Wild Diamonds graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Recenzja automatów online dzikich diamentów

Wild Diamonds autorstwa Amatic Siles the Old z nowym, wydobywając nowoczesną grę z retro zwrotem akcji. Obsługuje kategorię tradycyjnych miejsc owocowych z podstawowym i znanym układem. Nostalgiczna grafika, taka jak 7, bary i owoce ozdobić rolki na lśniącym fioletowym tle. To uproszczone gniazdo jest dostępne na urządzeniach komputerowych, tabletu i urządzeń mobilnych. Możesz wygrać do 200 000 monet, jeśli zagrasz w gnieździe Wild Diamonds w najlepszych miejscach online. Z ekscytującą funkcją hazardu, która może być mnożona przez twoje wygrane do 4 razy- ta gra 5x3 z 10 liniami wynagrodzeń zabierze Cię w pełną przygód podróż w dół pamięci. Kontynuuj czytanie wszystkich informacji wewnętrznych, które musisz wiedzieć.

Jak grać w dzikie diamenty online

Wild Diamonds oferuje prosty układ z podstawowymi, ale ekscytującymi funkcjami. 10 liniów wypłat jest ustalonych, co oznacza, że musisz po prostu wybrać zakład. Naciśnij przycisk "BET" na dole ekranu, aby wybrać zakład od 10 do 1000 monet. Ten zakres pozwala dostosować rozmiar zakładu zgodnie z bankrollem. Uderz "Start" lub "Autourlay", aby wygrać 200 000 monet.

Obróć rolki i kopalnia dla diamentów na urządzeniach komputerowych lub mobilnych. Gra mobilna Wild Diamonds jest kompatybilna na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym urządzeniach Apple i Android. Pozwala na ryzyko i grać wygraną w grze ryzyka. Regulowaną funkcję automatycznej dolnej można znaleźć w lewym dolnym rogu ekranu. Dostępne jest menu, w którym można znaleźć informacje dotyczące kwoty wypłat i wygranych dla każdego symbolu.

Funkcje i bonusy dzikich diamentów

Celem gry jest ustawianie symboli w wygranych kombinacjach, ponieważ nie ma wiele pod względem dodatkowych funkcji. Otrzymasz do 10 000 monet, jeśli uda ci się utworzyć zwycięską linię soczystych pomarańczy, cytryn, śliwek lub wiśni. Te kuszące winogrona i melony mogą nagrodzić do 20 000 monet, a do 25 000 monet oferuje zwycięską kombinację dzwonków lub pojedynczych barów. Wyższe opłacające symbole obejmują 7 i podwójne paski, które mogą nagrodzić ogromne 50 000 monet w jednym obrotu. Gwiazda serialu i jest diamentem. Błyszczący fioletowy diament działa jak dziki i może zastąpić inne symbole, tworząc zwycięskie linie. Jeśli masz naprawdę szczęście i wylądujesz 5 diamentów na jednej linii płac, wygrasz główną nagrodę aż 200 000 monet.

Wild Diamonds oferuje jedną unikalną funkcję w postaci funkcji hazardowej. Możesz pomnożyć swoje wygrane do 2 razy, jeśli poprawnie odgadasz kolor karty gry. Twoje wygrane można dalej pomnożyć do 4 razy, jeśli poprawnie zgadujesz, czy karta to serca, piki, diamenty czy kluby.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wild Diamonds Maksimum Win, RTP i zmienność

Szybka akcja gniazda dzikich diamentów może spowodować 200 000 monety jackpot. Ta gra średniej wariancji oferuje RTP 97%.

Werdykt dzikich diamentów i podobne automaty online

Wild Diamonds to świetne miejsce dla graczy, którzy lubią szybką akcję bez przerw z bonusowych rund. Łatwość użytkowania i proste projektowanie sprawia, że dzikie diamenty są gniazdem Diamonds autorstwa Amatic. Możesz się dobrze bawić, grając dzikie diamenty w trybie darmowej gry, ale gra za prawdziwe pieniądze może nagrodzić wygrane, zaczynając od 10 000 monet do soczystej 200 000 monet.

W przypadku graczy, którzy wolą rundy bonusowe, Amatic ma mnóstwo gier do wypróbowania. Obejmuje to tytuły takie jak Wild Shark, powstanie Phoenix i Wolf Moon. Jeśli lubisz szybkość szybkiego gry, takie jak dzikie diamenty, sprawdź podobne szczeliny według Amatica jak gorąca dwadzieścia i wszystkie sposoby owoce. Pamiętaj, aby odwiedzić naszą listę najlepiej zalecanych kasyn online, które gwarantują nagradzanie Ci mile widzianą bonus i mnóstwo bezpłatnych spins.

Powiązani partnerzy kasyna

9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
4 Diamond Blues Megaways
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Go Wild
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Majestic Safari
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Diamond
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Shop Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki