Wild Beach Party graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Podróż, tropikalna wyspa

Recenzja autostrady na przyjęciu Wild Beach

W wkrótce. Szczerze mówiąc, niewiele z nich uda się być, ale niezależnie od tego, że wszyscy badzimy na fajną i dziką imprezę plażową. Właśnie tego potrzebuje świat w tych bardzo niepewnych czasach, a jeśli nie możesz sobie pozwolić na jedną taką imprezę, możesz cieszyć się nią praktycznie w najnowszym automatu Pragmatic Play.

Wild Beach Party może być twoim biletem na… cóż, Wild Beach Party tego lata, jeśli uda ci się trafić w najlepsze nagrody. Klaster o tematyce plażowej płaci grę w automatach, ma RTP 96.53% w połączeniu z wysoką wariancją. Podobnie jak w przypadku wszystkich gniazd klastrów, ten płaci najwięcej za największe klastry. Jeśli masz szczęście wylądować na 15 lub więcej składek, na pewno będziesz w siódmym niebie.

Gniazdo ma wszystkie oznaczenia świetnego pragmatycznego wydania gry i może dostarczyć wygrane do 5000 razy. Możesz wypróbować za darmo lub zagrać za prawdziwymi pieniędzmi w dowolnym pragmatycznym kasynie.

Jak grać w gniazdo przyjęcia Wild Beach

Dzikie miejsce na plaży ma trochę mangi, dzięki dziewczynie, która ma na ekranie Splash. Można ją również zobaczyć w bikini flankując róelki po prawej. Na rolkach zobaczysz mnóstwo owoców tropikalnych na siatce 7x7, które korzystają z silnika klastra.

Wild Beach Party wcale nie jest skomplikowane do gry. Wszystkie elementy sterujące są w ich zwykłych miejscach, więc nie powinieneś mieć problemów z grą w grę. To zabawne i satysfakcjonujące i osadzone w tropikalnym raju z imprezą, która dopiero się zaczyna. Odbędzie się, gdy osiągniesz większe i większe klastry, ale zanim to zrobisz, musisz umieścić zakład.

Twoje opcje wahają się od 0.20 do 20.00 na spin, typowe dla klastrów płaci gniazda na najwyższych miejscach online. Główną cechą na imprezie Wild Beach są kaskady. Wszyscy wiemy, jak działają - każde zwycięskie symbole klastrów są zastępowane nowymi, potencjalnie powodując nowe zwycięskie kaskady. Mogą trwać wiecznie, dopóki są zwycięskie symbole uderzające w siatkę.

Dzikie symbole z mnożnikiem x2 mogą uderzać losowo. Gdy jest używany w wygranej, dziki zniknie. Jednak może później ponownie pojawić się w sekwencji upadku, tym razem z wyższym mnożnikiem (do x256). Mnożnik podwaja rozmiar dla każdej wygranej. Kilka mnożników może być częścią pojedynczej wygranej ze łącznymi wartościami.

Bonusy na imprezę Wild Beach i darmowe spiny

Oprócz losowego dzikiego mnożnika i upadków, szczelin. Jest uruchamiany przez 3-7 rozpraszaczy, które nagradzają 10-25 darmowych spinów i natychmiastową nagrodę pieniężną 3-100x. Runda bonusowa gra głównie jak gra podstawowa z jednym godnym uwagi wyjątkiem - Random Wild ma początkowe mnożnik X3, który może wzrosnąć jak X729, jeśli masz szczęście.

Wszystkie mechaniki są takie same jak w grze podstawowej, ale potrójny mnożnik początkowy naprawdę robi różnicę. Ponadto możesz otrzymać 5 dodatkowych obrotów, jeśli wylądujesz 3 lub więcej rozproszeń. Z Tumbles i różnorodnym potencjalnym potencjałem klastra opłaca silnika, w krótkim czasie uruchomisz tę dziką imprezę plażową.

Jeśli nie lubisz czekać na lądowanie, możesz kupić drogę do rundy bonusowej. To odłoży Cię z powrotem na 100x zakład, ale uzyskasz natychmiastowy dostęp do bezpłatnych spinów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Dzikie przyjęcie na plażę maksymalną wygraną, zmienność i RTP

Maksymalna wygrana, którą możesz osiągnąć w gnieździe imprezowej Wild Beach, to 5000 razy. To jest szczelina o wysokiej wariancji, więc możesz spodziewać się kilku suchych zaklęć. Jeśli chodzi o RTP, jest idealnie połączony z wysoką wariancją w 96.53%.

Podsumowanie gniazda na imprezę Wild Beach i podobne automaty

Wild Beach Party to szalona zabawna klaster wypłaca jazdę w tropikalnym raju. Miesza klasyczne symbole owoców z nowoczesnym silnikiem i dodaje trochę mangi w miksie. Połączenie jest zbyt atrakcyjne, aby je przegapić, więc przygotuj koktajle i ciesz się fiestą na rolkach.

Jeśli szukasz podobnych automatów, przychodzi mi na myśl, jest Spina Colada Spinomenal. Inne automaty, które możemy polecić, to Fruit Party 2 autorstwa Pragmatic Play i Candy Island Princess by Play'n Go, grywalna w najlepszych kasynach online.

Które studio wydało gniazdo Wild Beach Party?

Dzienne miejsce na plaży zostało wydane przez Pragmatic Play. Jest to jedno z najpopularniejszych studiów w branży, po wydaniu hitów takich jak Big Bass Bonanza.

What's the Wild Beach Party Party RTP?

RTP jest ustawiony na dość wysokie 96.53%. Jest nieco wyższy niż średnia dla bardzo niestabilnych szczelin, które kochaliśmy.

To dzika impreza plażowa, bardzo niestabilna gra na automatach?

Tak to jest. Większość gniazda klastrów jest bardzo niestabilna, więc możesz spodziewać się kilku suchych biegów. Z tego powodu najlepiej powstrzymać się od maksymalnego rozegrania swoich zakładów.

Czy mogę zagrać w gniazdo Wild Beach Party za darmo?

Tak, możesz. Demo automatu jest dostępne we wszystkich pragmatycznych kasynach. Niestety, nie dla brytyjskich fanów automatów, którzy nie mogą grać za darmo z powodu przepisów.

To dzika impreza plażowa A Megaways Slot?

Nie, to nie jest. Wild Beach Party wykorzystuje zupełnie inny silnik o nazwie klaster opłaca się, który opiera się na wyskakowaniu dużych klastrów symboli dla największych wygranych zamiast silnika modyfikującego kołowrotek.

Jak działa impreza Wild Beach Party?

Omarnowanie są powszechną cechą klastra płace szczelin. Ilekroć powstaje zwycięstwo, wyskakują zwycięskie symbole, a nowe będą miały miejsce, w końcu tworząc nowe zwycięstwa.

Jak zdobyć dziki mnożnik na imprezie Wild Beach?

Nie możesz istnieć dziki losowy mnożnik. Może w dowolnym momencie uderzać w rolki, podwajając wielkość dla każdej wygranej.

Jak wygrać duże miejsce na imprezę Wild Beach?

Wygrana Big będzie wymagała odrobiny pomocy dzikiego multiplora. Jak wspomniano, ta funkcja jest całkowicie losowa, ale może wzrosnąć tak wysoko jak x729 w rundzie bonusowej.

To dzika impreza plażowa to dobra gra na automatach?

Tak to jest. Uwielbiamy klaster płaci automaty i tematy tropikalne, więc każdy, kto jest fanem przyjęć z dzikiej plaży, też to pokocha.

, Kiedy wydano gniazdo Wild Beach Party?

Dziedzisko imprezowe Wild Beach zostało wydane 10 marca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Vegas Joker
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame of Fortune
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miami Nights
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Magic Fruits
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Incan Adventure
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ooh Aah Dracula
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Kingdom
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni