielu sposobach wygrania, to powinno wystarczyć, aby zdobyć nagrody. Możesz nawet odnieść rundę.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność w kółkach cudów

Dzięki największym mnożnikowi i najlepiej płatnym symbolom, możliwe jest wygranie ogromnego 47 233 razy, co jest kompletnym zakładem, co w najlepszym zakładzie jest maksymalną wygraną o wartości 4723 300 realnych kredytów na automatach pieniędzmi. Koło cudów to gra o dużej zmienności, więc osiągnięcie tej ogromnej wypłaty nie będzie łatwe. Średnie zwroty (RTP) wynoszą 96.5%, lepsze niż wiele gier o niższej wolności.

Koło Wonders Online Glot

Automaty tematyczne wokół starożytnych społeczeństw często przyciągają ogromne obserwacje. Łącząc temat z ekscytującą rozgrywką, powinno to być kolejny push gaming online hit online. Wysoka zmienność oznacza, że wygrane mogą być stosunkowo daleko od siebie, ale oznacza to również, że nagrody są dość hojne.

Po odblokowaniu całego rzędu z serii 5 kaskad, koło gwarantuje nagrodę gotówkową lub modyfikatorami, które dają szanse na zebranie zwycięstwa. W miarę otwarcia kolejnych wierszy, nagrody stają się coraz lepsze, a jednocześnie o wiele łatwiej jest stworzyć zwycięską kombinację.

Odkryj starożytny świat i zagraj w grę Wheel of Wonders Slots w najlepszych kasynach, które przenoszą gamę Push Gaming. Wszystkie nasze wybrane strony mają hojne oferty bonusowe kasyna online, czekając na rejestrację.

Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vampire Senpai
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Maya
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Saxon
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Zombie Carnival
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni