Wild Depths graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Podwodny

Recenzja automatów online dzikich głębokości

Kolorowe kreskówkowe ryby, ostrygi i rozgwiazda pojawiają się na szpach online w grochu. Jest to gra kompatybilna z pulpitą i mobilną od Pragmatic Play, która ma wysoką zmienność i średni zwrot 96.48%.

Zagraj w gniazdo dzikich głębokości, a znajdziesz dzikie symbole multiplora, które wznoszą się jak bąbelki w grze, dając dodatkowe szanse na wygraną. Wiele Wilds połączy swoje wartości dla większych wypłat. Istnieje fantastyczne bezpłatne obroty, w których te wędrujące dziki wywołują respins z rosnącymi mnożnikami, i tutaj możesz osiągnąć maksymalną wygraną na 10 000 razy swój zakład.

Zanurz się w naszych zatwierdzonych pragmatycznych kasynach na komputerze, Android, iOS lub Windows Mobile Today.

Jak grać w gniazdo dzikich głębokości

Jest ślad znalezienia Nemo w stylu. Kolory i animacje używane tutaj, a urocze stworzenia morskie pojawiają się na 5 rolkach i 40 wypłatach. Niebieskie, złote i żółte kreskówkowe ryby płacą najwyższe nagrody, podczas gdy morskie wygrane w środkowej części, a symbole kart w stylu bąbelków wypełniają rolki.

Niektóre z ładnych akcentów obejmują rybę wiejącej na rurce, aby zakręcić rolki, koralowce delikatnie machające w prądu i przyjemną ścieżkę dźwiękową Calypso.

Z dostępnym zakresem zakładów 0.20, do 100.00 Na naszych zalecanych witrynach kasyna online jest to gra, która pasuje zarówno do zawodników zwykłych, jak i wyższych. Aby rozpocząć, dotknij zakładek plus lub minus po obu stronach przycisku wirowania, a następnie wybierz poziom zakładu i wartość monety.

Spójrz na wypłatę wypłat, osiągnięte za pomocą przycisku "I", aby zobaczyć, jak działają funkcje specjalne i ile wygrasz z każdego symbolu, gdy wystarczające przykłady tego samego rodzaju przecinają linię od lewej. Najcenniejsza ryba płaci 1.5x, 5x i 20x, gdy wyląduje na 3, 4 lub wszystkich 5 pozycjach na linii płac.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów

Dziki symbol ma kluczowe znaczenie dla dodatkowych funkcji. Może stanowić inne symbole, które pomogą w ukończeniu kombinacji, ale także podwaja wypłatę, jeśli jest to część wygranej. Jeśli zaangażowanych jest kilka dzikich, ich mnożniki łączą.

Funkcja wędrująca dzika widzi wszystkie dzikie symbole, niezależnie od tego, czy są w wygranej, czy nie, przesuń o jeden rząd w górę, aż znikną na szczycie kołowrotka. Daje to dodatkowe szanse na utworzenie zwycięskich kombinacji, przez kilka kolejnych spinów.

Symbol rozproszenia ostrygi i perłowej w 3, 4 lub 5 miejscach płaci 2x, 15x lub 100 -krotnie twoje zakłady. Następnie zbierasz odpowiednio 6, 9 lub 12 darmowych spin.

Za każdym razem, gdy pojawia się dziki mnożnik, wciąż porusza się w górę rzędu na raz, ale teraz jest w trakcie wolnych rentgenów. To, co sprawia, że ta runda jest jeszcze lepsza, to rosnący mnożnik, który wzrasta o 1x na każdym respicie, resetując się tylko wtedy, gdy wszystkie dzikie wychodzą z.

Wszelkie 3 rozproszenia lądowania w bezpłatnej grze dodają 5 kolejnych obrotów do całości, bez ustalonego limitu tego, ile razy może się to zdarzyć.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dzikie głębokości maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Jeśli wygrasz w sumie 10 000 razy swój zakład w trakcie bezpłatnych gier i respins, runda automatycznie dobiega końca. Szczęśliwi gracze, którzy osiągnęli ten cel w maksymalnym stawce, wygra 1 000 000.00 w tym scenariuszu.

Dzikie głębokości to maszyna do gniazda o wysokiej zmienności, z powrót do procentowego procentowego graczy 96.48%.

Zamknięcie przemyśleń na temat dzikich głębokości

Wesołe symbole i animacje spodobają się każdemu, kto lubi podwodne automaty lub kreskówki. Zanurz się głębiej w rozgrywkę, a ty ujawniasz ekscytujące dodatki, a dzikie mnożniki zwiększają zwycięstwa o 2x lub łączą się z nagrodami do zwiększenia przez 4x, 8x, a nawet 16x. Będziesz chciał je zobaczyć w dolnym rzędzie, aby jak najlepiej wykorzystać funkcję Roaming Wilds, ponieważ dziki w górnym rzędzie od razu wyjdą z pola widzenia.

Przy odrobinie szczęścia możesz przedłużyć rundę darmowych obrotów na znacznie więcej gier niż początkowe 6, 9 lub 12. Respins i rosnące mnożniki z wędrujących dziczych może prowadzić do ogromnych wypłat w tej rundzie. Zobacz, jak to działa dla siebie w naszych najlepszych kasynach online.

Pragmatyczne gry w automaty do gry

Gdzie powinienem grać w gniazdo dzikich głębokości?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, które mają gniazdo dzikich głębokości w swoim zakresie. Znajdziesz duży wybór gier, hojnych ofert bonusowych, doskonałej obsługi klienta i bezpieczeństwa.

Czy gniazdo internetowe dzikich głębokości ma bezpłatną funkcję bonusu spinów?

Dowolne symbole Oyster i Pearl Pearl Symbols na rolkach dzikich głębokości, przyznaje 6, 9 lub 12 darmowych obrotów w tej kolejności. Wędrujące dzikie zwiększają mnożniki i wyzwalają respins w trakcie rundy, co może prowadzić do dużych wygranych w całym.

, Jaka jest funkcja roaming dzikich gniazda gniazda głębokości?

Dziki symbol dzikich głębin działa jak inni, aby ukończyć zwycięstwa. Porusza się również w górę rzędu na raz, aż wyjdzie z pola widzenia, a ta funkcja Roaming Wilds daje dodatkowe szanse na wygraną. Wilds są również wyposażone w mnożniki zastosowane do wszelkich zwycięstw, które pomagają ukończyć.

Ile linii wypłat ma gniazdo dzikich głębokości?

40 liniów wypłat przecinają 5 rolki gniazda głębokich głębokości. Aby wygrać, musisz wylądować 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli na linii płac, zaczynając od lewej. Dzikie symbole mogą pomóc, zastępując innych, a symbol rozproszenia płaci w dowolnej miejscach.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda na dzikie głębokości?

Przeczytaj tutaj o aplikacjach kasyn online, aby zobaczyć, które z nich są najlepsze. Pobierz aplikację kasynową na telefon komórkowy, a możesz dotrzeć do gniazda dzikich głębokości lub innych gier, za pomocą dotknięcia na ekranie.

Powinienem zawsze postawić maksimum na grę szczeliny dzikich głębokości?

, Aby osiągnąć potencjalną maksymalną wygraną 1 000 000.00 z gniazda dzikich głębokości, musisz grać na maksymalnym stawce 100.00. Ale graj na tym poziomie tylko wtedy, gdy jest w twoim budżecie. Minimum to tylko 0.10 na każdym obrotu.

To gniazdo dzikich głębokości kompatybilnych z telefonami komórkowymi?

Możesz grać w gniazda dzikich głębokości na komputerach stacjonarnych i mobilnych na naszych ulubionych kasynach. Działa na iPhone'ach, iPadach, Androidzie oraz telefonach i tabletach z systemem Windows oraz ma ten sam styl, funkcje i rozgrywkę na wszystkich urządzeniach.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda dzikich głębokości?

Istnieje duży wybór gier o podobnym stylu do gniazda dzikich głębokości w najlepszych miejscach. Możesz odkrywać głębokości w automatach takich jak Golden Fish Tank, z Yggdrasil Gaming, Razor Shark, przez grę push i głębokie zejście, z relaksu gier.

Który deweloper sprawia, że gniazdo online?

Szalone gniazdo głębokości jest częścią pragmatycznej gamy. Inni z tego dewelopera to Power of Thor Megaways, tajemnice magika, Gates of Valhalla i Fortune of Giza. To tylko kilka przykładów ich obszernej biblioteki.

, Kiedy wystrzelono maszynę do gniazda dzikich głębokości?

Pragmatic Play wystrzelił gniazdo Wild Deepths 13 stycznia 2022 r.
Legend of Hydra
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Reels of Gold
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Star Knockout Ultra Gamble
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleo’s Wish
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Banker
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Cabin Crashers
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 2 214 400 $.00
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni