Wild Shark graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, podwodna

Recenzja automatów online dzikiego rekina

Wild Shark przez Amatic ma żywy motyw wodny. Ta podwodna przygoda ma oszałamiającą grafikę 3D i nagrody, które mogą osiągnąć do 500 000 monet. Zanurz się w głębokie niebieskie morze i zakręć rolki w tej grze 5x4, w której do dyspozycji jest masywne 50 płatności. Dziki rekin jest dostępny w najlepszych miejscach online na wszystkich urządzeniach, w tym tablecie, komputerach stacjonarnych i wszystkich urządzeniach mobilnych. Ocean jest wypełniony dużą ilością kolorowych ryb, koronowanych klejnotów i wolnych spinów. W oceanie czai się okrutny drapieżnik, który może po prostu zdecydować się na dzikie w dowolnym momencie. Dołącz do tej oceanicznej przygody z dzikimi rekinami, rundami bonusowymi i grą ryzyka. Kontynuuj czytanie naszego przewodnika poniżej, aby odkryć wszystko, co musisz wiedzieć o dzikim szczelinie rekinów.

Jak grać w dzikim rekina online

Dziki rekin składa się z niebieskiego interfejsu, siatki 5x4 i 50 regulowanych linii wypłat. Możesz uzyskać dostęp do wypłaty w lewym górnym rogu. Aby rozpocząć, przejdź do elementów sterujących na dole ekranu. Wild Shark oferuje łatwość użytkowania, umożliwiając mu odwołanie się do wszystkich graczy. Karta "Linie" umożliwia granie między 10 a 50 liniami wypłat. Karta "BET" umożliwia zakładanie między 10 a 1000 monet na spin. Kliknij karty "Start" lub "Autostart", aby rozpocząć.

Ten ocean może nagrodzić 500 000 monet. Wild Shark zawiera również funkcję hazardu z nagrodami mnożnikowymi. Te nagrody są dostępne w dłoni, gdy grasz w gniazda mobilna Wild Shark. Po prostu przejdź do mobilnego kasyna PRAWDZIWEGO Money. Gniazdo mobilne działa na dowolnym urządzeniu mobilnym, w tym urządzeniu z Androidem i iOS.

Funkcje dzikiego rekina i darmowe spiny

Te rekiny mogą szaleć w dowolnym momencie, wchodząc do 500 000 monet na konto gracza. Masz 50 różnych sposobów wygrania. Najmniejsza nagroda rozpoczyna się od 1000 monet za kombinację morskich odrobin. Możesz zarobić do 2000 monet za lądowanie kombinacji 3 lub więcej rozgwiazdy lub klaunów. Otrzymasz do 3000 monet, gdy żółte lub zielone ryby pływają na szpule. Puffer i ryby w paski mogą nagradzać do 5000 monet, a Angelfish oferuje do 10 000 monet. Przyjazny żółw morski może przynieść nagrody 15 000 monet.

Będziesz wiedział, że masz szczęście, jeśli zobaczysz koronowane klejnoty. Te bogate korony mogą czerpać nagrody do 500 000 monet. Nie zastraszaj okrutnego rekina. Może być dziki, ale może tworzyć zwycięskie linie, zastępując symbole. Niebieski symbol bonusowy może wywołać rundę bonusową z 5 darmowymi spinami. Możesz aktywować rundę bonusową, lądując 3 lub więcej symboli bonusowych. Możesz zdobyć więcej darmowych spinów i odzyskać rundę bonusową. Jeśli chcesz, możesz wybrać swoje wygrane z funkcją hazardu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dzikie maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Oszałamiające 500 000 monet jest w ofercie, jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby pływać z dzikimi rekinami. Dzikie szczelinę rekinów przez Amatic zapewnia średnią działanie zmienności, a RTP 96%.

Dzikie werdykt rekina i podobne automaty online

Wild Shark autorstwa Amatic przynosi nam żywy niebieski projekt z kolorowymi podwodnymi stworzeniami. Oferuje regularne wypłaty, grafikę 3D, łatwość użytkowania i ogromne 50 płatności. Nowoczesne funkcje obejmują dzikie rekiny, rundy bonusowe i nagrodę jackpotu 500 000 monety. Wild Shark oferuje mnóstwo rozrywki, prostoty i estetyki.

Amatic ma więcej gier z dziką przewagą, aby sprawdzić. Możesz sprawdzić olśniewające klejnoty w gnieździe Wild Diamonds. Gniazdo Wild Diamonds ma 10 linii płacowych na siatce 5x3. Ekscytujące funkcje, takie jak natychmiastowe wygrane i dzikie diamenty, mogą czerpać nagrody do 200 000 monet. Do zdobycia w dzikich gwiazdach jest również 250 000 monet. Możesz znaleźć wybór dzikich gier amatycznych w dowolnym z naszych zalecanych kasyn prawdziwych pieniędzy. Po prostu odwiedź naszą listę, aby zagrać w Wild Shark i inne dzikie gry amatyczne.

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
2 Million B.C.
RTP:
91.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Masks of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
LolliPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki