Wild Luchador graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 649 000 $.00
Motyw:
Meksyk, sport

Recenzja automatu online dzikiego luchador

Dziki Luchador Online to zabawna gra w stylu kreskówek tematyczna wokół meksykańskich zapaśniczych. Chilli, kaktusy i butelki tequili należą do symboli obracających się do 5 kołowrotków tych 243 sposobów wygrania gry.

Dzikie symbole pomagają ukończyć kombinacje, a można zobaczyć pełne bębny pełne dzikich zapaśników. Ci faceci pojawiają się częściej podczas bezpłatnej funkcji spinów, w której wygrane można pomnożyć do 5x.

Zagraj w Dziki Luchador na swoim komputerze, iOS, Androida lub Windows Mobile, aby wygrać maksymalnie 40 500 razy. To nagroda w wysokości 3649 000.00 na najwyższym poziomie zakładów. To gra o wysokim poziomie zmienności i średnim procentowym procentem zwrotu 96%.

Jak grać w dzikim szczelinie Luchador

Gra rozgrywa się na tle ringu zapaśniczego i podobnie jak wiele gier automatycznych o tematyce meksykańskiej, towarzyszy jej wesoła ścieżka dźwiękowa Mariachi. Inne symbole to świece, uśmiechnięty dzień czaszki w stylu umarły i emblematyka kart w kształcie gwiazdy.

Będziesz musiał wyzwolić funkcję bonusową, zanim pojawią się zapaśnicy, ale te kolorowe symbole, w ich ekstrawaganckich maskach i szkieletowych strojach, warto czekać.

Zakres zakładów 0.30 do 90.00 jest dość szerokie i wygrywasz, dopasowując 3, 4 lub 5 tego samego typu symboli. Istnieją 243 różne sposoby, aby to zrobić, chociaż dzikie symbole pomagają ukończyć zwycięstwa, działając jako inne tam, gdzie to możliwe.

Wersje komputerowe i mobilne gry w grę dzikiej Luchador są bardzo łatwe do skonfigurowania, z kliknięciem przycisku monet ujawniających wszystkie opcje zakładów. 2 strzałki w okręgu na elementach sterujących uruchomi się automatycznie wirującymi rolki, a zakładka w kształcie huraganu przyspiesza.

Kliknij 3 małe linie, a wyświetlisz Luchador Paytable, który wymienia wartość każdego symbolu w wybranym zakładce. Dzień martwego czaszki jest najcenniejszy i płaci 30, 100 i 500 monet za 30-koin. Znajdziesz także dalsze szczegóły dotyczące działania rozwijających się dzikich i bezpłatnych gier.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gnicia dzikiego luchadoru

Dziki symbol pasa mistrza działa jak inne, jeśli to możliwe, a także płaci 1000 monet, gdy przecina wszystkie 5 rolki bez zastąpienia. Armaty mogą strzelać w dowolnym momencie, dodając któregokolwiek z zapaśników Luchador do losowych kołowrotków w zabawnej animowanej sekwencji. Do 5 może pojawić się jednocześnie, a każdy staje się ułożonym dzikim symbolem, który wypełnia wszystkie 3 wiersze.

Symbol rozproszenia zegara śmierci, ozdobiony czaszką, jest wyzwalaczem na funkcję bonusu Slam Death Slam. Dostajesz 7 darmowych gier, ale inny mnożnik wygranej, który zależy od tego, ile zegarów rozpoczyna się. W tej kolejności dowolne zegary śmierci 3, 4 lub 5 aktywują mnożniki 2x, 3x lub 5x.

Luchador Wilds wyląduje w prawie każdym wolnym obrotu, więc o wiele łatwiej jest wygrać z tych postaci. Zegary śmierci nie pojawiają się podczas gier bonusowych, więc nie możesz odzyskać tej funkcji, ale przy tak wielu dzikich zapaśnikach, powinieneś wylądować kilka dużych nagród, zanim zakończą się.

Funkcje gniazda

  • Darmowe obroty
  • Funkcja hazardu
  • Mnożniki
  • QuickSpin
  • Ponowne spiny
  • Rozprasza
  • Ułożone dziczy
  • Dziki symbol

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność gry Gries Luchador Game

Idealna kombinacja symboli i mnożników podczas funkcji bezpłatnych spinów może tworzyć zwycięskie kombinacje o wartości 40 500 x Twojego zakładu. Zagraj w 90.00 na spin, aby wygrać do 3 649 000.00 z serwisu online QuickSpin's Wild Luchador.

Jest to gra o wysokiej zmienności, w której porównawcze rzadkością wygranych spinów przeciwdziałają stosunkowo wysokie średnie wypłaty. Powrót do odsetka graczy wynosi 96%, co oznacza, że wypłaca długoterminową średnią 96.00 na każde 100.00 postawiony.

Nasza dzika ocena automatu Luchador

Podczas gdy grafika z gier podstawowych może być trochę prosta, animowane symbole Luchador i szybka rozgrywka z pewnością przyciągną twoją uwagę. Ułożone dzikie nie zawsze doprowadzą do wygranej, ale pokładaj pełny ekran tych facetów podczas bezpłatnych meczów z maksymalnym mnożnikiem, a wygrasz najwyższą nagrodę z dzikiego szczelinu Luchador.

Nie trzeba walczyć przez tłum, aby dotrzeć do najlepszych kasyn online. Znaleźliśmy tych, które mają gniazdo Wild Luchador i resztę serii QuickSpin. Zarejestruj się i nie zapomnij zebrać największych ofert bonusowych powitalnych.

Ile linii płac ma dziki szczelinę Luchador?

Dzikie gniazdo Luchador to 243 sposoby na wygraną, co oznacza, że nie używał stałych linii płac. Wygrasz z dopasowanych symboli w dowolnym rzędzie, na sąsiednich bębnach z lewej strony. Jest to łatwy system do naśladowania, co sprawia, że jest to dobra gra dla początkujących graczy.

Jaka jest ułożona dzika funkcja gniazda online Luchador?

Armaty losowo strzelają między 1 a 5 zapaśnikami meksykańskimi. Te postacie wypełniają wszystkie 3 rzędy każdego kołowrotka, na których ląduje i działają jak inne symbole, jeśli mogą stworzyć zwycięskie kombinacje.

Czy gra dzikiego luchador ma bezpłatną funkcję spinów?

Tak! Wszelkie symbole zegarów śmierci 3, 4 lub 5 na rolkach maszyny do gniazda dzikiego Luchadoru spowodują 7 darmowych obrotów. W zależności od tego, ile symboli wywołało rundę, mnożnik 2x, 3x lub 5x dotyczy dowolnej wygranej w całych meczach bonusowych.

Jakie gry są podobne do gniazda dzikiego Luchadoru?

Mexican Wrestling to temat przedstawiony w wielu automatach online. Popularne przykłady to Lucha Legends z Microgaming i Nacho Libre, autor: Isoftbet. Jeśli podoba Ci się gniazdo Wild Luchador, koniecznie zagraj w te gry na naszych zalecanych stronach.

Jaki jest minimalny zakład w grze dzikiej luchador?

Możesz zagrać w gniazdo online Luchador za zaledwie 0.30 na spin. Możliwe jest podniesienie stawek do maksymalnie 90.00 i z wieloma opcjami pomiędzy nimi, więc jest to gra, która będzie pasować do budżetów większości graczy.

Czy są jakieś kody promocyjne dzikiego szczeliny Luchador?

Sprawdzaj strony, aby sprawdzić, czy istnieją jakieś kody promocyjne, które obejmują gniazdo dzikiego luchador. Kasyna online czasami oferują specjalne promocje, a jeśli Wild Luchador jest jednym z wyświetlonych gier, możesz grać w najlepszych stronach.

Jaki jest powrót do procentowego odtwarzacza graczy dzikiego luchadoru?

Średni powrót do graczy (RTP) gry w grę dzikich luchador wynosi 96%. W dłuższej perspektywie teoretyczny zwrot wynosi 96.00 na każde 100.00 umieszczone w zakładce w grze. Jest to dopuszczalne w przypadku gry o wysokiej zmienności, ale nie jest to wybitne.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda dzikiego Luchador?

Sprawdź nasz pełny przewodnik po najlepszych aplikacjach do automatów, aby znaleźć kasyna, które zawierają gam. Wiele witryn w ogóle nie korzysta z aplikacji i docierasz do nich za pośrednictwem przeglądarki mobilnej.

Kiedy wydano Dziki Luchador?

QuickSpin uruchomił komputery stacjonarne i mobilne maszyny do gniazda dzikiego Luchadoru 13 lipca 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Northern Sky
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire in the Hole
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Action Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock Star
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Knights King’s Ransom
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki