Wild Drops graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
96 800 $.00
Motyw:
Klejnoty

Recenzja automatu online Wild Drops

Przygotuj się na przygodę wydobywczą, daleko poniżej powierzchni ziemi, gdzie czekają cenne klejnoty. Nowy automat Betsoft, Wild Drops, jest pełen cudów i niekończących się okazji do znalezienia błyszczących kamieni szlachetnych i ukrytych skarbów.

Jak zobaczysz z tej recenzji Wild Drops, automat oferuje 5 rolki i 16 liniów wypłat w 8 rzędach. Istnieje kilka ekscytujących funkcji, które mogą pomóc w osiągnięciu doskonałego potencjału wypłaty, takich jak darmowe spiny i w pełni dzikie rolki. Gotowy do wydobywania klejnotów?

Jak grać w szczelinę Wild Drops

Podobnie jak wszystkie gry na automatach Betsoft, Wild Drops to prawdziwe arcydzieło pod względem grafiki i efektów wizualnych. Wygląda całkiem magicznie, niezależnie od tego, czy ładujesz go na komputery stacjonarne, czy mobilne.

Widzisz kopalnię w tle, ze szlakiem wózka pod siecią. Ogromna siatka znajduje się na środku ekranu, a po prawej stronie znajduje się miernik. Przyciski sterujące są poniżej.

Najpierw widzisz przycisk trzech kropek. Po naciśnięciu widać opcje, automatyczne opłatę, wypłatę i reguły, a na dole przycisk "Wróć", głośnik, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki, przycisk Ustawienia, przycisk automatycznej, "The" Ja "przycisk to twój skrót do wypłaty i"?"Przycisk, który przenosi Cię do zasad gry.

Teraz, w Paytable, zobaczysz złotego dzikiego jako najlepiej płatnego symbolu, dając 25x stawkę dla kombinacji 5-z kinków, a także osiem kamieni szlachetnych w różnych kolorach, żółtych, pomarańczowych, różowych, różowej, różowej, różowej, różowej, różowej, różowej, różowej fioletowy, niebieski, turkusowy, zielony i srebrny. Rozproszenia to złote symbole bonusowe.

Poniżej siatki zobaczysz wyświetlacz równowagi, przyciski - i +, w których możesz zwiększyć lub zmniejszyć zakład, z 0.20 do 22 punktów oraz przyciski autoodplay i odtwarzania.

Funkcje bonusowe dzikich kropli i darmowe spiny

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o dzikich kroplach, jest to, że na każdym obrotu siatka jest wypełniona klejnotami. Dopasuj 3 lub więcej z nich od lewej do prawej na dowolnej linii poziomej, a otrzymasz zwycięską kombinację, która jest usuwana z siatki. Nowe klejnoty spadają pionowo, aby wypełnić puste przestrzenie. Kaskady trwają, dopóki nie wyczyścisz siatki lub nie tworzysz nowych zwycięskich kombinacji. Jeśli wyczyścisz siatkę w jednym obrotu, otrzymasz 5 -krotną bonus do wygranej podstawy!

Pod klejnotami są losowo zlokalizowane symbole bonus. Zbierz 5 bonusowych symboli, usuwając klejnoty na szpule w jednym obrotu, a wycofujesz rundę premiery Wild Drops. Dostajesz 5 darmowych spinów, a twoje postępy będą śledzone w mierniku po prawej stronie.

Na każdym darmowym obrotach będzie centralna kolumna, w której lądują gwarantowane dziczy. Jeśli w pełni wyczyścisz siatkę podczas bezpłatnych spinów, otrzymasz mnożnik bonus!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Wild Drops RTP, zmienność i maksymalny potencjał wypłat

Betsoft zwykle tworzy wysoce niestabilne szczeliny, więc nie powinno dziwić, że dzikie krople są również wysokie w skali zmienności. Jest to automat, który jest wyposażony w RTP 96.11% i potencjał wypłaty 4400 razy udział w wszystkich najlepszych miejscach online.

Biorąc pod uwagę, że max zakład, który możesz umieścić na każdym obrotu, wynosi 22 kredyty, maksymalny, który możesz wygrać, to 88 000 punktów. W przypadku bardzo niestabilnego szczelin z dość niskim zakładem maksymalnym, ta wypłata jest więcej niż niesamowita!

Werdykt dzikich kropli i podobne szczeliny

Jeśli wolisz grać w automatach z klejnotami, wiesz, że masz mnóstwo automatów o tematyce klejnotów do wypróbowania kasyn, takich jak klejnoty Infinity Reels autorstwa Reelplay i Gems Bonanza przez pragmatyczną zabawę. Wiesz jednak, że gry Betsoft to jedne z najbardziej ekscytujących, pięknie wyglądających i satysfakcjonujących automatów. Dlatego, jeśli za miejsce inspirowane klejnotem, upewnij się, że spróbujesz dzikich kropli, ponieważ to naprawdę coś. Za tak niski maksymalny zakład, jak 22 kredyty, możesz wygrać 88 000 punktów, gdy najmniej się tego spodziewasz.

, Który utworzył gniazdo Wild Drops?

Wild Drops został stworzony przez wiodącego programistę hazardu online Betsoft.

Jaka jest maksymalna wypłata w gnieździe dzikich kropli?

Max możesz wygrać grę w grę dzikich kropl. Oznacza to, że jeśli zagrasz go dla MAX WASTER 22 CRECTIONS, możesz wygrać 88 000 punktów kredytów.

, Które automaty online są podobne do dzikich kropli?

Gems Infinity Reels autorstwa Reelplay i klejnoty Bonanza przez pragmatyczną zabawę to tylko niektóre inne miejsca inspirowane klejnotami, które są podobne do dzikich kropli, ale istnieje niezliczona ilość automatów, które oferują ten sam temat.

Jaki jest RTP w gnieździe online Wild Drops?

Wild Drops oferuje średni RTP 96.11%.

Kiedy data premiery gniazda dzikich kropli?

Data premiery gniazda Wild Drops to 29 lipca 2021.

Czy dzikie krople gniazda są wyposażone w darmowe spiny?

TAk. Wykonujesz 5 darmowych spinów za każdym razem, gdy ujawniasz pięć ukrytych symboli bonusowych poniżej klejnotów.

Czy wszystkie zwycięskie kombinacje płacą w obie strony?

Nie. W rzeczywistości tylko 5-z zwycięstw płacą w obie strony, drugie zwycięstwa płacą w jednym kierunku, za poziomo sąsiadujące.

Powinienem zawsze postawić kwotę zakładu maksymalnego na szczelinie dzikich kropli?

Dlaczego nie? Maksymalny zakład automatów wynosi 22 punktów, a jego potencjał maksymalny wynosi 4400 razy. Dlaczego nie postawić raczej niskiego 22 punktów Max Wager, kiedy wygrasz 88 000 punktów za to?

Ile linii płac oferuje gniazdo dzikie krople?

Wild Drops oferuje 16 linii płacowych w 8 rzędach i 5 rolki.
Jaguar SuperWays
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twisted Sister
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nero's Fortune
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bee Hive Bonanza
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frankie Dettori's Magic Seven
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki