White Orchid graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
93.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, azjatycka

Recenzja automatu online białej orchidei

Wybierz się na podróż do krainy kolorowych kwiatów, majestatycznej dzikiej przyrody i pięknych ludzi. Białe gniazdo orchidei z IGT zawiera wszystkie te i więcej na 5 rolkach. Żywe różowe, fioletowe i białe kwiaty kadrują rolki, dzięki czemu jest to jeden z najjaśniejszych szczelin, jakie kiedykolwiek napotkaliśmy.

Slot Orchid Orchid Online to także jedna z najlepszych gier z IGT. Oszałamiającemu wyglądowi towarzyszy proste, ale satysfakcjonujące funkcje bonusowe, takie jak dzikie substancje i darmowe gry. Możesz cieszyć się wspaniałym wyglądem i atrakcyjnymi funkcjami na komputerze stacjonarnym, iOS lub Android Mobile w jednych z najlepszych kasyn online IGT.

W przeciwieństwie do wielu automatów, które mają stałą liczbę linii płacowych, masz niezwykłą opcję grania 40 linii lub stwierdzenia więcej, aby aktywować 1024 sposoby na wygraną format. To inny sposób, w jaki biała automat orchidei przyciągnął szeroką gamę graczy. Kolejną główną atrakcją jest szansa na zdobycie potencjalnych zwycięstw w wysokości 5000 monet lub 12 500.00 na najwyższych stawkach.

Czy znajdziesz bogactwa w tym tropikalnym raju? Przeczytaj naszą recenzję maszyny do gniazda orchidei, a następnie zakręć te piękne rolki w zalecanym kasynie.

Biała orchidea sterowa i konfiguracja

Pierwszym wyborem, który musisz dokonać, jest to, czy zagrać w biały slot orchideen z IGT jako grę 40-liniową, czy z 1024 sposobami. Jeśli wybierzesz opcję 40-liniową, wygrywasz nagrody, gdy 3 lub więcej pasujących symboli wyląduje na określonej linii płac od lewej do prawej. Z systemem 1024 sposobów symbole mogą znajdować się w dowolnej miejscach na sąsiednich bębnach z lewej.

Granie 40 linii kosztów od zaledwie 0.40 na spin, chociaż format 1024 sposobów będzie wymagał minimalnych stawek 0.80. Obie opcje są na szczycie 100.00 na spin. Jest to jednak gra średnia do wysokiej zmienności, więc różnica między wygranymi obrotami może być wyższa niż w wielu innych miejscach. Jest jednak w porządku, ponieważ wypłaty są zwykle wyższe, aby to zrekompensować.

Spójrz na wypłatę, aby zobaczyć pełne szczegóły tego, co każdy symbol wypłaca w różnych trybach gry. Wraz z symbolami karty gry niższej wartości znajdziesz jasnozieloną żabę, motyl i wspaniały Jaguar. Są one dość realistyczne i pomagają zrekompensować mniej niż pomysłowe użycie obrazów kart do gry.

Miejscowi płacą jednak największe nagrody. Przystojny mężczyzna i piękna kobieta wyglądają jak zawodnicy na Love Island. Kobieta jest najcenniejsza, płacąc do 5000 razy na linii, czyli 500 monet, w zależności od wybranego formatu.

Oczywiście wszystkie wypłaty i funkcje pozostają takie same, niezależnie od tego, czy grasz w biały automat orchidei na komputerach stacjonarnych, smartfonach lub tabletach z Android. Jasne kolory wyglądają równie dobrze na ekranie dowolnego rozmiaru. W przeciwieństwie do wielu gier, które bombardują cię irytującymi jinglesami i sygnami dźwiękowymi, ścieżka dźwiękowa do White Orchid jest w rzeczywistości bardzo atrakcyjna.

Oprócz opcji gry na wielu urządzeniach, z szerokim zakresem BET i w różnych trybach, masz kilka innych podstawowych opcji sterowania. Można ustawić funkcję autoodplay, aby uruchomić do 100 spinów, a także można dostosować jakość grafiki, aby rozgrywka pozostaje płynna, nawet jeśli połączenie internetowe jest słabe.

Biała rozgrywka orchidei i funkcje bonusowe

Logo gry jest dzikim symbolem i chociaż tak naprawdę nie jest nic warte samodzielnie, przekonasz się, że jest bardzo przydatne w ukończeniu zwycięskich sekwencji, gdy ląduje we właściwych miejscach. Główna funkcja bonusowej maszyny do gniazda orchidei jest uruchamiana, gdy zobaczysz obraz białej orchidei w co najmniej 2 miejscach na środkowej kołowrotku.

Jeśli widać tylko 2 storczyki, wywołują 10 darmowych spin. Czaszki używają standardowej mieszanki symboli podczas bezpłatnych spin.

Z drugiej strony możesz w kółko odsunąć bezpłatne gry, jeśli więcej storczyków wyląduje na środkowym kołowrotku, potencjalnie do maksymalnie 150 obrotów łącznie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

To jedna z najbardziej atrakcyjnych automatów, które zobaczysz. Uderzająca kolorystyka wyróżnia się na tle innych miejsc o tematyce tropikalnej, a uspokajająca ścieżka dźwiękowa z pewnością sprawi, że będzie to relaksująca gra do gry.

Chociaż dodatkowe funkcje są niczym, czego wcześniej nie widzieliśmy w niezliczonych automatach, jest coś do powiedzenia na temat gier ze znanym zestawem dodatków. Rzeczywista różnica polega na tym, że możesz zagrać w gniazdo białego orchidei z 40 linkami lub 1024 sposobami. Stawki są wyższe, gdy grasz na 1024 sposoby, ale średnia zmienność i ogólna RTP 95.03% pozostaje w obu trybach.

Każdy, kto szuka gniazda botanicznego z kilkoma nietypowymi bonusami, powinien spojrzeć na kwiaty, od Netent. Ta gra w stylu kreskówek ma mięsożerne rośliny na 5 rolkach i 30 wypłatach. Symbole występują w pojedynczych i podwójnych formatach, co może prowadzić do wysoko płatnych linii 10 dopasowanych symboli pojawiających się. Wywołaj funkcję darmowych spinów i możesz wygrać 15 000 razy swój zakład, gdy te cenne kwiaty ustawiają się w zgrabnym rzędzie.

Posaduj się na dowolnym z naszych zalecanych kasyna online i ciesz się tymi gierami z hojnymi pakietami bonusowymi, które mogą dodać wiele funduszy bonusowych do twojego salda otwarcia.

Powiązani partnerzy kasyna

Cash Noire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Man of Steel
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Buffalo Thunder Slot Review
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Champions of Mithrune
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Coyote Moon
RTP:
93.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni