Wild Heist at Peacock Manor graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
850 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, gliny i rabusie

Thunderkick Wild Wsel w Peacock Manor Slot Review

Wejdź w buty najbardziej ryzykownych złodziei na świecie w dzikim napadzie Thunderkicka w Peacock Manor Slot i pozwól sobie doświadczyć, jak satysfakcjonujące może być życie profesjonalnego napadu.

Dostępne zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach, Wild napad w Peacock Manor autor: Thunderkick został zbudowany dla współczesnego gracza, który szuka atrakcyjnych bonusów, które można cieszyć w podróży. Dzięki bezpłatnej grze bonusowej spins, która pozwala zdobyć wielkie mnożniki wygrane i dodatkowe obroty, ale także tajemnicze nagrody, takie jak spacery i respins, ta gra ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby zamienić zakład w ekscytującą wypłatę.

Jak grać dziki napady w Peacock Manor Darmowe Gry Online

Jak każdy inny automat z Thunderkick, Wild Welist w Peacock Manor oferuje łatwe wrażenia z gry, które wynika z minimalistycznego zestawu kontroli. Rozpocznij sesję, dostosowując zakład za pomocą przycisku układu w prawym dolnym rogu. Możesz wybrać między 14 dostępnymi rozmiarami zakładów, od minimum 0.10 punktów na maksymalny zakład 100 punktów na rundę. Po wybraniu zakładu po prostu użyj automatycznej gry lub ręcznego sterowania spinem, aby zacząć grać za prawdziwe pieniądze.

Jedną interesującą rzeczą w grze jest to, że oferuje graczom 17 różnych zwycięskich sekwencji, które można zebrać na do 17 stałych linii płacowych. Jeśli chcesz sprawdzić, które symbole płacą, ale także bliżej sprawdź linie wypłat i dodatkowe funkcje, po prostu znajdź wypłatę, naciskając przycisk menu w lewym dolnym rogu. Najmniejsze wypłaty, które możesz uzyskać, to 0.30-5x twój zakład i są one podawane przez symbole kart. Dzięki różnym dzikim funkcjom, które można aktywować w grze podstawowej, będziesz miał specjalną szansę na wyzwolenie wielu najlepszych nagród, nawet bez dotarcia do głównej bonusu.

Dziki napad w automatach Peacock Manor można również odtwarzać na urządzeniach mobilnych na Androida i iOS, aby wygrać prawdziwe pieniądze podczas ruchu z najlepszymi kasynami mobilnymi. Jedyne, co jest inaczej podczas gry na tablecie lub smartfonie, jest to, że elementy sterujące gry są umieszczane w różnych obszarach ekranu, aby uzyskać szybszy i łatwiejszy dostęp.

Dziki napad w Peacock Manor Funkcje i bonusy spinowe

Jeśli chcesz wygrać udział skarbów ukrywających się w rezydencji Peacock, musisz uzyskać co najmniej trzy dopasowane symbole, aby pojawić się w sekwencji na dowolnej stałej linii płacowej, zaczynając od pierwszej szpuli po lewej stronie. Najbardziej hojnymi symbolami są fioletowy rabuś i dziewczyna, które płacą do 15x i 17.5x twój zakład na sekwencję odpowiednio, ale także każdy z ośmiu dzikich symboli, z których wszystkie płacą do 20x Twojego udziału.

Symbol rozproszenia to kolejna ikona, którą chciałbyś uważnie obejrzeć podczas gry za prawdziwą gotówką, ponieważ trzy lub więcej z tych ikon w jednym spinu odblokuje darmową grę bonusową spins. Bezpłatne obroty zaczynają się od funkcji "Wybieraj ekran", w której będziesz mieć szansę wybrać od trzech do pięciu kart i ulepszeń wygranych dla Twojej bonusu. Karty ukrywają różne nagrody, takie jak dodatkowe spiny, mnożniki wygrywają, więcej dzikich i wszystkie podstawowe tajemnicze funkcje. Początkowa liczba bezpłatnych spinów wynosi 7, ale możesz zwiększyć tę liczbę, wybierając odpowiednie karty, nawet po rozpoczęciu tej funkcji. Dla każdej pary rozproszenia, które zbierasz podczas bezpłatnych spin.

Aby uzyskać więcej nagród bonusowych, poczekaj na niektóre z trzech tajemniczych dzikich funkcji, które można losowo wywołać podczas gry podstawowej i wygrać, wybierając karty podczas bonusu darmowego spins. W zależności od tego, która funkcja zostanie uruchomiona, możesz dostać się do trzech bębnów pełnych dzikich symboli, do siedmiu dodatkowych dzikich na bębnach lub chodzącego dzikiego, który przesuwa się o jeden krok w lewo i wyzwala swobodę, aż zniknie z ekranu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dziki napad w Peacock Manor Maksimum Win, RTP i zmienność

Z RTP 96.1% i nagrody do 8483x twojego zakładu (848 300 punktów na max zakład), ta gra bez wątpienia zaoferuje ci szansę na zebranie dobrych pieniędzy podczas gry na prawdziwą gotówkę na najlepszych miejscach online w automatach online. I jak sugeruje niski wskaźnik trafień, zobaczenie dużych zwycięstw nie będzie tylko rzadkim wyjątkiem.

Dziki napad w Peacock Manor Verdict i podobne automaty online

Dziki napad w Peacock Manor oferuje zabawną i pełną premią wrażenia z wysokiej wariancji. Jako taki, ten automat spodoba się głównie graczom, którzy szukają nowoczesnych miejsc z ryzykowną rozgrywką i mnóstwem dodatkowych funkcji.

Jeśli jednak bardziej interesuje Cię mniej niestabilne gry na automatach, możesz również wypróbować inne popularne automaty studia. Aby uzyskać oszałamiającą rozrywkę o średniej czołach, sprawdź świątynię Jaguar i raky McFry i Flame Busters Slots. A jeśli masz ochotę na małe gry, sugerujemy, abyś się obrócił na morzach Uncharted 1429. Aby uzyskać jeszcze więcej unikalnych gier automatycznych w studio, możesz odwiedzić dowolne z naszych kasyn Thunderkick, w których otrzymasz również odpowiedni bonus powitalny po utworzeniu nowego konta gracza.

Golden Ticket
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deal or No Deal Megaways
RTP:
95.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
4 Seasons
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Starburst XXXtreme
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni