Wild Hop Drop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Recenzja automatu online Wild Hop amp; Drop online

Dziki Hop amp; Drop Slot to zabawna, kreskówkowa gra wypełniona kolorowymi żabami. Pojawiają się na symbolu 6x6 Gris, a ty wygrywasz nagrodę, gdy dopasowane symbole lądują w klastrach. Dzika żaba wskakuje na rolki losowo, potencjalnie wypełniając ekran, aby uzyskać dużą wygraną.

Żaby występują w całej rundzie darmowych obrotów i mogą zwiększyć rozmiar, gdy dodajesz dodatkowe obroty do ogółem.

To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.46%. Możesz wygrać do 5000 razy paliwo z tego pulpitu i gniazda mobilnego w najlepszych miejscach online, które przewożą pragmatyczną gamę zabaw. Wskocz do naszych zalecanych kasyna dzisiaj.

Jak grać w gniazdo Wild Hop amp; Drop

Załaduj szczelinę Wild Hop amp; Drop na iOS, Android lub Windows Mobile lub urządzenie komputerowe, a znajdziesz staw w lesie. Statua żaby strzeże jednej strony kołowrotków, podczas gdy uśmiechnięty, animowany płaz siedzi na podkładce Lily do drugiej.

Symbolka 6x6 trzyma zielone, fioletowe i niebieskie żaby, a także symbole karty do gry pokryte chwastami w jasnych kolorach. To wesoły widok i ma dziwną ścieżkę dźwiękową Jingles i delikatną melodię.

Jeśli wcześniej grałeś z Pragmatic Play, będziesz zapoznać się z elementami sterującymi. Jeśli nie, nie martw się, ponieważ są one bardzo łatwe w użyciu, a po prostu kliknij plus lub minus karty po obu stronach przycisku spinu, aby wybrać kołek od 0.20 do 100.00 na spin.

Stuknij przycisk "I" na drugą stronę, a widzisz wypłatę. Dziki Hop amp; Drop Machine to gra klastra, w której potrzebujesz co najmniej 6 przykładów tego samego symbolu połączonego razem, aby wygrać nagrodę. Zielona żaba płaci 4x twój całkowity zakład dla klastrów 6, zwiększając się do 200 x. Dzika żaba jest warta ogromnego 5000 razy i zobaczymy, jak możesz to zbierać w następnej sekcji.

Istnieją również szczegóły na temat tego, co się dzieje, gdy zobaczysz dziką żabę lub brzęczące symbole pszczoły na siatce.

Funkcja autoodplay obraca rolki bez wymaganych danych wejściowych, a opcja szybkiego spinu znajduje się pod 3 małymi liniami na panelu sterowania.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda Wild Hop amp; Drop

Wesoła żaba z boku kołowrotków wskakuje do akcji w losowych czasach. Jest to dziki symbol, który może zastąpić wszystkich innych, oprócz pszczół, aby ukończyć klastry lub zwiększyć ich rozmiar dla wyższej wypłaty. Ten znak może wypełnić tylko jedną pozycję symbolu lub pojawić się w rozmiarach 2x2, 3x3, 4x4, 5x5, a nawet 6x6. Frog wypełniający siatkę 6x6 płaci maksymalnie 5000 razy na Twoim pakiecie.

Cztery lub więcej symboli bonusowych pszczół w dowolnych miejscach przyzna 6 darmowych spinów. Jeśli wylądujesz na 5 lub 6 rozpraszaczy na spin wyzwalający, zaczniesz wypełniać miernik odpowiednio 1 lub 2 symbolami pszczół.

Dzika żaba zawsze będzie na rolkach, a on zaczyna od rozmiaru 1x1, poruszając się losowo na każdym wolnym spinku. Pszczoły zbierają się teraz w mierniku, a jeśli zbierzesz w sumie 4 pszczoły, do ogółem dodaje się od 1 do 3 dodatkowych wolnych spin. Żaba wzrośnie teraz do wersji 2x2, a 4 kolejne pszczoły dodają kolejne spiny, a żaba rośnie do 3x3.

Jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę symboli pszczół, żaba ostatecznie rośnie do pełnego rozmiaru 6x6 i otrzymasz jeden ostatni obrot z gwarantowaną wygraną 5000x.

Funkcje gniazda

  • Kup bonus
  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, maszyna do gniazda Wild Hop amp; Drop, średnie zwroty i zmienność

Nagroda 5000x jest warta 500 000.00 na najwyższym pakiecie. Jest to gra o wysokiej zmienności, która wynika 5/5 w pragmatycznej skali gry, więc wygrane mogą być rzadsze niż inne gniazda jackpotów, ale nagrody są zwykle wyższe, aby to nadrobić. Ogólny procent zwrotu 96.46% jest bardzo dobre.

Nasza ocena szczelin dzikich chmiel

To bardzo zabawna gra z fajną grafiką z kreskówek i animacji, a także dużo ekscytującej rozgrywki. Randomiczna dzika żaba w rozmiarze powyżej 3x3 zawsze doprowadzi do zwycięskiego klastra, a jeśli masz szczęście, może wypełnić całą grę w dowolnym momencie w obrotach podstawowych. Bardziej prawdopodobne jest, że w darmowych grach zbierasz pszczoły, a żaba rośnie.

Zanurz się w tym stawie nagród, gdy kręcisz rolki maszyny do gniazda Wild Hop amp; Drop na wyborze najlepszych pragmatycznych miejsc do gry.

Ile linii płac ma gniazdo Wild Hop amp; Drop?

Nie ma tutaj żadnych linii płac. Zamiast tego gniazdo Wild Hop amp; Drop używa mechanizmu opłaca klaster, w którym wygrywasz z 6 lub więcej dopasowanych symboli podłączonych poziomo, pionowo lub w blokach.

Co robi symbol Wild Frog w maszynie do gniazda dzikiego chmielu i kropli?

Żaba to dziki symbol, który może działać jak inni w dzikim przenośniku Hop i Drop. Pojawia się losowo i występuje w różnych rozmiarach od 1x1 do 6x6, co wypełni całą siatkę symboliczną.

Jaka jest maksymalna wygrana na szczelinie Wild Hop amp; Drop?

Maksymalna wygrana z gniazda Wild Hop amp; Drop jest równa 5000 razy na Twoim pakiecie. Dzika żaba we wszystkich 36 pozycjach symbolicznych zapłaci tę nagrodę, która stanowi 500 000.00, jeśli grasz na maksymalnej części.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda online Hop i Drop Online?

Możesz przeczytać o najlepszych aplikacjach kasyn online tutaj. Poszukaj witryny zawierającej gniazdo Wild Hop amp; Drop, a następnie pobierz aplikację na telefon komórkowy, aby ułatwić dostęp do tych i innych gier.

To dziki przenoś?

Oceniamy gniazdo Wild Hop amp; Drop jako doskonałą grę, z zabawnym stylem i kilkoma innowacyjnymi bonusami. Zagraj w tę grę w naszych zalecanych kasynach i zdecyduj, czy ci się podoba tak samo jak my.

, Jaki jest RTP gry w grę dzikiej Hop i Drop?

Powrót do graczy procentowego dzikiego przeskoku i kropli wynosi 96.46%, co jest lepsze niż przeciętnie. Traktowane jako obliczenie długoterminowe, na każde 100.00 umieszczone w zakładach, odpłaca 96.46.

To dziki przenoś?

Gry o podobnym stylu do gniazda Wild Hop amp; Dropa obejmują automat Fire Hopper z Push Gaming, Fire Toad by Play'n Go i Royal Frog, by QuickSpin.

, Kto sprawia, że dziki przeskok i upuszczenie online?

Pragmatyczna gra Make The Wild Hop amp; Drop Slot, a także popularne gry, takie jak Happy Hooves, Crown of Fire, Sweet Bonanza i Book of Golden Sands.

Kiedy wydano gniazdo Wild Hop amp; Drop?

Wild Hop amp; Drop został wydany 22 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miami Nights
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spanish Eyes
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Merry Xmas
RTP:
95.79%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cowboys Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni