Wild Link Zeus graj online za darmo

Oprogramowanie:
Global Games
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, mitologia grecka

Recenzja automatu online Zeus Zeus

Starożytny grecki Bóg ma moc przyznawania 5000 razy w swoim pakiecie automatów do gier Games Global i Spinplay Games. To 5-linowa, 20-liniowa gra, w której Wilds pomagają ukończyć kombinacje w dowolnym obrotu.

Wilds mogą również szturchać i rozszerzać bębny, a także mnożniki zdobywania nagród do 3x w dzikiej funkcji. Możesz uzyskać dostęp do rundy jackpot, aby uzyskać gwarantowaną nagrodę, a istnieje bezpłatna funkcja spinów, w której łatwiej jest wyzwolić premię dzikiego linku.

Możesz odtworzyć gniazdo Wild Link Zeus na Android, Windows i iOS Mobiles lub platformach stacjonarnych. To gra średniej zmienności z procentem zwrotu 96.45%. Ujawnij moc Zeusa na naszych zatwierdzonych stronach kasynowych dzisiaj.

Jak grać maszynę do gniazda dzikiego linku Zeus

Otoczone greckim kolumnami i imponującym Zeusem o świecących oczach, szpule dzikiego linku Zeusa zawierają klasyczne symbole. Greckie emblementy kart w sieci, a także wazon, Lyre, Flying Horse i White Phoenix. Wirujące chmury pojawiają się u góry, gdzie zobaczysz również wartości 4 stałych jackpotów.

Graphics ma jakość średniego zasięgu, więc chociaż nie jest to realistyczne, gra jest z pewnością jasna, kolorowa i dobrze wygląda w wersjach komputerowych i mobilnych.

Możesz grać między 0.20 i 50.00 na każdym spinu lub 0.01 do 2.50 na każdej z 20 linii wypłat, które biegną po rolkach od lewej strony. Wystarczy dotknąć chipu pokera na elementach sterujących, a ujawniasz wszystkie opcje stawu.

Stuknij 3 linie na panelu, aby otworzyć listę gniazda dzikiego Zeus. To tutaj znajdziesz dalsze informacje na temat rozgrywki i funkcji, takich jak rozszerzanie bębnów, a także rozkład każdej wartości symbolu.

Zeus zajmuje swoje właściwe miejsce na szczycie stołu, a on jest wart 10x całkowitego zakładu, gdy wypełnia linię płac. To także dziki symbol, więc ma moc, aby stanąć wobec innych, jeśli jest we właściwym miejscu, aby ukończyć zwycięską kombinację.

Darmowe spiny i inne funkcje dzikiego linku Zeus online

Dziki Zeus może pokryć jeden rząd lub lądowy ułożony na wysokości 2 lub 3. Jeśli wyląduje na bębnie po lewej stronie, Zeus wyzwala Funkcję dzikiego linku, w której szturcha się, aby zapewnić wypełnienie całej szpuli. To zwiększa prawdopodobieństwo, że wygrasz z symboli na Reel od 2 do 5, a może zastosować losowy mnożnik 2x lub 3x. Potężny Zeus może nawet rozszerzyć rolki do 3 dodatkowych wierszy, aby połączyć kombinacje.

Kule niebieskiej energii są symbolami dzikimi nagrodami, które mogą pojawić się w dzikim linku, a te wypłacają wyświetlane wartości, gdy wylądują na kolejnych rolkach, zaczynając od Reel 2. Zeus zbiera te wartości w metrze po lewej stronie i mogą losowo wywołać rundę jackpota. Wybierz z 12 ikon, aby ujawnić nagrody Mini, Minor, Major i Mega, które płacą 20x, 50x, 500x i 5000x, gdy znajdziesz 3 rodzaj rodzaju.

Symbole rozproszenia świątyni w co najmniej 3 miejscach jednocześnie wystarczą do uruchomienia 10 darmowych spinów. Czaszki mogą rozszerzyć do 9 rzędów, aby dać ci 50 linii płacowych, podczas gdy losowy kołowrotek zawsze wypełni się symbolami dzikich nagród.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu

Dzikie łącze maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Największą nagrodą Zeusa jest 5000x mega jackpot, czyli 250 000.00 Jeśli masz maksymalnie 50.00 w grze. Jest to gra o średniej zmienności, więc w porównaniu z innymi gniazdami jackpotów, Wild Link Zeus płaci nagrody średniej wielkości przy średniej częstotliwości, chociaż może to się znacznie różnić w dowolnym momencie.

Nasze przemyślenia na temat dzikiego linku Zeus online

Ikoniczne symbole, takie jak greckie artefakty, latający koń i ojciec starożytnych bogów na kołowrotki, Make to atrakcyjna gra z dużą ilością atrakcyjności. Istnieje również kilka fajnych animacji, takich jak Zeus uderzający błyskawicą na ziemi, aby rozszerzyć bębny.

Niektóre z funkcji są niezwykłe, więc pamiętaj, aby zrozumieć rozszerzające się rolki, symbole dzikich nagród i runda jackpot, zanim zagrasz. Gdy dowiesz się, jak to wszystko działa, możesz cieszyć się tym ekscytującymi dodatkami, gdy grasz w gniazdo dzikiego linku Zeus w najlepszych grach globalnych i spinplay gier.

Ile mogę wygrać z maszyny do gniazda dzikiego Zeusa?

Najbardziej możesz wygrać z gniazda Wild Link Zeus to 5000 razy na twoim pakiecie lub 250 000.00 przy maksymalnym zakładach 50.00. Jest to wartość mega jackpot, którą można wygrać z specjalnej funkcji, w której gwarantowane są każde z 4 jackpotów.

Ile linii wypłat ma gniazdo online Zeus?

Dziki link Zeus ma 20 liniów wypłat od lewej do prawej przez 3 rolki. Wygrasz nagrodę, ilekroć 3, 4 lub 5 pasujących symboli lądują po linii, z Zeusem jako dzikim symbolem, który może działać jak inne w razie potrzeby.

Czy gniazdo dzikiego linku Zeus ma darmowe obroty?

Jeśli 3 lub więcej świątyń wyląduje w dowolnych miejscach, uruchamiają funkcję bezpłatnych spin. Czaszki mogą rozszerzyć się na maksymalnie 9 rzędów wysokich w tej rundzie, a losowy kołowrotek wypełni się symbolami dzikiej nagrody.

What Do Wild Link Funkcja gniazda dzikiego linku Zeus?

Jeśli Zeus pojawia się na lewym kołowrotku, uruchamia funkcję dzikiego linku. Symboli. Symbole dzikich nagród płacą swoje wartości, a losowy mnożnik 2x lub 3x może mieć zastosowanie do wygranych.

Jaki jest minimalny zakład w grze gier dzikiego Zeusa?

Możesz odtwarzać gniazdo Zeus Wild Link przez co najmniej 0.20 lub 0.01 na każdej z 20 linii płacowych. Maksymalny udział to 50.00 i istnieje wiele opcji pomiędzy dopasowaniem do Twojego budżetu. Wybór poziomu zakładów jest szybki i łatwy.

Czy mogę zagrać w gniazdo online Zeus Zeus za darmo?

Niektóre jurysdykcje pozwalają graczom wypróbować gry w kasynie online za darmo.

Czy muszę pobrać gniazdo Wild Link Zeus?

Dziki link Zeus jest dostępny do odtwarzania bez potrzeby pobierania oprogramowania na komputer lub telefon komórkowy. Po prostu dotrzeć do gry, a inne z naszych zalecanych witryn, za pośrednictwem połączenia sieciowego lub internetowego.

To dziki link Zeus podobny do innych gier?

Gry podobne do Wild Link Zeus obejmują inne w tej samej serii, takie jak Wild Link Cleopatra. Inne szczeliny oparte na tej samej postaci obejmują starożytną fortune Zeus przy Triple Edge Studios i Million Zeus z Red Rake Gaming.

, Którzy twórcy gier tworzą dzikie link Zeus?

Games Global and Spinplay Games są za gniazdem Wild Link Zeus. Inni z tego partnerstwa to Atlantis Rising, Alice in Wildland i Wolf Call. Zagraj w te i więcej w najlepszych kasynach online.

Kiedy wydano gniazdo Wild Link Zeus?

Gniazdo Wild Link Zeus zostało wydane 13 września 2022.
13
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Go Wild
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Punk Toilet
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red White Blue 7s
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lust
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Gems
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bucks Bandits Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Big Event
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni